دنیس ریچاردز توضیح می دهد که چگونه 'RHOBH' فصل 10 'بسیار متفاوت' به صورت او

یادگیری طناب. دنیس ریچاردز مشترک چگونه او دانشجوی سال دوم فصل در زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز است و در مق

توسط KETABKHOOOON در 28 خرداد 1399

یادگیری طناب. دنیس ریچاردز مشترک چگونه او دانشجوی سال دوم فصل در زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز است و در مقایسه با اولین بازی خود را اجرا کنید.

"من در رفت و بسیار ساده و بی تکلف من فکر می کنم [طول] اولین فصل" ریچاردز 49 گفت: در SiriusXM را از جس Cagle نشان می دهد در سه شنبه, ژوئن 16. "من می خواهم به خودم چرا که برخی از مردم می دانند و من نمی خواهم به بازی یک شخصیت در غیر این صورت اجازه دهید آن را نوشته."

این چیزهایی که وحشی ستاره افزود: "بنابراین من فقط می خواستم خودم را در نشان می دهد و هر چه اتفاق می افتد, اتفاق می افتد و فقط واکنش نشان می دهند چگونه من واقعا می خواهم."

Denise Richards Explains How ‘Real Housewives of Beverly Hills’ Season 10 Was ‘Very Different’ for Her
دنیس ریچاردز جان Tsiavis/براوو

ریچاردز اذعان کرد "بزرگ دوستی" او را تاسیس با بسیاری از castmates اما اشاره کرد که فصل 10 بوده است "بسیار متفاوت" برای او.

در جای دیگر در این مصاحبه ریچاردز باز کرد تا در مورد اینکه چرا زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز طرفداران نمی خواهد دیدن قسمت های جدید تا شنبه, جولای 8. "من فکر می کنم که ما در وقفه از آنجا که ما تا کنون با confessionals با COVID," او توضیح داد. "ما فقط به تازگی شروع به انجام آنها را که در آن ما در حال فیلمبرداری خودمان را در واقع."

این جهان است که به اندازه کافی بازیگر ادامه داد: "ما کسی در آمده و همه چیز را با یک ماسک ... پس ما هم پشت آن است. بنابراین من فکر می کنم که بخشی از دلیل که چرا ما باید در وقفه. ما عاشق گرفتن با این قسمت است."

ریچاردز پیوست به زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز در سال 2019 برای فصل 9. به عنوان فصل نهم تقریبا پیچیده پخش یک خودی گفت: ما هفتگی است که به طور انحصاری ریچاردز "تا به حال تعداد زیادی از زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز و به اشتراک گذاری زندگی خود را با طرفداران نشان می دهد."

قطع به فصل 10, ریچاردز پیدا کرده است و خودش را گرفتار در درام با costars. Brandi Glanville, برای یک ادعا که یک امر با Scary Movie 3 بازیگر.

"دنیس و [شوهرش] هارون [Phypers] باید کل این باز چیز" Glanville, 47, توضیح, خود, دیگر castmates در midseason تریلر. "من f—ked او بیدار شد صبح روز بعد [و] او گفت:" هارون هرگز نمی تواند این را می دانند. او مرا بکشند.'"

ریچاردز به ظاهر اخراج در Glanville ادعا در شات بعدی گفت: "آنچه f—k? که درست نیست." او همچنین هشدار داد براوو به "هوا" در این داستان است. "براوو انتخاب" او گفت:. "در صورتی که تا کنون من می خواهم به نشان می دهد آنها نیاز به قطع آن است."

یک منبع آگاه گفت: ما به طور انحصاری که نوشیدن و به Tweeting نویسنده "آمد برای ایجاد درام و دنیس بود هدف" برای بسیاری از آن است. ریچاردز در همین حال بود که "واقعا نگران" در مورد چگونه داستان می بازی در تلویزیون.

"سه دختر هستند به اندازه کافی در حال حاضر به عنوان خوانده شده در مورد و آن را درک کنیم" منبع دیگری گفت و اشاره کرد که ریچاردز نمی خواهید آنها را "به مقابله با" درام.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de