Gigi Hadid پدر محمد را پوشش می دهد کودک خود را دست انداز در نادر عکس

تحت کاری ادامه داده اند! محمد حدید خود را نگه داشته حامله دختر جیجی حدید's baby bump hidden در پنج شنبه, جولای

توسط KETABKHOOOON در 20 تیر 1399

تحت کاری ادامه داده اند! محمد حدید خود را نگه داشته حامله دختر جیجی حدید's baby bump hidden در پنج شنبه, جولای 9, عکس خانواده.

"از دست شما من خانواده زیر درخت بید ،" توسعه دهنده املاک و مستغلات 71, زیر نویس یک عکس از جی جی, 25, بلا حدید, انور حدید, دعای Lipa و لی مک کارتی. "Picnicking. دست همه شما."

Pregnant Gigi Hadid Dad Mohamed Hadid Covers Her Baby Bump in Rare Pic
لی مک کارتی بلا حدید جی جی حدید, دعای Lipa و انور حدید حسن نیت ارائه میدهد محمد حدید/Instagram

در رسانه های اجتماعی ها یک پری emoji تحت پوشش باردار مدل جوجه شکم.

ما هفتگی تایید کرد در ماه آوریل که جی جی و دوست پسر او را, Zayn Malik, در حال انتظار اولین فرزند خود را. یکی از جهت عضو, 27, "نمی تواند بیشتر هیجان زده" برای تبدیل شدن به یک پدر و یک منبع منحصرا گفت: ما در زمان.

"Zayn بوده است بنابراین به جی جی و او همیشه چنین بوده است بخش بزرگی از زندگی خود را" خودی به اشتراک گذاشته. "حتی زمانی که وجود دارد که آنها یک زن و شوهر عشق بود و هنوز هم بسیار وجود دارد."

یک منبع دوم گفت: ما که دوست دختر خود را نیز "خیلی هیجان زده" و اضافه کرد "او شده است بسیار سپاسگزار برای تمام خوبی آرزوها و تبریک او را دریافت کرده است. او خیلی خوشحال بود و به گام گذاشتن در این سفر جدید از مادری به خصوص با Zayn در کنار او."

در ماه ژوئن در لس آنجلس بومی در پاسخ به یک فن در مورد پنهان کردن شکم رو به رشد خود را در طول یک Instagram زنده تصویری با سوفیا کوچک. "این زاویه و واقعا شل jumpsuit را برای یک توهم نوری," جی جی گفت: در آن زمان. "از طرف آن یک داستان متفاوت است!"

Pregnant Gigi Hadid Dad Mohamed Hadid Covers Her Baby Bump in Rare Pic
جی جی حدید و محمد حدید Stephen Lovekin/شاتر; مت بارون/شاتر

زیر ماه, Sports Illustrated Swimsuit model روشن است که او در تلاش برای "پنهان" ضربت کودک خود را. گفت: "من در یک معشوقت jumpsuit جلو و سمت نمایش بصری مختلف داستان — نه که عمدی بود یا من در تلاش برای مخفی کردن هر چیزی" جی جی توییتی در ماه جولای. "افتخار خواهد بود و خوشحال برای به اشتراک گذاشتن 'بصیرت' زمانی که من آن را احساس کنید با تشکر."

او به این نتیجه رسیدند: "در حال حاضر من با افتخار تجربه و به اشتراک گذاری این زمان با خانواده و عزیزان."

ما را شکست این خبر که جی جی شروع به قدمت ملک در سال 2015 و جفت تقسیم سه سال بعد. آنها به طور خلاصه پیوست و سپس جدا برای بار دوم در ماه ژانویه 2019. ما به طور انحصاری در ماه ژانویه نشان داد که آنها را به عقب با هم.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب