دریافت Deets در Nicola Peltz را حلقه نامزدی از بروکلین بکهام

زنگ عروسی زنگ برای این زوج خوش شانس! اگر آن را هنوز هم در اوایل سال 2020 ثابت کرده است که یک سال بزرگ برای مشه

توسط KETABKHOOOON در 23 تیر 1399

زنگ عروسی زنگ برای این زوج خوش شانس! اگر آن را هنوز هم در اوایل سال 2020 ثابت کرده است که یک سال بزرگ برای مشهور درگیری. تا آنجا که ما لذت بردن از جشن عشق, اینجا, در , شیک, ما فقط نمی تونم دریافت به اندازه کافی از حلقه که با طرح های پیشنهادی. و در این سال شده اند وجود دارد برخی از به طور جدی خوب هستند.

در اولین روز از سال Wilmer Valderrama پیشنهاد به دوست دختر خود را از هشت ماه آماندا Pacheco, با, باور نکردنی گلابی شکل bling مجموعه در یک الماس encrusted گروه تولید یک استاندارد بالا برای بقیه سال 2020 ستاره درگیری.

راز ویکتوریا مدل مارتا هانت ممکن است در صدر آن ، چهار شنبه, ژانویه 8, 30 سال در زمان به " گرم به طرفداران نزدیک نگاه اجمالی از او بکن بکن اسباب بازی بچه. کاترین پول در درخشان زمین گفت: ما که lovebird را کوسن برش الماس است که در جایی بین 3 تا 3.5 قیراط و با لهجه مخروطی قاب الماس و مجموعه ای در یک طلای سفید یا پلاتین گروه است. "ظریف سادگی از حلقه طراحی اجازه می دهد تا زرق و برق دار, showstopping مرکز الماس به نقطه کانونی" او در ادامه توضیح داد.

دیگر standouts تا کنون — شامل مولی برنارد's در روند, قدیمی, bling و Jourdan Dunn's ظریف 2.5 قیراط الماس بیضی شکل. اما هی سال هنوز جوان است!

از Pacheco به یاد ماندنی سنگ به دان را هیبت شایسته گیج نگه داشتن اسکرول برای دیدن همه بهترین افراد مشهور, حلقه نامزدی سال 2020. و فراموش نکنید که برای ادامه بررسی در! چه کسی می داند چه-لیستر ممکن است درگیر بعدی!tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب