آیا شان پن و دختر لیلا جورج مخفیانه ازدواج کنید ؟

زنگ عروسی? شان پن و دوست دخترش لیلا جورجممکن است مخفیانه گفت: "من" پس از چهار سال از قدمت. زن و شوهر, دوست, دو

توسط KETABKHOOOON در 12 مرداد 1399

زنگ عروسی? شان پن و دوست دخترش لیلا جورجممکن است مخفیانه گفت: "من" پس از چهار سال از قدمت.

زن و شوهر, دوست, دوست Irena Medavoy مشترک یک سری از عکس ها از طریق Instagram در پنج شنبه, جولای 31, از جمله نزدیک شات از بازیگر استرالیایی' آبی, حلقه های نامزدی و جفت تطبیق طلا, عکس عروسی.

"ما خیلی خوشحال @leilageorge #seanpenn ازدواج" نیکوکار زیر نویس پست. "ما شما را دوست دارم. با تشکر از شما برای بودن مثل خانواده یک پسر به مایک ما در طول ماه برای پیدا کردن همسر روح خود را شریک واقعی @coreresponse عشق واقعی است که همچنین تغییر جهان برای بهتر شما هستند به معنای با هم خدا نگهدار شما و خانواده شما پیوسته اند. معرفی Penns #ازدواج است."

Did Sean Penn and Girlfriend Leila George Secretly Get Married
شان پن و لیلا جورج. شاتر (2)

اواز یا موسیقی دو نفری بودند تبریک با Rosanna Arquette که اظهار داشت: "فوق العاده است. 🎶 عشق و نور" و جاش برولینکه اضافه شده یک سری از قلب emojis.

دو روز قبل از آن Penn, 59 و جورج 28, خال خال شد ناهار خوری در Nobu در مالیبو با Mystic River sتار را قیف 26.

در حال رشد بودند اولین مرتبط در اکتبر 2016 زمانی که آنها دیده می شود بسته بندی در PDA در حالی که تعطیلات در هاوایی است. اگر چه آنها havekept عاشقانه خود را تحت رادار پن و انسانی موتورهای بازیگر زن حمایت کرده اند هر یک از دیگر در طول سال. جورج حتی در ظاهر در پن 2018 صوتی باب عسل که فقط انجام مسائل.

یک شاهد عینی گفت: ما هفتگی در ماه ژانویه که جفت نگاه "بسیار در عشق" در جشن و سرور با بهره گیری هسته, یک سازمان پن تاسیس است که کمک می کند تا جوامع متاثر devastations.

"شان بود و بازوی خود را در اطراف او و مالش او را به عنوان او خم شد سر او را روی سینه اش" ناظر گفت: در آن زمان. "آنها [را] زمزمه در گوش و خنده است."

این شیر, ستاره قبلا مورخ چارلیز ترون از سال 2013 تا 2015. او ازدواج کرده بود به مدونا از سال 1985 تا 1989 و رابین رایت از سال 1996 تا 2010. سابق دهنی, مادر, Dylan 29 و پسر قیف.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de