Exes نائومی واتس و Liev شرایبر دوباره برای Infinite رقص با بچه ها

گرفتن خود را بر روی شیار! نائومی واتس و Liev شرایبر پیوست به انجام Infinite رقص با دو بچه در میان قرنطینه.

توسط KETABKHOOOON در 25 اردیبهشت 1399

گرفتن خود را بر روی شیار! نائومی واتس و Liev شرایبر پیوست به انجام Infinite رقص با دو بچه در میان قرنطینه.

"بزرگترین هدیه روز مادر? یک Infinite! #modernworld #newnormal" بازیگر, 51, زيرنويس یکشنبه, مارس 11, ویدئو, جوان با یک پیر مرد, 12 کای, 11, و او را دوست پسر سابق, 52.

در خانواده فیلم کینگ کنگ ستاره لبخند زد در حالی که رقص به دوجا گربه "بگویید."

Exes Naomi Watts and Liev Schreiber Do TikTok Dance With Their Kids Amid Quarantine
نائومی واتس و Liev شرایبر با بچه های خود را با حسن نیت ارائه میدهد از نائومی واتس/Instagram

این نامزد اسکار برای اولین بار نشان داد او Infinite skills با کای ماه گذشته نوشتن "فقط تلاش برای ماندن مرتبط است."

Kelly Ripa اظهار نظر در مارس اجتماعی رسانه ها: "این شگفت انگیز است که شما دو نفر! پیش بینی که بچه ها می گویند."

سابق زن و شوهر استقبال ساشا و کای در سال 2007 و 2008 به ترتيب پیش از 2016 تقسیم و "افتخار" خود را coparenting ارتباط است.

"ما در حال انجام همه چیز بسیار متفاوت" واتس گفته PorterEdit در ماه اوت سال 2019. "ما از آن ساخته شده ایم ما اولویت مطلق به خوب و مهربان به یکدیگر و ما کاملا متعهد به آن است."

شرایبر بستری ویلی Geist در ژانویه 2018 که breakups "همیشه سخت" اما آنها در حال ساخت آن کار می کنند. او توضیح داد: "شما برای ساختن یک زندگی با کسی و همه چیز را تغییر دهید. و من فکر می کنم این راهی است که ما در آن نگاه این است که ما همیشه به همکاران و این که چه نوع ما را نگه می دارد با هم و دوستانه ما را نگه می دارد. اما من فکر می کنم ما بیشتر از آن, من فکر می کنم ما نیز واقعا واقعا مراقبت در مورد هر یک از دیگر."

این Ray Donovan آلوم افزود: "این مهم است که به حمایت از یکدیگر می دانید ؟ آن را واقعا مهم است. من در ساخت برخی از جوک ها صبح امروز در صبحانه حدود مامان با پسر و نور چشم خود را زمانی که من صحبت کردن در مورد او. شما می توانید ببینید که چقدر مهم است برای آنها که پدر و مادر خود مراقبت در مورد هر یک از دیگر و این است که بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد شما همچنان به تلاش و انجام این کار است."

او و انگلیسی ستاره شروع به دوستیابی در سال 2005 اما هرگز گره خورده است گره. وات توضیح داد: به زندگی آسان در سال 2011: "ما خیلی با هم. ما فقط لازم نیست که گواهی که خوب با هر دو ما است. شاید یک روز ما فقط می خواهیم از خواب بیدار و رفتن 'هی اجازه دهید این کار را.' و شاید نه."

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب