سابق اوباما مشاور میسازد چرا بایدن را به معاونت خود زیاد شود "قدرتمند ترین در تاریخ'

شما احتمالا به خوبی آگاه از این واقعیت است که presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد سابق معاون رئیس جمهور ج

توسط KETABKHOOOON در 31 تیر 1399

شما احتمالا به خوبی آگاه از این واقعیت است که presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن نیاز به انتخاب یک همسر در حال اجرا. مثل همیشه رای دهندگان در حال تماشای از نزدیک روند اما دلیلی برای این باور خود را انتخاب می تواند حتی بیشتر از حد معمول اقیانوس اطلس ،

چرا که برخی از مردم بر این باورند بایدن شماره 2 خواهد شد که قدرت بیش از هر معاون رئیس جمهور در تاریخ باید جفت شکست رئیس جمهور تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس در ماه نوامبر. دن فایفر یک ارشد سابق اوباما مشاور که مشغول به کار در دولت زمانی که بایدن خود را در خدمت به عنوان معاون رئیس جمهور توضیح داد که چرا به اقیانوس اطلس.

"جو بایدن معاون رئیس جمهور به احتمال زیاد خواهد شد قدرتمند ترین معاون رئیس جمهور در طول تاریخ به دلیل روند به سمت قوی تر معاون رئیس جمهور جو بایدن می داند که ارزش داشتن یک معاون رئیس جمهور با بسیاری از مسئولیت و جو بایدن در حال رفتن به ارث حماسی فاجعه" فایفر گفت.

چه فایفر اشاره نکرد اما به ظاهر اضافه کردن به استدلال او این است که بایدن انداز خود را به عنوان یک "گذار نامزد" کسی که می خواهد برای کمک به طلیعه چیزی بودن در یک دوره جدید از دموکراتیک رهبران سیاسی به احتمال زیاد شروع با معاون رئیس جمهور. جزئیات بیشتر در اقیانوس اطلس.

داستان های بیشتر از theweek.com
خالق شناخت آزمون تهمت بالند از acing می گوید آن را "تصور می شود آسان' برای unimpaired مردم
مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات بسیار outspent بایدن که در حال حاضر آگهی با 9 امتیاز
جو بایدن در مقابل جالب ترین مرد جهانtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب