کانال دیزنی ستاره سباستین Athie مرده در 24

بازیگر سباستین Athié درگذشت در سن 24 کانال دیزنی امریکا اعلام کرد در پنج شنبه, جولای 4. "استراحت در صلح Sebas.

توسط KETABKHOOOON در 17 تیر 1399

بازیگر سباستین Athié درگذشت در سن 24 کانال دیزنی امریکا اعلام کرد در پنج شنبه, جولای 4.

"استراحت در صلح Sebas. هنر خود را و لبخند خود را ماندن برای همیشه" شبکه توییتی در کنار یک عکس از Athié.

توییت ادامه داد: "ما تاسف خروج از سباستین Athié و ما را همیشه به یاد داشته باشید او را برای استعداد خود را همراهی حرفه ای و مهمتر از همه قلب عظیم است. ما به همراه خانواده اش و دوستان و طرفداران خود خداحافظی."

Disney Star Sebastian Athie Dead at 24 2
سباستین Athie حسن نیت ارائه میدهد از سباستین Athie/Instagram

ستاره علت مرگ نمی شد بلافاصله گزارش شده اما در حال بررسی است. یک روز قبل از مرگ نابهنگام Athié در زمان بخشی در زوم چت با طرفداران خورشید گزارش شده است.

مکزیک بومی مدیریت تیم کریستینا چپررو مدیریت تایید این خبر با ترجمه دیزنی اعلام روز یکشنبه, جولای 5. "مطلق غم💔" شرکت توییتی.

Athié بهترین و شناخته شده برای نقش خود را در هنگامی کهدر اصل با عنوان O11CE. او بازیکن فوتبال لورنزو Guevara برای سه فصل در دیزنی کانال آمریکای شبکه از سال 2017 تا 2019.

بازیگر نقش اول شد, در مکزیک, درام, La Rosa de Guadalupe, که در آن او به نظر می رسد در دو قسمت به عنوان دو شخصیت های مختلف در سال 2014 و 2015.

پس از مرگ او بسیاری از Athié را costars پرداخت ادای احترام به او را از طریق رسانه های اجتماعی.

Ṗaulina Ѵetranoکه بازی زو در یک باربه اشتراک گذاشته شده یک سری عکس از اواخر بازیگر در روز یکشنبه. "چه درماندگی و غم با من احساس می کنم چگونه آن را لطمه می زند" او نوشت: از طریق Instagram. "این سخت است برای من به این روند من نمی توانم بگویم خداحافظ دوستان ظاهرا این جهان بود آماده برای مردم به عنوان خاص به عنوان شما."

این بازیگر افزود: "شما برادر من! استراحت در صلح دوست در اینجا شما ادامه خواهد داد برای روشن خود را با استعداد و هنر خود را برای همیشه لطفا برای! 💚🙏🏽✨🚀."

آرژانتین بازیگر گیدو Pennelli مشترک یک ویدیو از اواخر ستاره, نوشته,, "من شما را دوست دارم برای همیشه لطفا برای برادر ♥."

همکار castmate سانتیاگو Stieben همچنین ادای احترام به Athié با یک سری از تصاویر و خاطرات از وقت خود را با هم در یک بار و به عنوان دوستان است.

"من بسیار غمگین هستم در واقع" او زیر نویس این Instagram تصویری. "من تردید زیادی به این فیلم. اما من احساس می کنم مثل من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با هر کس که عشق من به تو. من آغوش خانواده خود را بهترین خاطرات من با شما همیشه."

YouTuber دانیل Patiño افتخار دوست خود را با یک ترکیب ویدئوها و عکس های آنها در زمان با هم.

"نجیب روح ها نمی میرند و خود را نور خواهد بود ابدی شور نظم و انضباط و عشق" او نوشت: از طریق Instagram در روز شنبه. "بنابراین من را به یاد داشته باشید شما roomie من, دوست من, برادر من. خدا باید خود را مقدس افتخار من درک نمی کنم چند بار برنامه های خود را و برای اولین بار من آن را [sic] باعث می شود شما احساس می کنید به از دست دادن یک برادر زندگی من مدیون شما مقدار زیادی من را از دست شما."

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب