اف بی آی از بالا, وکیل دانا Boente سرنگون میان فاکس نیوز, انتقاد, نقش در فلین بررسی

پس از 38 سال کار حرفه ای با وزارت دادگستری, FBI بالا وکیل دانا Boente خواسته شد تا استعفا در روز جمعه. دو منبع

توسط KETABKHOOOON در 11 خرداد 1399

پس از 38 سال کار حرفه ای با وزارت دادگستری, FBI بالا وکیل دانا Boente خواسته شد تا استعفا در روز جمعه. دو منبع آشنا با این تصمیم به اخراج Boente گفت: آن را از سطوح بالای وزارت دادگستری به جای به طور مستقیم از اف بی آی کارگردان کریستوفر Wray.

خروج خود را می آید بر روی پاشنه های اخیر انتقاد فاکس نیوز برای نقش خود در این تحقیقات از سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی, مایکل فلین.

یک سخنگوی اف بی آی تایید به ان بی سی نیوز که Boente آیا در واقعیت استعفا در روز جمعه.

فاکس نیوز اخیرا با انتقاد Boente نقش در بررسی فلین که اتهام جنایی برای دروغ گفتن به اف بی آی اخیرا کاهش یافته است توسط وزارت دادگستری بر اساس این استدلال که او دروغ نمی شد مواد را به زمینه ای بررسی است.

دانلود NBC News نرم افزار برای شکستن اخبار و سیاست

Boente همچنین گفت: به تازگی به بیرون درز یادداشت که مواد قرار داده و به ثبت عمومی در مورد فلین بود exculpatory سابق مشاور امنیت ملی. این یادداشت را تضعیف وزارت دادگستری آخرین موقعیت است که مواد مورد فلین شد و سنن و توسط دادستان.

فاکس کسب و کار میزبان Lou Dobbs گفت: در 27 آوریل که "تکان دهنده گزارش های جدید نشان می دهد F. B. I. کلی مشاور دانا Boente روز بود اقدام در هماهنگی با F. B. I. مدیر کریستوفر Wray برای جلوگیری از انتشار این مدارک که باید پاک ژنرال فلین."

Wray به طور رسمی خواسته Boente استعفای اما تصمیم به پایان تصدی خود در FBI آمد از دادستان کل ویلیام Barr وزارت دادگستری که نظارت FBI با توجه به دو منبع.

یک سخنگوی اف بی آی گفت: Boente اعلام کرد روز جمعه تصمیم خود را برای بازنشسته که اثر ژوئن 30.

"تعداد کمی از مردم خدمت کرده اند را به خوبی در بسیاری از بحرانی سطح بالا نقش در گروه" Wray در بیانیه ای گفت. "او در طول زندگی طولانی و حرفه ای به عنوان یک کارمند دولتی دانا نشان داده است اراده فداکارانه به اطمینان حاصل شود که عدالت همیشه در خدمت به نمایندگی از شهروندان ما."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن