Halle Berry, اذیت کردن, ترانس, نقش معذرت خواهی برای Misgendering شخصیت

هلی بری کاهش یافته است در حال اجرا برای بازی نما مرد در فیلم های آینده. او اعلام سه روز پس از آمدن در آتش باره

توسط KETABKHOOOON در 17 تیر 1399

هلی بری کاهش یافته است در حال اجرا برای بازی نما مرد در فیلم های آینده. او اعلام سه روز پس از آمدن در آتش بارها و بارها misgendering شخصیت.

"بیش از آخر هفته من تا به حال این فرصت را به بحث در نظر گرفتن آینده نقش به عنوان یک تراجنسیتی مرد و من می خواهم برای معذرت خواهی برای کسانی که اظهارات" اسکار برنده 53 در بیانیه ای گفت: از طریق توییتر در دوشنبه, جولای 6. "به عنوان یک cisgender زن من در حال حاضر درک کنند که من باید در نظر گرفته شود این نقش و فراجنسیتی جامعه باید غیر قابل انکار این فرصت را برای گفتن داستان خود را دارند."

Halle Berry Drops Out of the Running to Play Transgender Man
هلی بری Broadimage/شاتر

بری گفت که طرفداران او است "ممنون برای راهنمایی و بحرانی گفتگو طی چند روز گذشته." او همچنین قول داد که "همچنان به گوش دادن به آموزش و یادگیری" از او اشتباه است.

"من نذر به عنوان یک متحد در استفاده از صدای من برای ترویج نمایش بهتر بر روی صفحه نمایش هر دو در جلو و پشت دوربین," او به این نتیجه رسیدند.

این هیولا توپ ستاره نشان داد از طریق Instagram زنده در روز جمعه, جولای 3, که او آماده شده بود برای این نقش بود اما هنوز رسما یک عضو از بازیگران. در طول livestream او misgendered شخصیت چند بار بالا بردن ابرو در رسانه های اجتماعی.

"زن یک ترانس بنابراین او یک زن است که انتقال به یک مرد" بری گفت: در آن زمان. "او یک شخصیت در یک پروژه دارم که من ممکن است انجام شود. ... که این زن بود که بسیار برای من جالب است و احتمالا پروژه بعدی من."

پس از این بازیگر پا به کنار در دوشنبه huffpost live در پاسخ از طریق توییتر گفت: "ما لطفا که @halleberry گوش به نگرانی های مردم تغییر جنسیت و از آنها آموختم. قدرتمند دیگر مردم باید همان را انجام دهید." تجاوز به حقوق سازمان همچنین از او خواست به تماشای Netflix مستند افشای "برای یادگیری در مورد ترانس نمایندگی در رسانه ها."

حساب توییتر رسمی برای افشای, در ضمن, توییتی, "با تشکر از شما @halleberry برای گوش دادن و یادگیری است. ما امیدواریم که #DisclosureDoc یکی از بسیاری از ابزار آموزشی شما و دیگران تکیه می کنند برای الهام بخشیدن و تقویت allyship."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب