جورج فلوید خانواده شکایت مینیاپولیس و چهار افسر بیش از مرگ او

فایل عکس: مراسم تشییع جنازه خدمات برای جورج فلوید در چشمه ستایش کلیساتوسط Daniel Trotta(رویترز) - جورج فلوید خ

توسط KETABKHOOOON در 27 تیر 1399
فایل عکس: مراسم تشییع جنازه خدمات برای جورج فلوید در چشمه ستایش کلیسا

توسط Daniel Trotta

(رویترز) - جورج فلوید خانواده شکایت کرد مینیاپولیس و چهار افسر پلیس به صورت غیر عمدی در چهارشنبه وی از سوی مامورین پلیس نقض قوانین خود را دارند و ، وزارت دادگستری آمریکا هشدارهای توسط دو زانو بر گردن دستبند سیاه و سفید مرد برای نزدیک به نه ساعت.

حقوق مدنی وکیل بن Crump ظ کت و شلوار به دنبال خسارت پولی از طرف فلوید فرزندان و خواهر و برادر با ایالات متحده دادگاه منطقه در مینیاپولیس تماس مورد "نقطه اوج پلیس در آمریکا است."

"آن زانو از کل مینیاپولیس اداره پلیس بر گردن جورج فلوید که به کشته شدن او را" Crump گفت. "شهر, مینیاپولیس, تاریخچه ای از سیاست ها و روش ها و بی تفاوتی عمدی وقتی که می آید به درمان از دستگیرشدگان به خصوص مردان سیاه است."

فلوید, 46, که, مارس 25 دستگیری, دستگیر شد, در ویدئو, التماس برای زندگی خود و گفت که او نمی تواند نفس بکشد به عنوان یک افسر زانو در گردن او در حالی که دیگر افسران برگزار می شود او را پایین نگه داشته و یا مختل شاهدان از مداخله.

مرگ او باعث شده در سراسر کشور تظاهرات خیابانی علیه خشونت پلیس و تجدید آمریکا بحث در مورد نژاد پرستی در وسط coronavirus همه گیر و ماه به دور از نوامبر. 3 انتخابات ریاست جمهوری.

اتفاقا ویدیو جدید پدید آمده در روز چهارشنبه نشان دادن کل زمان افسر زانو در Floyd گردن و فلوید آخرین عبارت "من نمی توانم نفس بکشم" سی ان ان گزارش شده است.

مینیاپولیس موقت شهرستان وکیل اریک نیلسون به نام فلوید مرگ یک "تراژدی" در بیانیه ای گفت: این شهرستان بررسی شد 40 صفحه طرح دعوی در دادگاه و پاسخ بعد.

کت و شلوار به دنبال نامشخص مقدار خسارت, نام, به عنوان متهمان شهر مینیاپولیس و چهار افسران شرکت کننده در بازداشت به ظن استفاده از تقلبی $20 bill در فروشگاه.

درک چوین افسر که به زانو در Floyd گردن دستگیر شد و چهار روز بعد. او التماس کرد گناه نیست به قتل درجه دوم و قتل نفس.

سه نفر دیگر از ماموران در صحنه J. Alexander Kueng توماس خط و Tou Thao متهم شده اند با کمک و معاونت در جرم.

هر چند بازداشت شده است به طور گسترده ای دیده می شود از طریق ویدئو گرفته شده توسط شاهدان و دوربین های امنیتی تصاویر جدید پدیدار شنبه از بدن دوربین های فرسوده توسط لین و Kueng.

Hennepin County, District, قاضی پیتر کاهیل مجاز سازمان های خبری به نمایش دو فیلم که در آن فلوید است که شنیده ام گریه و التماس افسر قبل از او کشیده شد از یک اتومبیل و دست به دستبند, سی ان ان گزارش شده است.


(گزارش شده توسط Daniel Trotta; گزارش های اضافی توسط Brendan o'brien; ویرایش توسط Chizu Nomiyama و سینتیا Osterman)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب