دیلن Jagger لی نشان می دهد چه پم اندرسون تامی لی فکر می کنم از موسیقی خود را

مهر تایید! پاملا اندرسون و تامی لی فراتر از افتخار خود را پسر دیلن Jagger لی's شکوفایی موسیقی حرفه ای است. هم

توسط KETABKHOOOON در 7 خرداد 1399

مهر تایید! پاملا اندرسون و تامی لی فراتر از افتخار خود را پسر دیلن Jagger لی's شکوفایی موسیقی حرفه ای است.

"آنها آن را دوست دارم ،" 22 ساله گفت: ما هفته به طور انحصاری از خود واکنش خانواده به دست جواناناز '80s-الهام گرفته از موسیقی الکترونیک EP او کاهش یافته است در روز جمعه, مارس 22 با او نیمه شب کودکان و نوجوانان تولید شریک زندگی کایل گیررد. "هر کس هیجان زده است. هر کس از این پروژه است. هر کس مانند gung ho در مورد آن."

دیلن نشان داد که تامی, 57, است, به خصوص هیجان زده در مورد او زیر را در Mötley Crüe درامر رد.

"او دوست دارد آنچه که ما در حال انجام به عنوان نیمه شب بچه ها گفت:" ما. "راستش آن بوده است شگفت انگیز است."

که گفت: افسانه ای راک استار تمایل به ماندن به طور آهسته از مشاوره.

"من می خواهم به نوع هموار [من] مسیر خود" دیلن توضیح داد. "من احساس می کنم من و کایل انجام یک کار خوب مثل دانستن اینکه چه چیزی و چه نکنید. تضمین می کنم اگر ما ظروف سرباز یا مسافر تا مثل خانواده [آنها را] مانند 'شما باید انجام دهید این است.' اما دیگر از آن, من احساس می کنم که ما انجام یک کار خیلی خوب از مرور راه ما."

Dylan Jagger Lee Reveals What His Parents Pamela Anderson and Tommy Lee Think of His New Music
پاملا اندرسون و دیلن Jagger, Lee, Clint Spaulding/WWD/شاتر

همانطور که برای اندرسون نوازنده نشان داد که سابق Playboy , مدل, 52, "دوست دارد پروژه" او قرار داده است.

"او مانند یک فن بزرگ. او همیشه در حال پخش [آن]" او گفت ما. "من به یاد داشته باشید او مانند, در سالن آرایش ناخن و شنیده نیمه شب کودکان و نوجوانان بازی در سالن ناخن و او مانند" چه f–k? مانند که crazy!' و فرستاده من یک ویدیو. بنابراین او آن را دوست دارد."

دیلن به اشتراک گذاشته است که او و برادرش براندون Thomas Leeهر دو نزدیک با پدر و مادر خود را که طلاق در سال 1998 به عنوان به خوبی به عنوان تامی جدید همسر بریتنی Furlan.

"ما بیش از [پدر] و دیروز ساخت استیک. که خوب بود," او گفت مااضافه میکند: "مامان بزرگ هستند. شما می دانید که شما می آیند از آنها سرد ما آنها را دوست دارم. این مسائل بزرگ است."

Midnight Kids The Lost Youth
این جوانان از دست داده RCA

دیلن ملاقات گیررد بیش Instagram, که در آن آنها شروع به تبادل آهنگ ها و یادداشت در مورد هر یک از دیگر موسیقی است. آنها در نهایت آویزان در شش پرچم قبل از رفتن به استودیو ضبط با هم.

"این خیلی طبیعی و ارگانیک و از آن پس در بقیه سابقه است" دیلن گفت ما.

گرارد افزود: "من فکر می کنم ما فقط می خواهم به مردم کمی از یک مکان امن به نوعی فرار به. به خصوص در قرنطینه هر کس به دنبال چیزی به ذهن خود را از همه چیز. مردم تاکید کرد و ما فقط امیدواریم که که ما می توانیم کمی از امداد و فرار به یک جهان متفاوت است و به نوعی به چیزی است که مردم می تواند مربوط به."

با گزارش Kayley Stumpetinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب