Fab 4! دیدن Tori Roloff و ژاک Roloff را شیرین ترین لحظات با بچه های خود را

سرگرم کننده خانواده چهار! Tori Roloffو ژاک Roloff تا به حال یک انفجار با پسر خود, Jackson, و, دختر, نوجوانی, ا

توسط KETABKHOOOON در 16 تیر 1399

سرگرم کننده خانواده چهار! Tori Roloffو ژاک Roloff تا به حال یک انفجار با پسر خود, Jackson, و, دختر, نوجوانی, از آنجا شروع خانواده خود را در سال 2017.

این افراد کمی بزرگ دنیای ستاره ها گره خورده است گره در جولای 2015 و اعلام کرد سال بعد که آنها باردار با فرزند اول خود را. "ما باید برخی از اخبار هیجان انگیز برای به اشتراک گذاشتن با همه شما" پس از آن-پدر-به-بود gushed در نوامبر سال 2016 تصویری اعلام.

همسر خود را chimed در "ما در حال داشتن یک کودک!"

این عکاس در ادامه برای به اشتراک گذاشتن عکس سونوگرافی در رسانه های اجتماعی نوشته "ژاک و من خیلی هیجان زده برای نهاییLY به شما بگویم بچه ها این خبر! از شما بسیار سپاسگزارم در حال حاضر برای عشق و حمایت ما را دریافت کرده اند! این است برای رفتن به یک ماجراجویی سرگرم کننده! #ZandTpartyofthree."

Tori شوهر به او گفت که او باردار بود در شیرین ترین راه — اگر چه ژاک نمی توانید آن را برای اولین بار در. "من راه می رفت به خانه و او نوشته بود و آن را در یک دفترچه یادداشت است که او تمرین او خوشنویسی, بنابراین من در خواندن از طریق این" او توضیح داد. "در آخرین صفحه او نوشت:" شما در حال رفتن به یک پدر! " و من قلم راست بیش از آن. سپس او گفت: "صبر کنید, شما آن را از دست رفته!' سپس او کشیده و آن را به عقب و من آن را بخوانید."

جکسون وارد شده در مارس 2017. دو سال بعد از TLC شخصیت نشان داد که آنها تا به حال یک کمی دیگر در راه است.

"ژاک و من خیلی هیجان زده به شما معرفی به ما کودک شیرین دختر شاشیدن," واقعیت ستاره گفت: ما هفته به طور انحصاری در نوامبر سال 2019 هنگامی که دختر خود را به دنیا آمد. "او شده است علاوه بر کامل به خانواده ما!"

خبر آمد هفت ماه پس از ژاک و Tori گفت: ما به طور انحصاری که آنها می خواستند یک دسته از نوزادان در نوزادان است. "ما برنامه های" ژاک نشان داد در آن زمان است. "ما می خواهیم یک خانواده است. من دوست دارم چهار یا پنج بچه ها. من می خواهم یک بسته کوچک. در حال حاضر ما فقط از نوع [مانند] اگر آن اتفاق می افتد."

Tori افزود: "این فقط در زمان خدا و فقط هر زمان. ما آماده هستیم برای آن است."

نگه داشتن اسکرول برای دیدن زن و شوهر ژله لحظات با بچه های خود را در طول سال از پچ کدو تنبل عکس های استوایی سفر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن