پانزده نفر مجروح شدند در ضربات پنالتی در شیکاگو تشییع جنازه

پانزده نفر زخمی در تیراندازی در شیکاگو funeral home شنبه به شهر آپارات از های اخیر افزایش خشونت اسلحه, مقامات

توسط KETABKHOOOON در 2 مرداد 1399

پانزده نفر زخمی در تیراندازی در شیکاگو funeral home شنبه به شهر آپارات از های اخیر افزایش خشونت اسلحه, مقامات گفت.

یک نفر در بازداشت پلیس شیکاگو معاون اول سرپرست اریک کارتر به خبرنگاران گفت: سه شنبه شب.

پلیس در ابتدا گفت: از 14 نفر مجروح در تیراندازی اما در یک به روز رسانی در صبح روز چهارشنبه گفت که یک فرد اضافی تن نیز زخمی شده اند. قربانیان در بازه زمانی در سنین 21 تا 65 با اکثر بستری در وضعیت خوب.

شش تن از قربانیان گرفته شده بودند به بیمارستان های مختلف در شرایط جدی به گفته پلیس. 65 سال تحت درمان قرار گرفت و در صحنه است.

کارتر گفت: تیراندازی در شهر آبرن گرشام محله رخ داده است پس از یک سرعت ماشین سیاه و سفید باز آتش در مراسم تشییع جنازه شرکت کنندگان شنبه شب. مردم در تشییع جنازه بازگشت آتش قبل از اینکه ماشین به سرعت دور و سقوط کارتر گفت. مردم در ماشین و سپس فرار کرد و در جهات مختلف.

کارتر نمی گویند که مراسم تشییع جنازه بود و انگیزه باقی مانده مشخص نیست.

همسایه گفت: NBC Chicago که او را دیدم "بدن تخمگذار در همه جا."

"به ضرب گلوله در همه جا بیش از همه" همسایه گفت. "ما فکر کردیم که این یک جنگ از اینجا."

تیراندازی رخ داده است در میان افزایش خشونت اسلحه است که آمار جوامع اقلیت در حال حاضر مبارزه از طریق coronavirus بیماری همه گیر. حداقل 70 نفر به ضرب گلوله در این شهرستان بیش از آخر هفته و 25 نفر اصابت گلوله جمعه با توجه به NBC Chicago.

تنش بین مقامات و مخالفان دولت نیز افزایش یافت و پس از آنها متهم یکی دیگر از خشونت در تلاش برای سرنگونی یک مجسمه کریستف کلمب شب جمعه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تزریق خود را به نزاع با ظاهر شدن به تهدید برای ارسال ماموران فدرال به شیکاگو و شهرهای دیگر که در آن او گفت: "محلی جمهوری هستند فقط خوب با 50 روز از هرج و مرج."

"تحت هیچ شرایطی به من اجازه می دهد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سربازان برای آمدن به شیکاگو و با تهدید و ارعاب ما ساکنان" شهردار شیکاگو لری Lightfoot در پاسخ به سه شنبه.

در میان هفته از گاهی گرم تظاهرات در پورتلند اورگان است که شهر شهردار وجود دارد گفت: به نظر می رسد "ده ها اگر نه صدها نفر" از نیروهای فدرال وجود دارد در پاسخ به معترضان. ویدیو نشان داد ماموران فدرال که نمی شد به وضوح مشخص با استفاده از سلاح های غیر کشنده و تخلیه آنها را به بینام و وانت.

"آنچه آنها در حال انجام است و آنها به شدت وخیم کردن وضعیت" شهردار تد ویلر گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت بود و "تلاش برای کمک به پورتلند آن صدمه دیده است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب