Dwayne Johnson اهدا 700,000 بطری های آب به بهداشت و درمان کارگران

دادن بازگشت. دواین "راک" جانسون نشان داد که او اهدا بیش از 700 ، 000 بطری آب به بهداشت و درمان کارگران و دیگرا

توسط KETABKHOOOON در 24 تیر 1399

دادن بازگشت. دواین "راک" جانسون نشان داد که او اهدا بیش از 700 ، 000 بطری آب به بهداشت و درمان کارگران و دیگران کار در خط مقدم به عنوان یک راه برای نشان دادن او در ادامه با تشکر از خدمات خود را در حال انجام coronavirus بیماری همه گیر.

"این پیام است که برای برخی بسیار ویژه مردم خارج وجود دارد" 48 ساله بازی تیتان میزبان اعلام کرد در یک Instagram تصویری ارسال شده در یکشنبه, جولای 12. "من صحبت کردن در مورد خط مقدم ما کارگران و کارکنان بهداشت و درمان ما که در حال کار خستگی ناپذیر در روز و روز را برای ماه ها و ماه ها در حال حاضر و شما همچنان به انجام این کار است."

Dwayne Johnson Donates 700,000 Water Bottles to Frontline Workers2
Dwayne Johnson حسن نیت ارائه میدهد از Dwayne Johnson/Instagram

این داد و بیداد , ستاره رفت به یاد داشته باشید که او در حال حاضر دریافت چندین تشکر yous برای مقدار مورد نیاز تامین شد تحویل در سراسر کشور در رابطه با شرکای خود را در وسع. در ماه جولای سال 2019 آب نام تجاری اعلام کرد که تا به حال وارد یک همکاری استراتژیک با جانسون, که همچنین دارای یک سهام این شرکت است.

"ما به شما ارسال می شود بچه ها چند بطری از وسع و این است که ما کوچک راه گفت: با تشکر از شما که ما راه های کوچک به شما اجازه می دانم که چگونه سپاسگزار ما برای همه کار خود را به عنوان شما همچنان به مراقبت از عزیزان ما و خانواده ما و دوستان ما را" بی واچ استار اضافه شده است. "من با تشکر از شما بچه ها خیلی از ته قلب من است."

جانسون شامل یک یادداشت شخصی با تمام تحویل که در آن او اشاره کرد که بهداشت و درمان کارگران "الهام بخش" او. "من می دانم که من صحبت می کنند برای تمام وسع شرکت آب و من می دانم که من صحبت می کنند برای ما هموطنان آمریکایی من با تشکر از شما بچه ها, خیلی," او گفت:.

Dwayne Johnson Donates 700,000 Water Bottles to Frontline Workers
Dwayne Johnson اریک Charbonneau/شاتر

کالیفرنیا بومی تکرار آن احساسات را در خود عنوان می کنند. "من @vossworld شرکا و خودم اهدا 700,000+ بطری به قهرمانان ما ... ما خط مقدم بهداشت و درمان کارگران در بیمارستان های ما در سراسر کشور," او نوشت. "از آن ما بود بسیار کوچک از راه گفت با تشکر از شما. با تشکر از همه شما برای خستگی ناپذیر خود را مراقبت از تلاش. با تشکر از شما برای مراقبت از ما دوستان و خانواده ها و عزیزان در طول این زمان به چالش کشیدن."

این Jumanji ستاره ادامه داد: "ما در پایان ما ادامه خواهد داد به نظم – پوشیدن ماسک هوشمند, اجتماعی, فاصله و غیره. ما باید با انجام کار ما است. همانطور که همه شما همچنان به انجام این کار شماست. به خاطر نگه داشتن خط و قوی بماند. شما الهام بخش همه ما است."

به عنوان وعده داده شده Johnson فیلم نیز گنجانده شده نشان می دهد با تشکر از چندین بهداشت و درمان کارگران است. "با تشکر از شما, واس, برای همکاران با ما" گفت: یکی لس آنجلس ، "و با تشکر از شما, Dwayne Johnson. شما توجه داشته باشید که با این کار نیز فوق العاده مهربان است. آن را گرم و قلب ما است."

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب