Gisele Bundchen به گیاه 40,000 درختان در جشن تولد 40

دادن بازگشت. Gisele Bündchen می خواهد برای به اشتراک گذاشتن تولد 40 با سیاره بنابراین او درخواست دوستان و خان

توسط KETABKHOOOON در 30 تیر 1399

دادن بازگشت. Gisele Bündchen می خواهد برای به اشتراک گذاشتن تولد 40 با سیاره بنابراین او درخواست دوستان و خانواده به کاشت درخت به جای دادن هدیه تولد.

مدل 39 ارسال شده یک سری از عکس ها از طریق Instagram در شنبه, جولای 18, شامل شوهرش تام بردیو فرزندان خود را, بنیامین, 10 و ویویان, 7, آنها به عنوان درختان کاشته شده.

"به عنوان برخی از شما می دانید تولد من در حال آمدن است در ماه جولای 20th. و این نه فقط هر تولد! من نمی توانم باور کنم هستم چرخش 40," Bündchen نوشت. "من احساس می کنم مثل فصل جدیدی از زندگی من شروع شده است و من می خواستم به آن جشن می گیرند در راه است, بنابراین من تصمیم به گیاه 40,000 درختان. من شده اند با کاشت درختان برای پروژه های مختلف برای سال به عنوان من احساس می کنم که این بهترین راه من می دانم که برای بازگشت به زمین است."

Gisele Bundchen to Plant 40000 Trees in Celebration of 40th Birthday
Gisele Bündchen می رسد در هالیوود برای علم جشن و سرور در محل اقامت خصوصی در فوریه 21, 2019 در لس آنجلس ، شاتر

این درس: مسیر من به یک زندگی معنی دار نویسنده افزود که او و خانواده اش مجبور شدند به لغو اصلی تولد برنامه به کاشت درختان بومی برزیل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

"سپس من تا به حال فکر دیگری" او ادامه داد. "اگر من می تواند آمد تا با یک راه برای دیگران برای کمک به من کاشت درخت وجود دارد ؟ من در حال حاضر صحبت به خانواده من و دوستان من و همه آنها به نوبه خود هدیه خود را به درختان. که راه ما می توانیم با کمک همه چیزی را به سیاره ما است."

Bündchen و خانواده اش شده اند قرنطینه در فلوریدا پس از بردی, 42, امضا قرارداد با خلیج تمپا Buccaneers در اوایل این سال است. یک منبع گفت:" ما هفته در ماه مه که زن و شوهر — که گره خورده گره در 2009 — را گرامی وقت خود را با هم با وجود مبارزات قرنطینه.

"با قرنطینه آن را یک چالش برای آنها مانند هر پدر و مادر در تلاش برای چوب به یک روال عادی در خانواده" خودی گفت. "اما این زمان اضافه هم یک نعمت است. آنها در حال ساخت بیشتر از آن را در خارج از فصل و اولویت خانواده زمان قبل از آموزش واقعا لگد به دنده بالا برای تام."

Bündchen سابق و جدید انگلستان میهن پرستان کارفرمایی نیز استفاده می شود این دوره از خود انزوا برای تدریس به کودکان خود ارزش. بردی همچنین سهام, پسر, جک 12, با دوست دختر سابق خود را Bridget Moynahan.

"Gisele پرشور زیست و تام بسیار خیریه خود را" منبع توضیح داد."هر دو آنها اولویت بندی آموزش بچه های خود محبت و سخاوت و دادن است."

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن