Demi Lovato و حداکثر Ehrich: یک جدول زمانی خود را در رابطه

Demi Lovato و حداکثر Ehrich's رمان گردباد به سرعت گرم می شود و در سال 2020 به عنوان آنها بررسی می شود برخی از

توسط KETABKHOOOON در 14 تیر 1399

Demi Lovato و حداکثر Ehrich's رمان گردباد به سرعت گرم می شود و در سال 2020 به عنوان آنها بررسی می شود برخی از عمده دوستیابی نقاط عطف از جمله quarantining با هم در میان coronavirus همه گیر و حتی با توجه به تعامل.

Lovato و Ehrich موجب عاشقانه شایعات در مارس سال 2020 پس از آنها رد و بدل لاسی پیام از طریق رسانه های اجتماعی. بعد که ماه ما را بارگیری در این هفته تایید کرد که زن و شوهر, دوستیابی هستند. یک منبع گفت:" ما در آن زمان که در حال رشد ملاقات کرده بود "چند هفته پیش" و رابطه خود را به یک شروع قوی.

اواز یا موسیقی دو نفری عاشقانه گرم در آوریل سال 2020 در حالی که آنها قرنطینه با هم در میان coronavirus همه گیر در Lovato خانه در کالیفرنیا است. خودی مشترک با ما که Lovato و جوان و بی قرار آلوم شده اند "واقعا جدی" خود در انزوا به هم.

"قرنطینه شده است واقعا برای دمی و او و حداکثر بدست خیلی نزدیک" این منبع گفت در آن زمان است. "او در حال انجام یک کار بزرگ در ماندن هوشیار و سالم و مراقبت از خودش است."

خودی افزود که Ehrich است فکر کردن در مورد ظاهر سوال به Sonny With a Chance آلوم.

"حداکثر قصد دارد به پیشنهاد دمی بعد از کل این بیماری همه گیر است که حل و فصل و خانواده خود را شگفت زده نمی شود پیشنهاد" این منبع گفت در آن زمان است. "آنها فکر می کنم آنها یک زن و شوهر است."

"من عشق من" خواننده نشان داد در ماه مه سال 2020 که Ehrich پناه له در Lovato قبل از جفت به پایان رسید تا با هم. جدید بومی مکزیک مشترک از طریق Instagram گذشته جیر از Ehrich که خواندن "همه من می خواستم برای کریسمس بود دمی Lovato. #CantAlwaysGetWhatYouWant."

Lovato زیر نویس پست "@maxehrich هر کریسمس? ما عشق کمی باشيم."

"هر کسی" خواننده باز در هارپر بازار's مارس سال 2020 پوشش داستان است که او نمی باید یک چک لیست که آن را به حل و فصل کردن با یک شریک.

"زمانی که من تصور زندگی من در آینده من را بگو" من به دنبال مردی است که من می خواهم به دو یا سه تا از بچه ها با,' Lovato توضیح داد. "من فکر می کنم آن می تواند بسیار سرگرم کننده برای به اشتراک گذاشتن کودکان با یک زن. بنابراین من نمی دانم چه آینده من خواهد بود و من باز به هر چیزی."

پایین ببینید یک جدول زمانی خود را در ارتباط است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب