پنج بچه ها کارکنان از کار اخراج شدند برای امتناع از خدمت افسران پلیس در آلاباما به عنوان تنش مانت بین کارگران و اجرای قانون

پنج بچه ها برگر 3Hollis جانسونکارکنان از یک به دو رستوران در دافنه آلاباما از کار اخراج شدند برای امتناع از خد

توسط KETABKHOOOON در 22 تیر 1399
پنج بچه ها برگر 3


Hollis جانسون

  • کارکنان از یک به دو رستوران در دافنه آلاباما از کار اخراج شدند برای امتناع از خدمت به یک گروه از افسران پلیس در اوایل این هفته شرکت تایید کرد در یک Facebook post.

  • "همانطور که ما رعایت تعهد ما به نمایشگاه احترام و درمان برابر برای همه مشتریان لطفا می دانم که اعمال و احساسات از چند کارکنان در دافنه, AL نشان نمی پنج بچه و یا محلی franchisee" این پست بخوانید.

  • این حادثه آخرین در یک سری از درگیری های اخیر بین رستوران کارگران و ماموران پلیس در سراسر کشور در میان تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس.

  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

کارکنان در دو رستوران در آلاباما از کار اخراج شدند, توسط, برگر, زنجیره ای پس از امتناع از خدمت به یک گروه از افسران پلیس.

افسران بودند که از یک محل در شهر دافنه در یکشنبه شب ادعا می کنند که پس از ورود به رستوران یک گروه از کارکنان تبدیل پشت خود را تکذیب کرد و خدمات. یک افسر ادعا می کند که او شنیده ام یک کارمند می گویند "من در خدمت آنها" باعث این گروه برای پیدا کردن شام در جای دیگر با توجه به محلی گزارش.

پنج بچه ها تایید فسخ کارکنان در Facebook پست اضافه کرد که در این فروشگاه به طور موقت تعطیل شد "بیشتر آموزش و خدمات آموزشی." این بازگشایی برای عموم در شب جمعه.

ویدیو های مرتبط: آنچه استرس در حال انجام خود را به مغز و بدن

"پنج بچه و دافنه, AL حق رای دادن می خواهم برای تشکر از دافنه اداره پلیس برای حمایت خود را در کار با هم به سوی یک قطعنامه" پست خوانده شده. "همانطور که ما رعایت تعهد ما به نمایشگاه احترام و درمان برابر برای همه مشتریان لطفا می دانم که اعمال و احساسات از چند کارکنان در دافنه, AL نشان نمی پنج بچه و یا محلی franchisee."

پنج بچه ها حادثه آخرین در یک سری از درگیری بین کارگران رستوران و افسران پلیس در هفته های اخیر در میان سراسر کشور در اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس در واکنش به کشته شدن جورج فلوید و Breonna تیلور.

در ماه ژوئن کارکنان کنددو تاکو در کلمبوس, اوهایو حاضر به انجام یک غذا سفارش ساخته شده توسط اجرای قانون محلی مقامات. اما به جای فسخ کارکنان کنددو تاکو مجاز کارگران که احساس ناراحت کننده به مرحله جدا از این جهت بود که در نهایت به پایان رسید.

"مدیریت ابلاغ شده است که هر یک از اعضای تیم که ناراحت کننده نیست باید به کار بر روی سفارش" کنددو تاکو در بیانیه ای گفت در آن زمان است. "چند اعضای تیم تصمیم خود را برای تکمیل کار شیفت. در حالی که هیچ کس از کار اخراج شد شب گذشته و اگر آنها آن را می خواهم هر کس را دست نخورده باقی می ماند, ما درک احساسات بالا هستند."

که همان ماه سه افسر پلیس در منهتن ادعا کرد که آنها عمدا مسموم توسط Shake Shack کارکنان آنها پس از سقوط بیمار از خوردن یک ماده مرموز در خود milkshakes. تحقیقات بیشتر توسط NYPD در بر داشت که "هیچ جرم و جنایت" توسط کارگران و مسئله درگیر تمیز کردن راه حل بود که به درستی شسته از لرزش دستگاه.

خواندن مقاله اصلی در خودیtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب