'GBBO' برنده نادیا حسین به یاد می آورد تجربه گذشته با نژادپرستی

Nadiya حسین. کن مک کی/ITV/شاترNadiya حسین است صحبت کردن در مورد خود تجربه دردناک با نژاد پرستی. به انگلیسی پخ

توسط KETABKHOOOON در 27 خرداد 1399
Great British Bake-Off Winner Nadiya Hussain Recalls Past Experiences With Racism
Nadiya حسین. کن مک کی/ITV/شاتر

Nadiya حسین است صحبت کردن در مورد خود تجربه دردناک با نژاد پرستی. به انگلیسی پخت قهرمان که برنده فصل ششم محبوب واقعیت های رقابت های سری در زمان به Instagram به تازگی برای به اشتراک گذاشتن یک حکایت شخصی در نور سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات در سراسر جهان است.

"من در پاسخ به یک آگهی در روزنامه در روز هنگامی که ما نگاه به شغل در مقاله" 35 ساله نوشت: در طولانی مدت عنوان که به اشتراک گذاشته شده در شنبه, ژوئن 13. "وجود دارد یک آگهی برای یک مدل دست نیاز به مدل طلا و جواهر. من به نام. یک وقت ملاقات. بدون هیچ تجربه قبلی مورد نیاز است. من تا به حال دست من نیاز به پول به طوری که آن را بدون ذهن و بسیار خوشحال! این یک چیز مطمئن بودم شمارش سکه های من و قبل از من تا به حال حتی فرفره."

اما هنگامی که حسین وارد به استماع, برای این کار, او به یاد می آورد راه رفتن را به یک "آرام" که "پر شده با رنگ سفید چهره و دست سفید" و حتی مجاز به درستی نشان می دهد دست خود را. به جای او استقبال شد کسی در قسمت پذیرش. "او گفت:" من با عرض پوزش من نمی دانم شما سیاه'" حسین به یاد می آورد قبل از یادآوری کاری که آگهی کرده بود به سادگی مشخص نیاز به دست است.

"'سیاه و سفید دست نمی فروش طلا و جواهر.' که او پاسخ" حسین نوشت. "خون عجله به صورت من. من خیلی خجالت من در حال حاضر یک سایه عمیق کبود. من واقعا هرگز فکر من دست تا رنگ پوست که تحت پوشش آنها متوقف شد و من از گرفتن یک کار. هنگامی که شما یک نوجوان در حال حاضر کمی از دست داده کلماتی مانند این چوب است."

حسین اصرار داشت که او در حال حاضر بسیار افتخار از دست او با وجود "بذر تردید" که مردد است که از حادثه تاسف بسیاری از سال پیش.

"سریع به جلو به من 30s و در حال حاضر دست من در آشپزی و پخت را نشان می دهد و حتی در حال حاضر من آنها را نگاه کنند و هنوز هم من باید یک دانه از شک گنجانده من گفتن که مردم باید منزجر چشم من قهوه ای," او توضیح داد: با اشاره به دوم Instagram عکس از او با هر دو دست از انگشتان میانی مطرح شده است. "اما همانطور که می بینید از من عکس دوم شما می دانید که چگونه من احساس می کنم در مورد آن در حال حاضر."

انگلستان بومی ادامه داد: "من با استفاده از دست من با غرور و اجازه می دهد آنها را به فضل آشپزی و پخت را نشان می دهد به نگه دارید من کودکان' دست و سکته مغزی خود را کمی چهره به طبخ به غذا... به نگه دارید!"

Great British Bake-Off Winner Nadiya Hussain Recalls Past Experiences With Racism
Nadiya حسین. حسن نیت ارائه میدهد نادیا حسین/Instagram

علاوه بر این با وجود او قبلا تجربه اقدام به مدل طلا و جواهر, حسین اشاره کرد که او پس از کار با سنگ "با این دست" به مدل برخی از محصولات با نام تجاری است. "هنگامی که من با آنها هرگز نمی دانستند اضطراب احساس کردم در فکر نمایشگاه دست من, اما من آن را به هر حال!," او نوشت. "ما نیاز به شروع به نمایندگی از ما با صدای, با چشم ما با افکار ما با دل ما و با ما دست!"

این زمان برای خوردن نویسنده که بدست بیش از 225,000 دوست دارد در پست خود می گوید: "من در نظر گرفتن مالکیت با دست من!"

پس از رقابت در GBBO در سال 2015 حسین تبدیل شده است به طور فزاینده ای به دنبال پس از و محبوب ترین چهره در جهان آشپزی. در علاوه بر این به نوشتن شش کتاب آشپزی او نیز در دست در دسامبر 2019 برای توت سلطنتی کریسمس ویژه. تلویزیونی, رویداد, او به نظر می رسد در کنار پرنس ویلیام, دوشس کیت و سابق GBBO قاضی مری بری. حسین حتی تیمی با ویلیام, 37, در یک roulade-ساخت رقابت در برابر کیت 38 و بری 85.

در ماه مارس واقعیت ستاره اشاره کرد او در حال حاضر مشغول کار بر روی یک نمایش جدید با چشم عجیب و غریب بازیگران عضو قهوهای مایل به زرد فرانسه.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب