گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ شکایت آتلانتا شهردار برای جلوگیری از نیاز به ماسک به عنوان COVID-19 مورد موشک وار رفتن

برایان کمپکوین Cox/گتی ایماژگرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ شکایت کرد شهر آتلانتا در روز پنج شنبه پس

توسط KETABKHOOOON در 27 تیر 1399
برایان کمپ

کوین Cox/گتی ایماژ

  • گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ شکایت کرد شهر آتلانتا در روز پنج شنبه پس از آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین گفت: او را سرپیچی اجرایی به منظور جلوگیری از محلات از صدور ماسک حکم.
  • کمپ صادر شده در فرمان اجرایی چهار شنبه گسترش گرجستان وضعیت عمومی اورژانس و او گفت که ماسک ها "به شدت تشویق" اما لازم نیست.
  • کف بلافاصله به عقب رانده و گفت: در یک شنبه در کنفرانس خبری: "این باور من است که شهر آتلانتا هنوز مناسب ایستاده به دستور ماسک به خصوص آن را به عنوان مربوط به ساختمان ها و مکان هایی است که ما خود را و عمل است."
  • کمپ را طرح دعوی در دادگاه متهم کف و آتلانتا شورای شهر از نقض اجرایی خود را جهت اعمال فرمان گفت که با پوشیدن یک ماسک با مجازات جریمه و به مدت شش ماه در زندان است.
  • "دولت های محلی از جمله شهر آتلانتا توانایی یا قدرت برای تنظیم و کنترل دولت گرجستان" کمپ را طرح دعوی در دادگاه گفت.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ شکایت کرد شهر آتلانتا در روز پنج شنبه پس از پایین گفت: او را سرپیچی اجرایی به منظور جلوگیری از محلات از صدور ماسک حکم.

کمپ صادر شده در فرمان اجرایی چهار شنبه گسترش گرجستان وضعیت عمومی اورژانس و او گفت که ماسک ها "به شدت تشویق" اما لازم نیست.

کف بلافاصله تحت فشار قرار دادند به دستور و او تحمیل اجباری, ماسک, سفارش کرد و گفت که پوشیدن صورت پوشش است مجازات جریمه نقدی و شش ماه در زندان است.

"این باور من است که شهر آتلانتا هنوز مناسب ایستاده به دستور ماسک" کف گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه. "به خصوص آن را به عنوان مربوط به ساختمان ها و مکان هایی است که ما خود را و عمل است."

"من می ترسم از این شهر شکایت کرد," او اضافه شده است.

کمپ را طرح دعوی در دادگاه در برابر کف و آتلانتا شورای شهر گفت که به عنوان فرماندار او "واگذار شده است با 'مدیر اجرایی قدرت' در قانون اساسی از دولت گرجستان ... این وظیفه فرماندار کمپ تا مطمئن شویم که قوانین هستند صادقانه exexcuted' او 'از کنسرواتور صلح در سراسر دولت است.'"

"دولت های محلی از جمله شهر آتلانتا توانایی یا قدرت برای تنظیم و کنترل دولت گرجستان" کت و شلوار گفت. "به عنوان شهردار شهر آتلانتا شهردار کف متهم است با اجرای نظر فرماندار کمپ را COVID-19 دستور اجرایی در داخل شهر ، شهردار کف ندارد اختیارات قانونی برای تغییر, تغییر و یا چشم پوشی از فرماندار کمپ اجرایی سفارشات."

کمپ نیز منتشر شد بیانیه ای همراه با طرح دعوی در دادگاه.

"این طرح دعوی در دادگاه است که به نمایندگی از آتلانتا صاحبان کسب و کار و کارکنان زحمتکش که در حال مبارزه برای زنده ماندن در طول این زمان دشوار است" در این بیانیه گفت. "این مردان و زنان در حال انجام خود را بسیار بهتر است برای قرار دادن غذا روی میز را برای خانواده های خود در حالی که مقامات منتخب محلی شاتر کسب و کار و تضعیف رشد اقتصادی است."

"درست مثل ارسال در گرجستان گارد ملی برای حفاظت از کسانی که زندگی در شهرستان پایتخت ما از جرم و خشونت, من حاضر به نشستن پشت و تماشای به عنوان فاجعه آمیز سیاست های تهدید زندگی و معیشت شهروندان ما" در این بیانیه ادامه داد. "ما مبارزه خواهد کرد برای متوقف کردن این اقدامات بی پروا و قرار دادن مردم بیش از همه گیر سیاست است."

گرجستان دادستان کل کریس کار نیز ارسال یک صدای جیر جیر نوشتن "دولت گرجستان در ادامه به نیاز شهروندان به پوشیدن ماسک. این طرح دعوی در دادگاه است که در مورد حکومت قانون است."

در ضمن دموکراتیک مقامات در سراسر کشور باید skewered کمپ بیش از ممنوعیت ماسک مقرر در میان حیات coronavirus موارد است.

جورجیا یکی از ایالات آمریکا شروع به بازگشایی آن در اقتصاد وجود نمی نشست کاخ سفید توصیه می شود معیار. دولت 131,275 موارد تایید شده به تاریخ و گزارش 3,441 موارد جدید در روز پنج شنبه با توجه به داده ها از Atlanta Journal-Constitution.

اما کمپ بارها حاضر نیاز به ترکیبات خود را به پوشیدن ماسک و صادر شده قبلی دستور اجرایی گفت که احکام محلی نمی تواند محدود تر از دستور دولت است.

"از یک طرف ما در حال مبارزه COVID. از سوی دیگر ما در حال مبارزه با ما فرماندار" ساوانا شهردار ون جانسون گفت: MSNBC این هفته است. "ما دست باید کاملا و به صراحت کار برای مبارزه با این ویروس اما متاسفانه به هر دلیلی ما فرماندار انتخاب کرده و به طور مداوم انتخاب شده را به یک اضطراری برای بهداشت عمومی به برخی از نوع مسئله سیاسی است."

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودیtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب