در حال رشد! حامله, Gigi Hadid می دهد نگاه اجمالی نادر در سر کودک دست انداز

اثبات شده است در پوچ! Gigi Hadidکه در انتظار اولین فرزند او با دوست پسر, دوست, Zayn Malik, به طرفداران یک به ر

توسط KETABKHOOOON در 26 تیر 1399

اثبات شده است در پوچ! Gigi Hadidکه در انتظار اولین فرزند او با دوست پسر, دوست, Zayn Malik, به طرفداران یک به روز رسانی در بارداری و رشد در حال آمدن است همراه بسیار خوبی.

مدل, 25, نشان داد خاموش او سر حلقه در یک Instagram زنده تصویری در یکشنبه, جولای 15, عطف به سمت بنابراین پیروان او می تواند ببینید که چگونه آن را توسعه داده است در طول بارداری. "هر کس مانند," اوه, شما نمی, نگاه, حامله, خود jumpsuit در گذشته خود زندگی می کنند.' چرا که این راه [رو به جلو] من میخوام نگاه به طور معمول چگونه من در این [لباس]," او توضیح داد. "دلیل من گفت: آن یک داستان متفاوت است مانند من وجود دارد حلقه میشم. مانند آن وجود دارد."

او افزود: "از جبهه های مختلف آن, شما می دانید منظورم چیست؟"

Pregnant Gigi Hadid Gives Rare Glimpse at Bare Baby Bump 2
Gigi Hadid حسن نیت ارائه میدهد از جی جی حدید/Instagram

حدید سپس مفصل به همین دلیل او باقی مانده است بیشتر از چشم های عمومی در طول بارداری. "من فقط گرفتن زمان من با های بارداری من و شما هم آن را ببینید هنگامی که شما آن را ببینید," او گفت که او مستند چیزهایی که به اشتراک گذاری در آینده اما احساس نمی کند "عجله" را به انجام این کار.

"در حال حاضر من فقط می خواهم آن را تجربه می کنند و من فقط نمی خوام نگران بیدار شدن از خواب در هر روز در طول بارداری و نگرانی در مورد نیاز به نگاه زیبا و یا پست چیزی," او گفت:.

ما هفتگی تایید کرد در ماه آوریل که حدید و مالک 27 که مورخ و پس از 2015 بارداری دختر.

Pregnant Gigi Hadid Gives Rare Glimpse at Bare Baby Bump
Gigi Hadid مت بارون/شاتر

در اوایل این ماه بومی کالیفرنیا اخراج در پشت ادعا می کند که او سعی به حفظ بارداری تحت کاری ادامه داده اند. "لباس مبدل ....?" او توییتی در جولای 4. گفت: "من در یک معشوقت jumpsuit جلو و سمت نمایش بصری مختلف داستان — نه که عمدی بود یا من در تلاش برای مخفی کردن هر چیزی. افتخار خواهد بود و خوشحال برای به اشتراک گذاشتن 'بصیرت' زمانی که من آن را احساس کنید با تشکر. در حال حاضر من با افتخار تجربه و به اشتراک گذاری این زمان با خانواده و عزیزان."

در ضمن حدید پدر محمد حدید, تصمیم به پنهان کردن خود را دست انداز در پنج شنبه, جولای 9, خانواده, عکس, پوشش میانی با پری از emoji.

در رابطه جبهه جی جی و ملک هستند "نزدیک تر از همیشه" را به عنوان آنها در انتظار دختر خود را رسیدن. "جیجی شده است زندگی در او مادر مزرعه با زین" یک منبع نازل شده در اوایل این ماه. "او آمد به نیویورک به تازگی اما او قصد دارد به صرف بیشتر از بارداری وجود دارد در مزرعه."

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب