Ghislaine ماکسول تفهیم اتهام برای برگشتاندن زیر سن قانونی دختران برنامه ریزی شده برای هفته آینده

فایل عکس: Audrey اشتراوس اقدام ایالات متحده وکیل برای منطقه جنوب نیویورک اعلام کرد اتهامات علیه Ghislaine Maxw

توسط KETABKHOOOON در 19 تیر 1399
فایل عکس: Audrey اشتراوس اقدام ایالات متحده وکیل برای منطقه جنوب نیویورک اعلام کرد اتهامات علیه Ghislaine Maxwel در نیویورک

By علامت گذاری به عنوان Hosenball

(رویترز) - Ghislaine ماکسول سابق کاردانی از جفری اپستین خواهد بود arraigned در 14 ژوئیه به اتهام برگشتاندن زیر سن قانونی دختران به طوری که سرمایه گذار در حال حاضر مرده می تواند سوء استفاده از آنها با توجه به حکم دادگاه صادر شنبه شب.

قاضی آلیسون ناتان در دادگاه فدرال منهتن گفت: وثیقه جلسه برگزار خواهد شد در 1 pm EST که بعد از طریق ویدئو کنفرانس.

Maxwell, 58, وارد فدرال شهری بازداشتگاه (MDC) در بروکلین در روز دوشنبه. او دستگیر شد و در روز 2 ژوئیه در یک عمارت در نیوهمپشایر که در آن محققان گفت: او دروغ گفتن شده بود پایین.

دادستان گفت: Maxwell مرتب دختران تا اپستاین سوء استفاده از آنها اسراف در خانه خود در پالم بیچ فلوریدا; جدید مکزیک و منهتن.

اپستاین شد و در انتظار دادگاه فدرال به اتهام قاچاق کودکان بین سال های 2002 و 2005 زمانی که او در بر داشت به دار آویخته در یک مرکز فدرال در منهتن در ماه اوت است. پزشکی محققین به این نتیجه رسیدند مرگ او خودکشی.

ناتان گفت: برای بهینه سازی کیفیت ویدئو تنها قاضی, ماکسول, وکیل او و دادستان به نظر می رسد در فیلم در دادرسی. قاضی گفت: دیگران می تواند دسترسی به فایل های صوتی جلسه توسط تلفن.

ماکسول چهره تا 35 سال در زندان است.


(گزارش شده توسط علامت گذاری به عنوان Hosenball; ویرایش توسط Noeleen Walder و جری دویل)tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن