هایلی بالدوین و بلا حدید ذبح در Itty-Bitty حالا در یک قایق بادبانی

در حال حاضر این است که تابستان #اهداف! هایلی بالدوین و بلا حدید خال خال شد خیساندن تا خورشید در یک قایق بادبان

توسط KETABKHOOOON در 3 تیر 1399

در حال حاضر این است که تابستان #اهداف! هایلی بالدوین و بلا حدید خال خال شد خیساندن تا خورشید در یک قایق بادبانی در ایتالیا — و خود را کوچک tiny حالا شد قسمت مساوی سکسی و شیک.

در روز سه شنبه, ژوئن 23, همسر جاستین بیبر slayed در یک حیوان چاپ شلاق زدن لباس شنای زنانه دوتکه, در حالی که سرد شدن در یک قایق بادبانی در ساردینیا. با رشته تسمه و رشته گره خورده در دور کمر کوچک دو قطعه نگاه رها کردن مرده خیره کننده در 23 ساله. او تنها کسی نیست که خیره کننده در شیک شنا ،

حدید نیز دیده می شد در یک itty-bitty کم افزایش شنا که نشان داد او فوق العاده عضلات شکم. او بود که بیشتر رنگارنگ کراوات رنگ سبک بود اما قطعا همانطور که اندک.

همراه با در نقطه, حالا, مدل' off-duty سفر به نظر می رسد فقط به عنوان دلخواهی. در حالی که حدید تصمیم گرفتند برای بریدن تا دکمه ژاکت, قرمز, کوتاه, بابا کفش و جوراب مچ پا, Baldwin بود واقعا بیش از حد سرد برای مدرسه در همه گروه. او زوج تاریک دوچرخهسواری کوتاه با یک بزرگتر از اندازه WB crewneck سرعت باد شکوه خاموش نگاه با کثیف بالا-گره و سفید ضربات.

ما تنها آرزوی ما این نگاه خوب زمانی که ما به پرواز در آمد! سپس دوباره آنها را وارد یک جت خصوصی به طوری که احتمالا کمک می کند تا کمی.

وجود دارد البته چند اقدامات احتیاطی که این دو در زمان آنجایی که آنها در حال سفر در میان COVID-19 بیماری همه گیر. در حالی که هر دو عینک محافظ و ماسک صورت بالدوین زمان آن را یک گام بیشتر و نگهداری در چرم سیاه و دستکش.

از مد روز سفر دنده به سختی وجود دارد حالا نگه داشتن اسکرول برای دیدن حدید و بالدوین ذبح را از تمام زاویه.

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را' خیابان 'دوس (و نبایدها!)

آخرین مطالب