سابق دریایی که گیرنده گسترده ای در جلب a three-year-old boy پرتاب از ساختمان در حال سوختن

فیلیپ شاهد صحبت کردن به ABC در مورد ابتلا به کودک: (ABC)سابق دریایی و گیرنده گسترده در کالج فوتبال آمریکایی, گ

توسط KETABKHOOOON در 19 تیر 1399
فیلیپ شاهد صحبت کردن به ABC در مورد ابتلا به کودک: (ABC)

سابق دریایی و گیرنده گسترده در کالج فوتبال آمریکایی, گیر افتاد, سه سال بود که پرتاب از ساختمان در حال سوختن ،

فیلیپ شاهد بود فیلم برداری ابتلا جیمسون در 3 ژوئیه در شهر فینیکس, آریزونا پس از او شنیده فرزند مادر راشل طولانی برای کمک تماس بگیرید از داخل ساختمان.

در ابتدا 28 ساله شد هنوز مطمئن شوید که چه سر و صدا در خارج از ساختمان بود و سمت چپ آپارتمان خود را به بررسی آنچه که او فکر مبارزه بود.

او به عنوان ترک ساختمان او شنیده ام کسی فریاد "آتش" پس از بیرون دوید و به پاسیو زیر را آپارتمان.

آقای شاهد موفق به گرفتن فرزند فقط قبل از او به آمار زمین و انجام سه ساله به ایمنی.

"او twirling در هوا مانند یک پروانه" او گفت: ABC. "من فقط من بهترین است. سر او فرود آمد کاملا در آرنج من."

سابق دریایی که در حال حاضر با این نسخهها کار در امنیت ABC گفت که گرفتن غریزه و افزود: "نبود تفکر بسیار. من فقط واکنش نشان داد. من فقط آن را انجام داد.

"کسی که در آنجا بود با من آن نگاه مانند او نبود رفتن به او را گرفتن. به همین دلیل من در پا. من فقط می خواستم به یک بهتر بگیر."

آقای شاهد که به عنوان یک گیرنده گسترده ای برای Saddleback College در کالیفرنیا گفت: آموزش و پرورش در طول روز بازی خود را کمک کرد تا او را نجات کودک.

"من می دانم که چگونه به گرفتن" او گفت:. "من یاد گرفته ام که چگونه به گرفتن یک فوتبال. بنابراین من به برخی از اعتباری به فوتبال است."

او همچنین اعتبار خود را در ایالات متحده تفنگداران دریایی و افزود: "من قطعا می تواند اعتباری برای سپاه تفنگداران دریایی برای القای این آموزش خوب در من به صرفه جویی در زندگی. من نمی بینم خودم را به عنوان یک قهرمان. یک فرد آموزش دیده برای انجام کار من این است که آموزش دیده برای محافظت از مردم است."

اگر چه آقای شاهد بود قادر به نجات پسر در آتش فوت مادر را به عنوان او قادر به خارج شدن از ساختمان خودش را پس از پرتاب کودک خود را به ایمنی.

"او قهرمان واقعی داستان" آقای شاهد گفت. "چرا که او ساخته شده این فداکاری برای نجات فرزندان او."

ادامه مطلب

مادر تلاش می کند برای نجات کودک نو پا خود را از ساختمان در حال سوختن هر دو می میرندtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب