روزنامه نگاران خارجی پوشش ضد نتانیاهو تظاهرات با حمله پلیس

رویترز/Ronen Zvulunاورشلیم—اسرائیل پلیس زندان روزنامه نگاران بین المللی و با استفاده از خودروهای آب و mounted

توسط KETABKHOOOON در 1 مرداد 1399
رویترز/Ronen Zvulun

اورشلیم—اسرائیل پلیس زندان روزنامه نگاران بین المللی و با استفاده از خودروهای آب و mounted police به رم مسالمت آمیز معترضان نزدیک به بنیامین نتانیاهو اقامت رسمی در اوایل صبح روز چهارشنبه در آخرین دور تظاهرات خواستار نخست وزیر اسرائیل استعفای.

تظاهرات شروع شد و حدود شش ماه پیش در پی نتانیاهو کیفرخواست در چندین اتهام فساد مالی. آنها افزایش یافت در هفته های اخیر به عنوان دولت به نظر می رسد به از دست دادن کنترل این بیماری همه گیر کوروناویروس.

پس از نیمه شب به عنوان پلیس اقدام به متفرق کردن فعالان افسران زده حداقل دو روزنامه نگار از جمله Guilhem Delteil از رادیو بین المللی فرانسه بود که هل خیابان از پیاده رو.

Delteil بود که با پوشیدن یک تی شرت بود و شتم توسط پلیس با وجود این واقعیت است که او در مصاحبه با معترضان با استفاده از یک رنگ قرمز روشن میکروفون حرفه ای به وضوح مشخص شده با آرم ایستگاه رادیویی خود را. او بارها و بارها گفت: ماموران در زبان عبری است که او یک روزنامه نگار. پس از تصمیم به ترک آنجا که پلیس به خشونت اعمال او متوجه او شد کبود و خونریزی از خش بر روی بازوی خود را که در آن او تا به حال کشیده شده است توسط دو افسر.

به عنوان پلیس در این عملیات را برای متفرق کردن در مکان های عمومی, این روزنامه نگار نیز لگد و پرتاب شده به زمین توسط دو زن مرزی افسران پلیس. من فرود آمد توسط یک درخت در Agron خیابان یکی از خروجی از پاریس مربع است.

Delteil شکایت انجمن مطبوعات خارجی که نشان دهنده خبرنگاران خارجی مشغول به کار در اسرائیل است. FPA مدیر الن Krosney گفت که او در حال عبور از شکایت به سازمان و هیئت مدیره "برای عمل است."

سرپرست میکی روزنفلد سخنگوی پلیس گفت: اعضای رسانه ها همیشه شانس گرفتن اگر آنها را انتخاب کنید برای پوشش تظاهرات.

"روزنامه نگاران انجام شد کار خود را در آنجا ماند به دور از مشکل اما همیشه وجود دارد یک عامل خطر برای آنها—که آنها آگاه باشید از زمانی که تظاهرات را," او گفت:.

این فعالان شده است اعتراض دولت سوء مدیریت از coronavirus بحران و در مورد نتانیاهو وضعیت به عنوان یک جرم جنایی متهم رئیس دولت.

محاصره نتانیاهو مقصر اسرائیل تظاهرات در اپستاین پول تئوری توطئه

روز سه شنبه رالی شروع با صاحبان رستوران و کارگران خشمگین مارپیچ COVID-19-عصر محدودیت های اعمال شده در کسب و کار خود و شرایط آنها می گویند خود را در بقای اقتصادی غیر ممکن است. دولت اسرائیل اتحادش را تغییر قوانین مربوط به رستوران عملیات سه بار از آخر هفته.

راما بن زوی صاحب یک نقطه عطفی رستوران در Judean تپه در خارج از بیت المقدس گفت: "ما احساس می کنیم هیچ رهبری است. وجود دارد هیچ یک از ما می توانید به صحبت. آن را احساس می کند مانند دولت فقط می خواهد به پایان برساند با رستوران."

رستوران کارگران اعتراض بعدها پیوست توسط فعالان از Black Flag سازمان یک گروه است که منجر هفته ای دوبار راهپیمایی و تظاهرات علیه نخست وزیر است که در دادگاه برای سه فقره فساد اداری از جمله رشوه خواری و تقلب و نقض اعتماد.

پس از دو ماه استراحت نتانیاهو دادگاه از سر گرفته شد و در روز یکشنبه.

معترضان شده بود اجازه را به نشان می دهد تا 11 p. m., اما حاضر به ترک پاریس, میدان, میدان مجاور به نتانیاهو اقامت رسمی. بسیاری از آنها آواز, رقص, یا تماس در او به استعفا.

در حدود 12:30 قبل از واحدهای پلیس شروع به متفرق کردن معترضان با خودروهای آب و نصب افسران پلیس منفجر به تظاهرکنندگان شروع به پر کردن پلازا. بر خلاف مشابه تظاهرات در شهرهای آمریکا در هفته های اخیر پلیس نمی استقرار هر سلاح.

Roi Yanovsky یک خبرنگار برای اسرائیل کان News broadcaster, فیلم برداری پلیس مرزی و اعضای نخبگان پلیس واحد از بین بردن معترضان از میدان در آنچه که او به نام "استقرار نیروی بیش از حد. پلیس گفت: 38 بازداشت شد مشکوک به رفتار آشوبگرانه و به اتهام خشونت علیه افسران پلیس.

Eran کفار عتصیون, یک معاون سابق مشاور امنیت ملی اسرائیل که به شرکت در تظاهرات در توییتر نوشت: "نبود یک اشاره از خشونت در میان هزاران نفر از افراد جوان که پر پاریس مربع و مربع و خیابان در مقابل کنست ، وجود دارد بدون هیچ دلیل منطقی برای استفاده از خشونت پلیس. هیچ کدام." وی پلیس و اعتراض سازمان به انتخاب یک میانجی برای جلوگیری از آینده خشونت به اعتراضات ادامه خواهد داد به رشد است.

بیت المقدس فرمانده پلیس منطقه Doron Yadid در بیانیه ای گفت که "یک نارنجک دود فعال شد و بطری و سنگ پرتاب کردند پلیس است." یک ویدیو منتشر شده توسط پلیس را نشان نمی دهد هر گونه خشونت با هدف افسران.

روزنفلد سخنگوی پلیس گفت: دستگیری ساخته شد در میان "معترضان باقی مانده است که در این منطقه مسدود کردن جاده ها و درگیر در اختلالات" با وجود پلیس اطلاع آنها این تجمع غیر قانونی بود.

صبح روز چهارشنبه ده ها تن از معترضان انداخت خود را به زمین در مقابل کنست اسرائیل در پارلمان اروپا به طور خلاصه مسدود کردن سه ورودی به سایت به عنوان قانون گذاران داخل بحث لایحه پیشنهادی دولت نتانیاهو که اجازه می دهد آن قدرت اضطراری برای دور زدن کنست در coronavirus مسائل. این معترضان که متعلق به جهانی انقراض شورش جنبش بودند با زور و اجبار و حذف توسط پلیس, که گفت که چهار بازداشت شده است.

پرچم سیاه و سفید تظاهرات در حال انتظار به سر در تل آویو و اورشلیم در شب شنبه.

در ادامه مطلب روزانه وحش.

ما داستان بالا در صندوق پستی خود را هر روز. ثبت نام در حال حاضر!

روزانه وحش عضویت: جانور داخل می رود عمیق تر در این داستان که برای شما مهم. بیشتر بدانید.



tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب