گلدبرگ: آیا ارتش از راز تهمت رای دهندگان حملات سنجی سمت بایدن?

جمعیت به سلامتی در سال 2019 تجمع در پنسیلوانیا برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. (درو Angerer / گتی ایماژ

توسط KETABKHOOOON در 7 مرداد 1399
A crowd cheers at a 2019 rally in Pennsylvania for President Trump. <span class="copyright">(Drew Angerer / Getty Images)</span>
جمعیت به سلامتی در سال 2019 تجمع در پنسیلوانیا برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. (درو Angerer / گتی ایماژ)

به عنوان جو بایدن رهبری در پای صندوق های رای همچنان به گسترش هر دو سطح ملی و در میدان نبرد متحده یک توضیح برای افزایش در راه است, به ویژه در میان رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان سرسخت. این نظریه بر آن است که وجود دارد ذخیره ارتش از "راز تهمت رای دهندگان" که می ترسند در این زمان انصراف از فرهنگ برای دولت اولویت خود را و است که چرا انتخابات تا کج.

این نظریه تا حدودی یک اثر باقی مانده از سال 2016. این درست است که نظرسنجی undercounted تهمت رای دهندگان در این انتخابات است. اما آن را یک پرش بزرگ به فکر آن بود که SMAGA (راز را امریکا بزرگ دوباره) رای دهندگان بودند امتناع دولت اولویت خود را. یک postmortem با رای گیری صنعت به دنبال رفت و برای تعداد قابل توجهی از SMAGAs و آمد خالی است.

اگر مردم از ترس به حقیقت برای نظرسنجی وجود دارد باید یک شکاف بین نتایج حاصل از نظرسنجی های انجام شده توسط انسان و ماشین است. وجود ندارد. "مصاحبه-اداره سنجی آیا دست کم گرفتن نیست تهمت حمایت بیشتر از خود اداره [خودکار] و نظرسنجی آنلاین." پیو حتی آزمایش تئوری تقسیم, مصاحبه, بین زنده مصاحبه و خودکار آنهایی که پیدا کردن "هیچ تفاوت قابل توجهی با حالت مصاحبه در هر یک از چهار سوالات و درخواست به طور مستقیم در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن."

وجود واقعی رای گیری شکست در سال 2016 به خصوص در دولت, نظر سنجی, اما آنها نبودند که اشتباه است. به طور متوسط نهایی نظر سنجی های ملی نشان داد که کلینتون پیروزی 3.3%. او برنده رای مردمی 2.1% — به خوبی در حاشیه خطا. حتی در سطح دولت, نظرسنجی به نام 47 از 50 ایالت به درستی و آنها نیست که همه در آنهایی که آنها اشتباه است. به یاد داشته باشید, برگ برنده برنده با تشکر 80,000 آرا در سه متحده است.

شاید بزرگترین اشتباه نظرسنجی ساخته شده و یا حداقل یکی از آنها را به عهده دارد پیش بینی نیست تهمت بسیار باریک کالج انتخاباتی برنده شد ترکیبی از undercounting کمتر-آموزش رای دهندگان و عدم گرفتن اواخر شیفت میان undecideds نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن (بدون شک در بخش سوخت توسط FBI مدیر James Comey را "اکتبر سورپرایز" کنفرانس مطبوعاتی در کلینتون دست زدن به اطلاعات طبقه بندی شده). در کلید میدان نبرد متحده در اواخر deciders رفت و به شدت برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

برخی از رای دهندگان مردد می تواند به عنوان "راز" رای دهندگان برای یک نامزد و یا دیگر اما تنها اگر آنها دروغ گفتن در مورد اینکه مردد و وجود شواهد کمی از آن است. علاوه بر این حس مشترک نشان می دهد که "اجتماعی مطلوبيت تعصب" — راننده به صورت راز و یا "خجالتی" رای گیری نظریه ها — خواهد بود قوی در آبی متحده که در آن تهمت را از دست بدهند بدون توجه به آنچه. بسیاری از حکایات از "راز رای دهندگان" آمده از جمهوری خواهان که در مکان هایی مانند نیویورک و کالیفرنیا. در کشورهای که در آن مسابقه نزدیک است — تنها ایالات متحده است که واقعا مهم در این انتخابات چیزی شبیه به نیمی از رای دهندگان حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن, پس چرا کسی باید از ترس به می گویند که آنها در حال رای گیری برای او ؟

بدتر برای SMAGA پایان نامه: وجود دارد بسیاری کمتر از رای دهندگان مردد در سال 2020 بیش از وجود دارد در سال 2016 و رای دهندگان مردد به طور معمول در برابر شکستن وقت. در سال 2016 یک راننده از سطح بالایی از رای دهندگان تصمیمی بود که هر دو نامزد بودند به شدت دوست نداشتند. کسانی که رای دهندگان را شکست قاطعانه برای مغلوب ساختن پیشی جستن. در حال حاضر بایدن منجر به شدت با رای دهندگان که دوست نداشتن هر دو نامزد.

پس چرا ناگهانی چرا تولید نسل از SMAGA صحبت کردن نقطه ؟ پاسخ واضح ترین ترس است. بایدن حامیان وحشت زده ما را ببینید 2016 بیش از همه دوباره. و با به طور فزاینده ای گریم نظرسنجی, اخبار مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین خیلی زیادی ندارد از یک جایگزین برای اعلام نظر سنجی "جعلی" و شرط بندی در آن مشارکت مردم از یک "اکثریت خاموش."

برخی از فروشندگان خاموش-Trumper تئوری با استناد به بررسی های اخیر از موسسه کاتو یک آزادیخواه فکر می کنم تانک که نشان داد که 62 درصد از آمریکایی ها می گویند که این فضای سیاسی این روزها آنها را مانع از گفتن چیزهایی که آنها بر این باورند زیرا دیگران ممکن است پیدا کردن آنها را توهین آمیز است." محافظه کاران و میانه رو لیبرال — نظری خوراک از SMAGA ذخیره ارتش بودند به احتمال زیاد به می گویند که آنها خود سانسور. آن را نگران کننده پیدا کردن, اما آن را یک بالابر های سنگین برای پی بردن به ارتباط مستقیم برای رای گیری مگر اینکه شما می خواهید به باور رئیس جمهور این است که در واقع به خوبی انجام می دهند. و هیچ کمبود وجود دارد از کسانی که نمی.

وقتی پرسیده شد که "فاکس و دوستان" اگر Cato نظرسنجی پشتیبانی از راز-تهمت-رای دهندگان پایان نامه, خانه, رهبر اقلیت کوین مک کارتی هم دریغ نکنید. "زمانی که من در زمینه سنجی, من می دانم که وجود دارد این است که یک اکثریت خاموش وجود دارد که معتقد است که در شالوده و پایه و اساس امنیت و ایمنی است. ... و من می دانم که کسانی که مردم در حال رفتن برای حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آنجا که او حاضر به ایستادن برای شما آمریکا و ترس به شما بگویم اعتقادات خود."

شاید او درست است. یا شاید برای رئیس جمهور و متحدان خود را باور افسانه ای لیگ وحشت زده Trumpers بهتر است از مواجهه با واقعیت است.

@JonahDispatchtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب