اتحادیه اروپا دارای تصمیم گیری در مرزهای آمریکایی مجموعه حذف شود

ایالات متحده و اتحادیه اروپا پرچم تصویر در جریان بازدید معاون رئیس جمهور پنس به مقر کمیسیون اروپا در بروکسلتوس

توسط KETABKHOOOON در 8 تیر 1399
ایالات متحده و اتحادیه اروپا پرچم تصویر در جریان بازدید معاون رئیس جمهور پنس به مقر کمیسیون اروپا در بروکسل

توسط فیلیپ Blenkinsop و تریسی Rucinski

بروکسل/شیکاگو (ایسنا) - کشورهای اتحادیه اروپا موفق به حل و فصل در روز جمعه در یک نهایی "لیست امن" از کشورهایی که ساکنان می تواند سفر به بلوک از ماه جولای با ایالات متحده و برزیل و روسیه مجموعه حذف شود.

سفیران از 27 اعضای اتحادیه اروپا برگزار شده از بعد از ظهر جمعه به ایجاد معیارهای اعطای قرنطینه-دسترسی رایگان از چهارشنبه آینده.

یک دوباره ترسیم متن 10-20 کشور قرار داده شده بود به آنها, اما بسیاری از گفته آنها نیاز به مشورت با دولت های خود را, دیپلمات گفت. این لیست شامل نمی شود ایالات متحده, برزیل یا روسیه یک دیپلمات است.

بحث شد و در ادامه یک شبه با کشورهای اتحادیه اروپا انتظار می رود به غیر رسمی پاسخ توسط شنبه شب مردم آشنا با این موضوع گفت.

ایالات متحده مسافران می توانند برای سفر در صورتی که شرایط خاصی مانند عبور حرارت چک دو مقامات ایالات متحده گفت.

کمیسیون اروپا توصیه شده بود که بلوک اول آسانسور داخلی کنترل مرز و سپس به تدریج باز کردن به خارجی ها. اما اولین قدم نرفته است و با توجه به طرح.

یونان الزامی COVID-19 آزمون برای ورود از طیف وسیعی از کشورهای اتحادیه اروپا از جمله فرانسه و ایتالیا و هلند و اسپانیا با خود انزوا تا نتایج شناخته شده است.

جمهوری چک گفت: آن را نمی خواهد اجازه می دهد تا گردشگران از پرتغال سوئد و لهستان.

وجود گسترده توافق که بلوک فقط باید برای باز کردن به کسانی که با مشابه و یا بهتر اپیدمیولوژیک وضعیت وجود دارد سوال در مورد چگونه به ارزیابی یک کشور را از دست داده و این بیماری همه گیر و قابلیت اطمینان از اطلاعات.

تعدادی از کشورها مانند تانزانیا ترکمنستان و لائوس بدون موارد گزارش شده در دو هفته گذشته با توجه به اتحادیه اروپا آژانس مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری از بیماری (ECDC).

بر اساس ECDC داده ها برای دو هفته تا پنج شنبه طیف وسیعی از کشورها به وضوح در وضعیت بدتر از اتحادیه اروپا است.

آنها عبارتند از ایالات متحده, مکزیک, برزیل و خیلی از آمریکای لاتین و روسیه و آفریقای جنوبی و عربستان سعودی است.

با وجود فشار از خطوط هوایی ایالات متحده و اتحادیه های کاخ سفید است و نه متعهد به الزامی تازه مسافرت هوایی اقدامات ایمنی در این بیماری همه گیر. بحث بین شرکت های هواپیمایی و مقامات دولتی از جمله معاون رئیس جمهور مایک پنس در روز جمعه بیش از متوسط چک به پایان رسید بدون توافق.

در یک بیانیه پنس دفتر گفت: طرفین همچنین در مورد "بهترین مسیر رو به جلو برای اجازه می دهد آمریکایی ها با خیال راحت به سفر بین المللی است."

این کمیسیون پیشنهاد کرده است در بالکان غربی را در کشورهای آلبانی و بوسنی و هرزگوین و کوزوو مونته نگرو شمال مقدونیه و صربستان - باید پذیرفته شود.

با توجه به ECDC اطلاعات تعداد موارد در بوسنی و شمال مقدونیه می تواند بیش از حد بالا است.


(گزارش شده توسط فیلیپ Blenkinsop در بروکسل تریسی Rucinski در شیکاگو و دیوید Shepardson در واشنگتن; ویرایش توسط Daniel والیس)

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن