Ghislaine ماکسول استدلال می کند برای $5 میلیون وثیقه گفت: او را نه "جفری اپستین'

نیویورک — Ghislaine ماکسول استدلال برای $5 میلیون وثیقه جمعه با این استدلال که او تا به حال به اشتباه جایگزین

توسط KETABKHOOOON در 22 تیر 1399

نیویورک — Ghislaine ماکسول استدلال برای $5 میلیون وثیقه جمعه با این استدلال که او تا به حال به اشتباه جایگزین جفری اپستاین در چشم های عمومی پس از ثروتش بچند میلیون برسد خود را به دار آویخته سال گذشته است.

"اپستاین درگذشت در زندان فدرال و تمرکز رسانه ها به سرعت منتقل شده به مشتری ما — اشتباه در تلاش برای جایگزین او برای Epstein — حتی اگر او می خواهم تا به حال هیچ تماسی با اپستاین برای بیش از یک دهه شده بود به اتهام یک جرم و جنایت و یا یافت شده است مسئول در هر گونه دعوی قضایی مدنی و همواره هرگونه اتهامات ادعا سوء" او وکیل علامت کوهن نوشت.

"گاهی اوقات ساده ترین نکته این است یکی از مهم ترین: Ghislaine ماکسول نیست جفری اپستاین."

براده های معرفی شده در یک پرونده جداگانه آورده توسط یک اپستاین متهم نشان می دهد که ماکسول تعویض ایمیل در مورد مشاوره حقوقی با مجرم جنسی در 2015.

کوهن ادعا کرد که ماکسول "حفظ تماس منظم" با دولت فدرال از روز پس از اپستاین بازداشت. او در مورد اختلاف هر اتهام که انگلیسی ها در جامعه شده است در پنهان شده است. او پایین مشخصات او نوشت: با توجه به بررسی رسانه های و تهدید در زندگی خود را که مورد نیاز او را به استخدام و امنیت شخصی است.

"همیشه از اپستاین بازداشت خانم ماکسول شده در مرکز خرد کردن یورش مطبوعات, مقالات, ویژه تلویزیون و رسانه های اجتماعی پست های نقاشی او را در محکم ترین نور ممکن است و prejudging شما گناه او. این حجم گسترده از رسانه ها گزارش ذکر خانم ماکسول سرسام آور است" کوهن نوشت.

"او دیده هلیکوپتر در حال پرواز بر فراز خانه اش و خبرنگاران در بوته پنهان شده."

ماکسول به دنبال $5 میلیون وثیقه امن توسط اعضای خانواده که در حال ایستاده چرا که آنها بر این باور نیست که اتهامات او ترغیب افراد زیر سن قانونی به سفر برای رابطه جنسی در اواسط 1990s به عنوان بخشی از یک اتهام سوء استفاده جنسی "دام" او مجموعه ای با اپستاین.

خیلی از نرم افزار اختصاص داده شده بود به خطر ابتلا به کروناویروس در پشت میله های زندان. اقدامات لازم برای جلوگیری از شیوع بیماری نیز جلوگیری از آماده دفاع وکیل او نوشت.

یک جلسه در ماکسول درخواست برای برنامه ریزی روز سه شنبه در دادگاه فدرال منهتن. او در حال حاضر در حال برگزار شد در MDC بروکلین. مقامات فدرال قرار داده اند ویژه پروتکل های در محل برای او در حالی که او قفل شده است از جمله به او کاغذ و لباس به طوری که او نمی رنج می برند به همان سرنوشت اپستاین که به کشته شدن خود را پشت میله های زندان در حالی که در انتظار محاکمه به صورت قاچاق جنسی.

---

©2020, New York Daily News

بازدید از نیویورک دیلی نیوز در www.nydailynews.com

توزیع شده توسط تریبون content Agency, LLC.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن