کنترل اسلحه را سیاه زندگی موضوع مشکل

Jاونه شده است مشخص شده در سال های اخیر با سراسیمگی از نارنجی چادری راهپیمایان ترویج ملی تفنگ خشونت آگاهی ، در

توسط KETABKHOOOON در 25 تیر 1399

Jاونه شده است مشخص شده در سال های اخیر با سراسیمگی از نارنجی چادری راهپیمایان ترویج ملی تفنگ خشونت آگاهی ، در این سال برنامه ریزی تجمعات اما قربانی به COVID-19 همه گیر شدند و تحت الشعاع قرار توسط Black Lives Matter را در سراسر کشور در اعتراض به نژادپرستی نهادی در پلیس. اما تفنگ-کنترل لابی صهیونیستی سکوت نیست از احترام به زندگی جورج فلوید یا Breonna تیلور بلکه نگرانی خود را حفظ.

برای دهه تفنگ-کنترل طرفداران ترویج بیشتر و نیروی پلیس نیز به عنوان شناخته شده شیوه های نهادی نژادپرستی در پلیس سلاح گرم-صدور مجوز بخش. در حال حاضر وجود دارد که تماس ها به "پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس" بسیاری از رهبران تفنگ-کنترل لابی که عمدتا سفید باید به درستی از ترس که خود سابقه همکاری با پلیس و ترویج سیاست های شرکت تلقی نژادپرستانه توسط ترقی خواهان ممکن است آنها را بعد از مصدوم از انصراف از فرهنگ است.

کنترل اسلحه در ایالات متحده در طول تاریخ شده است ریشه در نژاد پرستی از آشکار "هیچ نژادهای مجاز" انواع. اساسا آن را دشوار است به انقیاد یک گروه اگر آن را مسلح. این است که چرا محدودیت در اقلیت مالکیت اسلحه قبل از تاریخ نه تنها نهاد برده داری در آمریکا اما تاسیس خود را. این اسلحه مدرن-کنترل جنبش حمایت کرده است بیشتر موذی روش استفاده از پلیس اختیار و مغرضانه چک های پس زمینه برای سرکوب سلاح گرم-صدور پروانه.

نیویورک سالیوان یکی از بهترین نمونه هایی از تفنگ-قوانین کنترل قرار داده است که اقلیت ها در یک نقطه ضعف و از آن شده است به طور گسترده ای کپی شده. به تصویب رسید در سال 1911 قانون خطاب آنچه در نظر گرفته شد یک مشکل رو به رشد مالکیت اسلحه در میان اقلیت مهاجران کار سازمان و هر کسی دیده می شود به عنوان یک تهدید.

قانون انجام شده این اجازه می دهد اکثریت پلیس سفید بخش های گسترده ای راه گریز برای تعیین مجوز مورد نیاز است. ادارات پلیس می توانید نیازهای خود را حتی اگر متقاضیان تلقی نامطلوب بررسی تمام جعبه های مورد نیاز در این قانون را "خوب شخصیت اخلاقی" بند استفاده می شود می تواند به عنوان یک کلی دیگری آنها را انکار کند. یادآور شیوه هر segregationist قدردانی از NYPD مجوز بدست آورد و با آن همیشه سفید رهبری و نعمت از شورای شهر نیویورک است هزینه های گزاف بلند, انگلیسی-تنها برنامه های کاربردی گسترده ID مورد نیاز, نیاز برای متقاضیان برای زمان از کار و متعدد دیگر تاکتیک های غیر متعارف برای محدود کردن صدور مجوز. NAACP و دیگر حقوق مدنی گروه را محکوم کرد این موانع به عنوان ناعادلانه قرار دادن سیاه پوستان و سایر اقلیت ها در یک نقطه ضعف.

سازمان که حمایت از چنین اختیاری صدور مجوز مورد نیاز از قبیل بردی متحده در برابر اسلحه, خشونت, به نظر می رسد به این باور است که همان پلیس که به اتهام ضرب و شتم و خفه مردم رنگ در خیابان خواهد به نوبه خود در اطراف و فضاي مسئله آنها مجوز سلاح گرم. این باعث می شود هیچ حس.

و آنچه در مورد چک های پس زمینه, the holy grail از تفنگ-کنترل دستور کار? عمومی به نظر می رسد که ایده کمی از آنچه می رود به آنها. برای مثال NYPD مجوز بخش بررسی زمینه های شامل ماری جوانا جرائم — و نه فقط اعتقادات اما صرف دستگیری. ACLU تحقیقات نشان می دهد که آمریکایی های آفریقایی تبار هستند 3.64 برابر بیشتر احتمال دارد بازداشت برای در اختیار داشتن ماری جوانا (در نیویورک رقم در دو رقم). شما فکر می کنم که گنجاندن چنین دستگیری در چک های پس زمینه بالا می برد اجتماعی-عدالت و نگرانی است. وجود یک جنبش گسترده اختصاص داده شده به اصلاح یک نژادپرست سیستم عدالت هنوز تفنگ-کنترل لابی به نظر نمی رسد که بدست این یادداشت. علاوه بر این و شاید فجیع ترین و صلح آمیز معترضان که برای حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش و دستگیر شدند برای تخلفات جزئی ایستاده به از دست دادن خود را تفنگ مجوز و یا حق خود را به یکی است. هنوز تفنگ-کنترل لابی خاموش باقی می ماند.

شاید ما نباید شگفت زده کرد. پس از همه گروه ها مانند Everytown for Gun Safety تاسیس شد توسط آقای توقف-و-Frisk خودش سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار. مانند بلومبرگ ترین تأمین کنندگان مالی پشت تفنگ-کنترل طرح های ثروتمند هستند سفیده که می توانیم به استخدام خصوصی امنیتی است. اما حتی اگر تفنگ-شاهد بر این باورند که گروه های اقلیت نباید مسلح باشد به این مرحله اضافی ارائه امتیازات ویژه به پلیس ؟

همه ما خودداری کردند در زرهی وسایل نقلیه نظامی است که شروع در فلوجه خریداری شده توسط ادارات پلیس و در نهایت در فرمینگدل. پس چرا هر تفنگ-کنترل لایحه پس از سال 1934 با سلاح گرم عمل شامل بند که معاف افسران پلیس از "حس مشترک محدودیت"? در سال 2004 اجرای قانون ایمنی عمل می کنند برای مثال ترویج شده توسط کنترل اسلحه علاقه مندان از جمله سناتور چارلز شومر (D, n. y.), اجازه می دهد تا فعال یا بازنشسته و افسران حق حمل سلاح در سراسر کشور. حمله-سلاح-خسته نیویورک, کانکتیکات و نیوجرسی قطعا فکر می کنم آن را خوب خود را برای افسران پلیس به داشتن اسلحه نظامی و جم به عنوان بسیاری از دور به آنها به عنوان مورد نظر. و اگر نگه داشتن اسلحه در خانه بسیار خطرناک است که چرا افسران پلیس را تشویق به انجام این کار? آیا آبی زندگی می کند توجه بیش از حد ؟

اگر ما در حال تلاش برای القای پلیس ما که آنها هستند و برای مردم چرا تفنگ-کنترل طرفداران اعطای آنها را در یک وضعیت شبیه به سوپر-شهروند ؟ یکی از ساده ترین راه برای کاهش تعداد تیراندازی پلیس به برگزاری افسران پلیس به همان استاندارد از خود دفاع بقیه از ما هستند برگزار شد. مطمئنا تفنگ-کنترل لابی را سرود که "تنها پلیس باید اسلحه" دیگر نگه می دارد.

شاید قابل توجه ترین تناقض ذاتی در تفنگ-کنترل لابی است که ارتقاء آن از صدور مجوز تبعیض و امتیازات ویژه پلیس می آید در پشت کسانی که به دنبال کاهش خشونت اسلحه. رتبه و فایل از اعضای تفنگ کنترل جنبش مردم خوب بسیاری از زندگی آنها شده است غم انگیز لمس توسط تفنگ جرم و جنایت است. آن را تنها حق است که آنها به دنبال بنیادی خشونت بیشتر و مدافع قوانین برای کمک به جلوگیری از جرم تیراندازی و قتل شاهد ما در این کشور است. اما این مردمی می دانم کمی در مورد تبعیض آمیز طبیعت از سیاست هایی که تفنگ-کنترل لابی رهبری پشتیبانی می کند.

برخی از گروه ها دیده می شود نور: که اسلحه-کنترل لابی نقض اصول progressivism حتی آن را به عنوان nestled در میان مترقی چپ. در سال 2017 نیویورک همجنسگرایان در برابر اسلحه یکی از اولین به اذعان کرد که کنترل اسلحه است یک ابزار "آمریکایی سفید برتری." اما این دور از هنجار. تا کنون تفنگ-کنترل لابی کرده است حاضر به اظهار نظر در مورد تغییر سیاست در پاسخ به سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست جنبش و نه به رهبران عذرخواهی برای نقش خود را در تداوم نژادپرستی نهادی.

اگر سیاه و سفید زندگی مهم جنبش در حال رفتن به خلاص شدن از شر امریکا از هر ذره از نژادپرستی آن را باید نگه دارید در امریکا تفنگ-کنترل لابی به همان استاندارد و تقاضای استعفای خود رهبری است. به عنوان جنبش شعار می رود: سکوت خود خشونت است.

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • شورش و اعتراض را به مالکیت اسلحه محبوب تر
  • چه بود ؟
  • 'سیستمیک نژاد پرستی" نه چه Ails سیاه امریکا


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن