تبرئه پارک مرکزی پنج عضو صحبت کردن: 'بیش از حد بسیاری از چیزها تغییر کرده است پس از 30 سال پیش'

در سال 1989 پنج و اسپانیایی شدند به دروغ متهم به تجاوز و نزدیک به کشتن Trisha Meili زن سفید دویدن در پارک مرکز

توسط KETABKHOOOON در 17 تیر 1399

در سال 1989 پنج و اسپانیایی شدند به دروغ متهم به تجاوز و نزدیک به کشتن Trisha Meili زن سفید دویدن در پارک مرکزی. شناخته شده در مجموع به عنوان پارک مرکزی پنج Antron McCray, Kevin Richardson, یوسف سلام ریموند سانتانا و کوری عاقلانه محکوم شدند در دو دادگاه با وجود عدم شاهدان عینی شهادت و یا شواهد DNA و صرف بین شش تا 13 سال در زندان است.

تبرئه در سال 2002 پس از بررسی تایید کرد که یک جنایتکار و قاتل متجاوز به حال مرتکب جرم و جنایت پارک مرکزی پنج شکایت کرد این شهر و ایالت نیویورک اقامت برای میلیون ها نفر. سلام و ریچاردسون صحبت کرد در هفته گذشته با اخبار یاهو در مورد وضعیت فعلی روابط نژادی در آمریکا از جمله مارس 25 حادثه که در آن امی کوپر یک زن به نام پلیس مسیحی کوپر, سیاه, فرشته پرنده در پارک مرکزی.

"وقتی که جوان بود و با گریه از پارک مرکزی یکی از اولین چیزهایی که من فکر کردم مرد هنگامی که آنها گریه ما می میرند" سلام گفت: اخبار یاهو. "این یک موهبت الهی است که آن مرد جوان تا به حال تصویری از تعامل است که می گذرد."

"زمانی که من در جریان حوادث روز, من نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم در مورد فجایع من ساخته شده بود آگاه از رفتن را از طریق شخصی خود من رویداد" سلام که در حال حاضر زندگی در گرجستان با همسر و 10 فرزند اضافه شده است.

متاهل و پدر دو دختر که در زندگی با همسر خود در نیوجرسی ریچاردسون نیز می بیند تشابه بین نژاد روابط در حال حاضر و زمانی که او و دوستان او بودند به ناحق محکوم کرد.

"نه بیش از حد بسیاری از چیزها تغییر کرده است پس از 30 سال پیش" ریچاردسون گفت. "هنوز هم وجود دارد به این مفهوم که مردم از رنگ پایین تر هستند و هنگامی که شما آنها را ببینید شما می ترسم."

حافظه از شب دستگیری او است هرگز دور از افکار خود را ریچاردسون گفت.

"مارس 19, 1989, من به یاد داشته باشید مثل این است که دیروز" ریچاردسون گفت. "من 14 سال سن در زمان. من رفتم به پارک آن روز اساسا کنجکاو فقط می خواستم به اویختن با بچه ها من تا به حال دیده می شود و من زخم تا آمدن به خانه و هفت سال بعد."

چند هفته پس از پسران بودند متهم به جرم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک توسعه دهنده املاک و مستغلات در زمان پرداخت می شود $85,000 برای یک صفحه کامل آگهی به اجرا در شهر نیویورک روزنامه با عنوان: "بازگرداندن مجازات اعدام. بازگرداندن ما پلیس!"

"در واقع آن گفت: ما باید اجرا شود حتی بدون دانستن ما به عنوان مردم نمی دانستند ما خانواده های ما, پس زمینه" ریچاردسون گفت.

"ما تقریبا مدرن و روز امت تا زمانی که شما نگاه کنید چه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قرار داده شده در مقاله دو هفته پس از ما متهم به این جنایت وحشتناک," سلام و افزود: "شما باید به یاد داشته باشید آنها از ما شماره تلفن و نام و آدرس در شهر نیویورک روزنامه ها پس آنچه را که بدان معنی است که زمانی که او قرار است که در خارج وجود دارد دیگر مردم آن زمان به عنوان یک اشاره است که آن را خوب است که اگر ما یک فرصتی به ما دست این مردم ما باید آنچه را که آنها به امت تا به ما."

سلام می خواهم که ریچاردسون تبدیل شده صریح مدافع عدالت کیفری اصلاحات گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به سمت پلیس بیش از جوامع اقلیت.

"ما در حال نگاه کردن به یک رئیس جمهور که گفتن مختلف شهرداری به militarize خود پلیس" سلام گفت: اخبار یاهو. "ما نمی رفت."

یک نشانگر از چه چیزهایی تغییر کرده است, Salaam گفت این است که او تا به حال به صحبت کردن با او 12 سال در مورد چگونه به با خیال راحت رسیدگی به برخورد با پلیس است.

"این بسیار سخت است اما باید انجام شود ما باید به صحبت در این مورد را به فرزندان ما" ریچاردسون گفت: "بنابراین من فکر می کنم ما باید یک راه طولانی برای رفتن."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن