Ex-تهمت دلال کوهن بازگشت به زندان که در آن جمله شروع

1 / 2مایکل کوهن زندانفایل - مارس 6, 2019, فایل, عکس, مایکل کوهن دادستان سابق به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن

توسط KETABKHOOOON در 22 تیر 1399
1 / 2

مایکل کوهن زندان

فایل - مارس 6, 2019, فایل, عکس, مایکل کوهن دادستان سابق به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگ آپارتمان خود را قبل از آغاز حبس در نیویورک است. کوهن بود که بازگشت به زندان فدرال هفته پس از آزادی به خدمت باقی مانده از دوران محکومیت خود را در خانه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس فدرال اداره زندانها گفت: پنج شنبه 9 ژوئیه سال 2020 است. (AP Photo/Kevin هاگن فایل)

نیویورک (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وکیل و دلال مایکل کوهن منتقل شد به همان فدرال قفل در Otisville که در آن او در زمان خدمت برای فرار از پرداخت مالیات دروغ گفتن به کنگره و مالی مبارزات انتخاباتی جنایات قبل از coronavirus همه گیر خواسته های اولیه خود را انتشار وکیل او روز جمعه گفت.

این حرکت از اواخر روز شنبه آمد ساعت پس از مقامات فدرال گفت: کوهن حاضر به قبول شرایط خود را در خانه حبس به طور خاص است که او ارسال به پوشیدن مچ پا نظارت بر. او تا به حال به اختصار برگزار شده است در شهری مرکز تادیبی در منهتن.

کوهن وکیل جفری لوین گفت: کوهن هرگز حاضر به پوشیدن مچ پا مانیتور اما نگرانی در مورد شرایط خود را در خانه حبس است که منع او را از استفاده از رسانه های اجتماعی, صحبت با مطبوعات و چاپ و نشر بگو همه کتاب او نوشت: در زندان فدرال. کوهن برنامه ریزی شده بود به انتشار کتاب در ماه های آینده.

"من مطلع نیست و خانواده وی مطلع نیست" از انتقال به Otisville, Levine گفته آسوشیتد پرس. "او در سلول انفرادی تحت سی دی راهنمای COVID-19 برای یک دوره دو هفته."

کوهن و 53 شده بود furloughed در مارس به عنوان بخشی از تلاش برای کند کردن روند گسترش این ویروس در فدرال زندانها.

او به بازداشت پنج شنبه پس از مقامات ارائه شده او را با محدودیت های جدید در ارتباط با خانه اش حبس — سطح های مختلف از نظارت که شامل نظارت الکترونیکی.

کوهن تکمیل سه سال مدت و برنامه ریزی شده برای انتشار در ماه نوامبر سال 2021 با توجه به اداره فدرال زندانها. خود را وکیل مدافع یکی از آماده سازی جدید اقدام قانونی داشتن اقدام به فایل یک درخواست اضطراری در عرض چند ساعت از آخرین بازداشت.

سوابق به دست آمده توسط آسوشیتدپرس گفت: کوهن remanded پس از او "موفق به توافق برسند به شرایط فدرال محل نظارت است." اما کوهن وکلا گفت که او در نهایت توافق به قبول تمام نیازهای خانه حبس و در را بازداشت گرفته شده با این وجود.

"ما درگیر شدند و در یک گفت و گو" لوین گفت. "همه چیز حرفه ای و دلپذیر است."

به زندان فدرال در Otisville حدود 80 مایل (130 کیلومتر) از شهر نیویورک جمع در حومه سرسبز جنوب Catskill. وجود دارد در حال حاضر هشت زندانیان و کارکنان در زندان که آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به BOP. بیست زندانیان و 14 کارکنان بهبود از COVID-19.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب