پارلمان اروپا نگران بیش هند تابعیت لایحه می گوید: رئیس شورای اتحادیه اروپا

رئیس کمیسیون اروپا(R) و رئیس شورای اروپا (L). — اتحادیه اروپا رئیس شورای اروپا چارلز میشل گفت: پارلمان اروپا

توسط KETABKHOOOON در 25 تیر 1399

رئیس کمیسیون اروپا(R) و رئیس شورای اروپا (L). — اتحادیه اروپا

رئیس شورای اروپا چارلز میشل گفت: پارلمان اروپا نگران است بیش هند شهروندی, اصلاحیه لایحه.

پس از 15 اتحادیه اروپا و هند در اجلاس سران, Michel پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در کنار رئیس کمیسیون اروپا اورسولا فون در لین گفت که آنها تا به حال مطرح شده این موضوع از هند تابعیت لایحه قبلا به عنوان به خوبی.

"هندی دیوان عالی کشور در حال بررسی تصمیم [...] ما اعتماد هندی موسسات" میشل گفت.

میشل گفت: اتحادیه اروپا می خواستم به بازی "نقش قوی" در تغییر توازن قدرت در آسیا و جهان به اروپا و هند به اشتراک بگذارید "ارزش های مشترک دموکراسی". "جلسه امروز بیشتر خواهد شد به این هدف," او اضافه شده است.

در پاسخ به یک سوال در کدام کشور بهتر بود شریک استراتژیک گفت: "هر دو — هند و چین — برای ما مهم است."

شورای اتحادیه اروپا را به رئیس جمهور اشاره کرد که اتحادیه اروپا این است که هند بزرگترین شریک تجاری. در حالی که هند به اشتراک گذاری در اتحادیه اروپا واردات غرفه در 2% میشل معتقد است که این پتانسیل برای رشد است.

از سوی دیگر Von der lin ابراز شادی بیش از این واقعیت است که از 6000 شرکت های اروپایی بودند عامل در هند.

"اروپا و هند دو دموکراتیک همکاران که در حال همکاری با یکدیگر در مورد مسائل مختلف جهان," او گفت:.

قبلا در اتحادیه اروپا-هند در اجلاس سران دو طرف در مورد مسائل مربوط به تغییر آب و هوا, انرژی هسته ای برای مقاصد صلح آمیز, علوم کامپیوتر, حفاظت از داده ها, امنیت دریایی و همکاری های جهانی صلح و امنیت, تروریسم, افراط گرایی و مبارزه با تروریسم و مسائل حقوق بشر ،

هر دو طرف توافق کردند به همکاری در توسعه یک واکسن برای COVID-19. این بود که تصمیم به راه اندازی یک سطح تجارت و سرمایه گذاری گفت و گو کمیته که به پیشنهاد اقدامات بیشتر به منظور افزایش تجارت بین دو طرف و کار بر روی توافقنامه تجارت آزاد در آینده است.

FTA مذاکرات باید متوقف شده است برای سال های بسیاری به دلیل تعرفه اختلاف بین هند و اتحادیه اروپا. در حال حاضر هند نمی خواهید به ثبت نام در این معامله به دلیل آن را کاهش می دهد 3 درصد از تجارت با اتحادیه اروپا.

اروپا و هند باید خود را تجدید موجود موافقتنامه همکاری در علم و فناوری برای پنج سال دیگر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب