واقعیت را بررسی کنید: جعلی جیر ادعا AOC خواست فرمانداران به تعطیل کردن کسب و کار برای صدمه زدن به تهمت

این ادعا: AOC جیر می گوید: فرمانداران باید با حفظ محدودیت در کسب و کار تا بعد از انتخاباتسیاستمداران در حال بر

توسط KETABKHOOOON در 25 تیر 1399

این ادعا: AOC جیر می گوید: فرمانداران باید با حفظ محدودیت در کسب و کار تا بعد از انتخابات

سیاستمداران در حال برخورد به ایالات متحده در تلاش برای تعادل صعودی coronavirus موارد بازگشایی اقتصاد و انتخابات سال سیاست است.

بی پایه و اساس تئوری های توطئه در مورد کوروناویروس بودن دموکراتیک جعل به آسیب مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد مبارزات انتخاباتی بوجود آمده اند پس از انتقادات از نحوه جمهور به کار گرفته شده همه گیر.

یکی Facebook ارسال کمک به تئوری های توطئه است. آن را به اشتراک گذاشته یک تصویر از یک صدای جیر جیر — که حذف شده است — از Jessi ملتن یک جمهوری خواه کنگره نامزد در فلوریدا. "پس از او حذف آن" توییت شروع می شود, با اشاره به کنگره ایالات متحده اسکندریه Ocasio-کورتز, D-n. y.

بیشتر: واقعیت بررسی: مظنونان حمله به دانشگاه Omar و Ocasio-کورتز در حال تلاش برای ممنوعیت تعهد و وفاداری

ملتن را پرینت با فتوشاپ تصویر تلاش آن را به نگاه مانند یک صدای جیر جیر که Ocasio-کورتز نوشته بود: "آن را حیاتی است که فرمانداران حفظ محدودیت در کسب و کار تا بعد از انتخابات نوامبر به دلیل بهبود اقتصادی کمک خواهد کرد که تهمت بود دوباره انتخاب شود. چند کسب و کار را تعطیل و یا زیان کار است که قیمت های کوچک به پرداخت به رایگان از ریاست جمهوری خود. #KeepUsClosed."

آیا Ocasio-کورتز صدای جیر جیر این ؟

Ocasio-کورتز نمی جیر که پیام.

ProPublica حفظ "Politwoops" بایگانی است که آهنگ توییتهایی حذف شده توسط سیاستمداران. این صدای جیر جیر از Facebook پست به نظر نمی رسد در صفحه پیگیری Ocasio-کورتز را حذف توییتهایی.

Ocasio-کورتز خطاب جعلی جیر ژوئن 23, به tweeting: "من معمولا نمی tweet به درست جعلی پست در مورد من قبل از میلاد راست گردش بسیاری از, اما نیازی به گفتن این اتهام 'حذف' بازگشایی جیر مردم می گویند من نوشت: یک فتوشاپیه جعلی بودن منتشر شده توسط خواهان. آنها دروغ میگویند چون حق ندارد در سمت خود است."

در همان روز ملتن اعلان مجدد این فتوشاپیه جیر و گفت: "ما با اطمینان نمی دانیم که اگر او واقعا توییتی آن است. اما ما با اطمینان می دانیم این است چگونه او واقعا احساس می کند."

امتیاز ما: غلط

این ادعا در پست امتیاز شده نادرست است. هیچ سابقه ای از صدای جیر جیر در Marketplace را politwoops پایگاه داده و یا در Ocasio-کورتز حساب رسمی توییتر. علاوه بر این Ocasio-کورتز خطاب و رد کرده است که او تا به حال به ارسال صدای جیر جیر.

ما واقعیت را بررسی کنید منابع:

  • ProPublica politwoops پایگاه داده
  • ProPublica politwoops AOC صفحه
  • AOC جیر از ژوئن 23

با تشکر از شما برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شما می توانید اشتراک به ما چاپ نسخه ad-free نرم افزار و یا الکترونیکی روزنامه ماکت در اینجا.

ما واقعیت را بررسی کنید, کار, پشتیبانی, در بخش, توسط یک کمک مالی از Facebook.

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: واقعیت بررسی: AOC ندارد صدای جیر جیر در مورد نگه داشتن اقتصاد تعطیلtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب