اروپا بازگشایی مرز پس از ماه از COVID-19 محدودیت چین به عنوان جنگ جدید شیوع

چین در حال انجام جرم آزمون پس از شیوع این ویروس در پکن. — AFPیک قایق از اتحادیه اروپا و سازمان ملل بازگشایی

توسط KETABKHOOOON در 26 خرداد 1399
چین در حال انجام جرم آزمون پس از شیوع این ویروس در پکن. — AFP

یک قایق از اتحادیه اروپا و سازمان ملل بازگشایی مرزهای خود را به همکار اروپایی در روز دوشنبه پس از ماه از coronavirus محدودیت اما چین شد مبارزه با شیوع جدید است که stoked ترس از موج دوم.

به عنوان caseloads کاهش یافته است در هفته های اخیر در بسیاری از نقاط اروپا و دولت شده است مشتاق به سهولت درد مستندات است که زندگی را نجات داد اما ویران اقتصاد و خسته محدود جمعیت.

بلژیک, فرانسه, آلمان, یونان و اوکراین در میان کسانی که بلند کردن اجسام از مرز محدودیت ها در روز دوشنبه در حالی که مغازه ها و جاذبه های در انگلستان راه اندازی شد به استقبال اول خود را به مشتریان پس از ماه مارس و در پاریس کافه ها و رستوران ها اجازه داده شد به طور کامل بازگشایی شده است.

"ما از جان گذشته در مورد گردشگران ما به آنها نیاز دارید و ما آنها را می خواهم. اگر ما مردم ما چگونه زنده ماندن می گوید:" Michalis Drosos که با این نسخهها کار در یک فروشگاه سوغات در Fira پایتخت جزیره یونانی سانتورینی.

این بیماری همه گیر است جمع سرعت در آمریکای لاتین و ایران و هند گزارش کرده اند نگران کننده افزایش در مرگ و میر و عفونت — اضافه کردن به نگرانی بیش از چالش های جهان را در مبارزه با COVID-19.

چین که در آن ویروس پدید آمده در اواخر سال گذشته اولین کشوری بود که به اجرای شدید محدودیت در حرکت اولیه در این سال مجبور انتقال محلی را به نزدیک صفر به عنوان بحران چکش بقیه جهان است.

اما مقامات بهداشت روز دوشنبه گزارش داد 75 مورد از این بیماری تنفسی در پکن که در آن تازه های خوشه ای شده است مربوط به یک عمده فروشی مواد غذایی در بازار.

جریان از مردم صف در پکن ورزشگاه به عنوان توده تست انجام شد و سخت مستند تمدید شد در سراسر 21 پکن محلات.

ما گزارش کمترین تلفات روزانه

بیش از 430,000 مردم در سراسر جهان فوت کرده اند از COVID-19 تقریبا در نیمه راه از طریق یک سال است که در آن زندگی های بی شماری شده اند و طرح میتوانست اقتصاد جهانی ویران شده توسط بحران است.

ایالات متحده تا کنون سخت ترین-آمار کشور با بیش از 115,700 ثبت مرگ و میر — روز یکشنبه گزارش داد که کمترین 24 ساعته و مرگ و میر پس از آن عفونت نرخ نقطه اوج خود در اواسط ماه آوریل است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اشاره کرده است که برخی از کشورها دیده می شود جدید شعلهور شدن اما اصرار دارد وجود خواهد داشت بدون خاموش کردن اقتصاد حتی اگر موج جدیدی مطرح می شود.

اما بازارهای سهام سقوط دوباره در روز دوشنبه در ترس است که قیام عفونت می تواند قرار دادن ترمز در کاهش مستندات و داش امید بهبود اقتصادی.

میکرو-شیوع بیماری اجتناب ناپذیر'

خاورمیانه بدترین آمار کشور ایران, گزارش یک چشم انداز مثبت در یکشنبه, ضبط بیش از 100 ویروس جدید مرگ و میر در یک روز برای اولین بار در دو ماه.

افزایش عفونت در هند را برجسته کرده اند متزلزل دولت از آن سیستم بهداشت و درمان و بیش از 1 ، 000 مورد جدید گزارش شده در هر روز در پایتخت به تنهایی.

سردخانه در دهلی نو در حال پر بدن و گورستان و کوره های جسد سوزی کارکنان می گویند که آنها نمی تواند نگه دارید تا با جمع شدن از قربانیان است.

نیز وجود داشته اند دو شیوع بیماری های جدید در رم با 109 عفونت از جمله پنج مرگ و میر تشخیص داده شده در بیمارستان و 15 موارد شناسایی شده در یک ساختمان مسکونی توسط squatters.

"این بدان معنی است که ویروس نیست خود را از دست داده infectiousness آن را تضعیف... ما نباید اجازه دهید ما گارد" سازمان بهداشت جهانی معاون رانیری Guerra به خبرنگاران گفت.

"از جمله میکرو-شیوع بیماری اجتناب ناپذیر بودند اما آنها محدود به زمان و فضا است. و امروز ما باید از این ابزار برای رهگیری آنها و محدود آنها است."

'آن را برای رفتن به یک مهمانی'

با وجود ترس از خوشه های بسیاری از کشورها در حال حرکت به سمت نیمه نرمال.

در پاریس رستوران و کافه صاحبان تشویق شد و پس از دولت گفت: آنها می توانند یک بار دیگر خود را به باز کردن اتاق ناهارخوری, سه ماه پس از اینکه بسته به بلانت از شیوع کروناویروس.

تا حالا رستوران در داخل و اطراف پایتخت تنها می تواند خدمت به مشتریان در فضای باز تراس حتی اگر از eateries در سایر نقاط کشور به طور کامل باز شود در اوایل این ماه.

"این رفتن به یک حزب" استفان Manigold صاحب چهار پاریس رستوران از جمله دو-ستاره دار Maison Rostang گفته.

در انگلستان هزاران نفر از غیر ضروری خرده فروشان مانند کتابفروشیها و رسانه های الکترونیک خواهد بود استقبال از اولین مشتریان پس از توقف در فروشگاه کسب و کار در اواخر ماه مارس است.

رانندگی در سینما, سافاری پارک ها و فضای بخش هایی از باغ وحش همچنین قادر خواهد بود برای بازگشایی, در حالی که مکان عبادت نیز مجموعه به نوسان باز کردن درهای خود را دوباره برای فردی نماز.

مصر می گوید آن را به باز کردن درهای خود را برای گردشگران به استراحتگاه های ساحلی در ماه جولای و پرو ماچو پیچو نیز بازگشایی ماه آینده اگر چه آن را به شدت کاهش تعداد بازدید کنندگان روزانه.

و در سطح بالا به فوتبال خود ادامه می دهد بازگشت در اروپا با لیگ برتر ساخت آن مدتها در انتظار باز گشت این هفته روز پس از اسپانیا لالیگا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن