فلین خواستار تجدید نظر دادگاه برای پایان دادن به نبرد بر رد او مورد

سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین. | مانوئل Balce Ceneta/AP Photo توسط KYLE CHANDLER و جاش گرشتین 07/20/2

توسط KETABKHOOOON در 30 تیر 1399

وکلای سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین خواست یک دادگاه تجدید نظر دوشنبه تا بلافاصله تعطیل طولانی مبارزه بر سر اینکه آیا کاهش-قاضی دادگاه باید اخراج پرونده جنایی علیه او.

"دادگاه منطقه است ربوده و تمدید پیگرد قانونی برای تقریبا سه ماه برای خود اهداف" فلین وکلای نوشت: در یک پرونده با سی مدار دادگاه تجدید نظر.

فلین شده است مبارزه برای ماه برابر ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه مورچه سالیوان است که به دنبال برگزاری یک جلسه در مورد اینکه آیا او باید اخراج پرونده سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مقام کاخ سفید پس از وزارت دادگستری منتقل شد به رها کردن اتهام علیه او.

هر چند فلین التماس کرد گناه را به دروغ به اف بی آی و مجددا تقاضای خود را یک سال بعد او پس از نقل مکان به برداشت تقاضای خود را ادعا FBI توطئه برای به دام انداختن او را در میان گسترده تر بررسی 2016 تهمت کمپین لینک کلیک کنید برای روسیه است.

در اواخر سال 2017 فلین اعتراف به دروغ گفتن به ماموران اف بی آی در مورد تماس های خود با روسیه سفیر آمریکا در مدت کوتاهی قبل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح. به عنوان بخشی از تقاضای خود را معامله فلین نیز اذعان ارائه گزارش نادرست به وزارت دادگستری در مورد کار خود را برای منافع طول مبارزات انتخاباتی.

سالیوان را رد کرده است یک سری از ادعا در مورد اینکه آیا دولت نکردن exculpatory شواهد از فلین تیم حقوقی و پرسش در مورد وزارت دادگستری انگیزه برای بالا انداختن فلین دادستانی پس از چند ماه اصرار با مغلوب ساختن پیشی جستن. به جای قبول DOJ تصمیم او منصوب خارج مشاور استدلال می کنند که آیا او مورد نیاز است به سادگی تسلیم و یا اگر او می تواند انجام یک جستجو و بررسی برای تعیین اگر اخراج است در جهت منافع نظام عدالت.

ماه گذشته یک سی مدار پانل رای 2-1 به رد سالیوان موقعیت و صادر نادر سفارش نیاز به او را به اخراج این مورد. اما سالیوان منصوب به فدرال نیمکت توسط رئیس جمهور بیل کلینتون خواسته است برای دادگاه تجدید نظر به بررسی حاکم است. فلین تیم حقوقی در روز دوشنبه گفت: سالیوان هیچ ایستاده به درخواست چنین بررسی و کامل که دادگاه تجدید نظر باید اجازه می دهد اصلی حاکم ایستاده.

"اجازه می دهد تا قاضی سالیوان برای به تاخیر انداختن و تولید دادخواهی در برابر جنایی متهم خلاف قانون اساسی است," فلین وکلا سیدنی پاول و جسی Binnall می گویند در پرونده. "این عمل خود به خود کاهش می یابد وضعیت قضائیه فدرال به عنوان یک مستقل سدی برای حکومت قانون است."

حتی اگر سالیوان است که تلقی به عدم ایستاده, آیا در مورد او گرفته می شود تا توسط دادگاه تجدید نظر موضوع دیگری است. هر فعال دی سی مدار قاضی می تواند درخواست یک نظرسنجی کامل دادگاه حتی اگر هیچ litigant به دنبال آن و یا ایستاده انجام دهید.

فعال نیمکت از سی مدار در حال حاضر متشکل از هفت دموکراتیک انتصاب و چهار عربستان منصوب. اکثریت قضات باید توافق می کنید برای این مورد به reheard en banc. اگر دادگاه رد کامل نیمکت نقد و بررسی قضات که مخالف با این تصمیم می تواند موضوع نوشته شده dissents.

انتظار اختلاف در دادگاه تجدید نظر به سمت چپ جنایی علیه فلین در برزخ حقوقی یک واقعیت است که وکلای او استناد به عنوان یک استدلال برای اخراج. آنها ادعا می کنند که حتی اگر سالیوان مجاز است به طولانی مورد او در نهایت نیاز به رها کردن این موضوع پس از دادستانی تصمیم گیری به طور معمول استراحت به طور کامل با قوه مجریه.

"ژنرال فلین همچنین دارای یک راست به خونریزی زمان و پول در یک اقدام است که مسئله به این دلیل که قبلا نامطلوب احزاب در حال حاضر تراز وسط قرار دارد—و یا برای دریافت سفارشات از یک قاضی دیگر ریاست بیش از یک زنده جنجال" پاول و Binnall نوشتن.

در پرونده فلین دفاع تیم استدلال می کند که خود را از گناه و تثبیت مجدد از آن یک سال بعد هر دو قانونی هستند nullities. فلین وکلا می گویند که صراحت اصل درخواست که "خالی" از آنجا که قاضی که آن را پذیرفته رودلف Contreras بود بعد recused از این مورد است.

دادگاه توضیح داد هرگز recusal اما پیام های متنی رد و بدل شده توسط یکی از دو مامور اف بی آی که در کلید ژانویه 2017 مصاحبه فلین پیتر Strzok نشان داد Strzok دوستانه بود با Contreras. Strzok شد بعد از اخراج از FBI بعد از ایمیل ظاهر که در آن او با ابراز تنفر از رئیس جمهور.

فلین وکلای اصرار دارند که سالیوان reconfirmation از درخواست با فلین در دسامبر سال 2018 نیز ناقص بود چون قاضی موفق به سوال "پرسش اصلی" فلین و از آنجا که قاضی گفت که او تا به حال بسیاری از سوالات در مورد حقایق در مورد.

وزارت دادگستری نیز یک مهلت پنج شنبه برای پاسخ به سالیوان طومار درخواست دادگاه تجدید نظر به rehear فلین مورد en banc. دادستان در حال حاضر اختصاص به مورد حمایت اصلی خود را تلاش برای نیروی سالیوان به بسته مورد پایین بدون ado بیشتر.

دادستان که نقش برجسته ای در فلین مورد شروع در سال 2017, Brandon ون Grack خارج از مورد مدت کوتاهی قبل از وزارت دادگستری نشان داد درخواست خود را به رها کردن آن. با این حال او همچنان به خدمت در یک سطح بالا نقش نظارت خارجی-عامل-های مربوط به موارد و تحقیقات برای عدالت است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب