از نهایی رز به خانواده مبارک! شان لاو و کاترین Giudici جدول زمانی

داستان عشق واقعی است. اگر چه بسیاری از زوج ها در لیسانس مبارزه به آن را به محراب شان لاو و کاترین Giudici چنین

توسط KETABKHOOOON در 20 خرداد 1399

داستان عشق واقعی است. اگر چه بسیاری از زوج ها در لیسانس مبارزه به آن را به محراب شان لاو و کاترین Giudici چنین مشکلی نداشتم.

لاو که برای اولین بار در ظاهر امیلی مینارد's فصل لیسانسشد سرب در فصل 17 از لیسانس. او مارک به عنوان "باکره لیسانس" را به عنوان او نشان داد که او دوباره متولد باکره و صرفه جویی در خود را برای ازدواج.

طراح گرافیک, برای او که نمی دانم چه در انتظار زمانی که او پیوست دوستیابی نشان می دهد.

اما او به سرعت در عشق سقوط کرد. این جفت ارز است که ازدواج کردم در سال 2014 در حال حاضر سهم سه فرزند — که طرح خود را در اوایل.

"ما همیشه برنامه ریزی در داشتن سه بچه. این یکی آمد شاید کمی زودتر از ما برنامه ریزی شده بود, اما ما در حال هیجان زده" آرلینگتون بومی گفت: ما هفته در ماه جولای سال 2019. "این ایده از افزایش سه بچه زیر 3 سال و نیم است که کمی دلهره آور اگر من صادق بودن! [Giudici را] اول فکر کردم احتمالا نه هیجان! اول فکر کردم احتمالا 'صبر ما در حال داشتن یک کودک ؟ من در حال حاضر یک کودک! من آماده برای یک نوزاد!' اما پس از چند ساعت من فکر می کنم او هیجان زده شدم."

ABC اعلام کرد که فصل آن پخش شده در سال 2013 خواهد بود بخشی از لیسانس: بزرگترین فصل — همیشهیک spinoff مجموعه به نگاهی به 10 فصل از حق رای دادن مجموعه به هوا در سال 2020 است.

"زمانی که من در اصل بازیگران, من بسیار flattered اما تا حدودی مبتنی بر این واقعیت است که من می تواند یکی از چهره های است که به نمایندگی از مردم از رنگ. من می دانستم که یکی از دلایل من بود احتمالا انتخاب شده بود چرا که من فیلیپینی," Giudici نوشت طریق Instagram در ماه ژوئن سال 2020 در میان سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است. "من شمارش خودم به نامزدش به دلیل آنچه که من فرض شان را دوست داشت. من فکر می کردم وجود دارد و فقط به بررسی یک جعبه اما من به پایان رسید تا با خیلی بیشتر. من در حال حاضر با این روند و به عنوان او شروع به توجه به من که من واقعا من اجازه این تجربه برای من باز تا امکان اینکه به طور کامل دوست داشت و قدردانی از همه این که من بود. من به پایان رسید تا گرفتن به نمایندگی از یک نژاد مخلوط جامعه من در بر داشت مسیح (من عاشق شهادت!) و ازدواج شگفت انگیز ترین من تا کنون شناخته شده است. من می خواهم بگویم انجام این کار نشان می دهد یکی از بهترین چیزهایی است که تا به حال برای من اتفاق افتاده."

حرکت را از طریق گالری زیر به صورت کامل جدول زمانی از جفت را دارند.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن