با وجود ترس از موج دوم استروئید 'پیشرفت' افزایش امید در برابر ویروس

ژنو: سازمان بهداشت جهانی روز سه شنبه مورد ستایش قرار داد یک "دستیابی به موفقیت" استروئید برای درمان coronavi

توسط KETABKHOOOON در 28 خرداد 1399

ژنو: سازمان بهداشت جهانی روز سه شنبه مورد ستایش قرار داد یک "دستیابی به موفقیت" استروئید برای درمان coronavirus افزایش امید که همه گیر مرگ و میر را می توان کاهش می یابد اما رشد جدید خوشه چین موجب ترس از موج دوم از عفونت.

افزایش مرگ و عوارض در آمریکا و جنوب آسیا به همراه جدید خوشه ای از موارد در پکن مطرح کرده اند تازه شک و تردید در مورد چگونه به زودی می تواند جهان را COVID-19 تحت کنترل است.

در آخرین نشانه از تلفات اقتصادی ایالات متحده فدرال رزرو صندلی جروم پاول هشدار داد که جهان بزرگترین اقتصاد بعید است که برای بازیابی به عنوان طولانی به عنوان وجود دارد "قابل اطمینان" در مورد این بیماری همه گیر.

اما خبر اول ثابت موثر برای درمان COVID-19 به طور گسترده ای در دسترس استروئید به علت امید.

"این خبر خوبی است و من تبریک می گویم دولت انگلستان دانشگاه آکسفورد و بسیاری از بیمارستان ها و بیماران در انگلستان که به این کمک نجات بخش دستیابی به موفقیت های علمی" گفت: سر از سازمان بهداشت جهانی ، Tedros Adhanom Ghebreyesus.

محققان به رهبری یک تیم از دانشگاه آکسفورد تجویز داروی دگزامتازون به بیش از 2000 به شدت بیمار COVID-19 بيمار.

در میان کسانی که تنها می تواند نفس کشیدن با کمک دستگاه تنفس مصنوعی آن کاهش مرگ و میر 35 درصد است.

"دگزامتازون ارزان است در قفسه و می تواند مورد استفاده قرار گیرد بلافاصله برای نجات جان انسان ها در سراسر جهان گفت:" پیتر Horby استاد در حال ظهور بیماری های عفونی در Nuffield گروه پزشکی در آکسفورد.

Britains وزیر بهداشت مت Hancock گفت: بیماران خواهد شروع به دریافت دارو بلافاصله.

خوشه چین و هند سنبله

اما وجود دارد تازه یادآوری از تهدید طولانی از آسیا است.

چین که تا به حال تا حد زیادی به ارمغان آورد شیوع تحت کنترل گزارش یکی دیگر از 31 عفونت های جدید در پکن آوردن مجموع از تازه های خوشه ای مرتبط با عمده فروشی مواد غذایی در بازار به 137 در شش روز.

پایتخت فرودگاه لغو شده حداقل 1,255 پروازهای روز شنبه نزدیک به 70 درصد از خدمات دولت در رسانه ها گزارش شده است.

جدید شیوع باعث شده است تا مقامات برای اجرای انبوه, تست قرار داده محلات در مستند نزدیک مدارس و ترغیب ساکنان به شهر را ترک کنند.

و در هند و جهان دوم-پرجمعیت ترین کشور شاهد آن COVID-19 تلفات شلیک با بیش از 2000 به حدود 12000 مرگ و میر.

بیش از 8.1 میلیون نفر در حال حاضر آلوده شده توسط ویروس پس از آن ظهور در چین در اواخر سال گذشته با نزدیک به 440,000 مرگ و میر تا کنون.

برزیل که دومین کشور caseload و مرگ و میر در جهان, گزارش خود بزرگترین روزانه پرش در موارد جدید از زمان شروع این بیماری همه گیر: 34,918.

پروس مرگ و میر در ضمن رسید گذشته از 7000.

و ایالات متحده آمریکا سخت ترین-آمار کشور تصویب گریم نقطه عطف: با 116,854 مرگ و میر در این کشور در حال حاضر دیده می شود بیشتر مردم از این بیماری همه گیر از در جنگ جهانی اول

تغذیه رئیس پاول یک بار دیگر متعهد بانک را با استفاده از تمام ابزارهای سیاست پولی برای کمک به اطمینان از بازیابی از شیوع است که او گفت: اتحاد تحمیل بدترین درد کم درآمد و گروه های اقلیت.

اما انقباض اقتصادی در ماه آوریل تا ژوئن چهارم "است که به احتمال زیاد به شدید ترین ثبت شده," او گفت:.

فراتر از آمریکا, ایران و عربستان باید همه گزارش های تیز افزایش در مرگ و میر و عفونت در روزهای اخیر.

طرفداران لطفا دور ماندن

کشورهای اروپایی از جمله بلژیک و فرانسه و آلمان و یونان را آغاز کرده اند بلند کردن مرز محدودیت های امید برای نجات گردشگری تابستان فصل است.

اما زندگی هنوز هم به دور از عادی.

در انگلیس, لیگ برتر فوتبال فصل رزومه در روز چهارشنبه اما در خالی استادیوم.

لیگ خواست هواداران به جمع در خارج از محوطه خطر جدید خوشه از عفونت.

این برنامه به لوله جمعیت شعارهای به استادیوم محل برش مقوا-outs از حامیان در می ایستد و با استفاده از ویدئو زندگی می کنند فن دیوار اما در کلمات منچستر سیتی, مدیر, Pep Guardiola, همه چیز در معرض خطر بودن "کمی عجیب و غریب".tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net