Hayden Panettiere: من می خواهم به مطمئن شوید که من سابق "هرگز لطمه می زند و هر کسی دوباره'

ایستاده و صحبت کردن. Hayden Panettiere آماده است برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را پس از دوست پسر سابق برایا

توسط KETABKHOOOON در 27 تیر 1399

ایستاده و صحبت کردن. Hayden Panettiere آماده است برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را پس از دوست پسر سابق برایان Hickerson شد, به اتهام چند فقره از خشونت و تجاوز است.

در اوایل این هفته, قهرمانان , آلوم 30 برای ثبت خارج از کشور سفارش محافظ در برابر Hickerson در خانه فعلی ایالت کالیفرنیا است. او قبلا به دست آمده به ترتیب در جای دیگر بعد از او دستگیر شد در وایومینگ در ماه فوریه به اتهام مشت Panettiere در صورت. وایومینگ حادثه به دنبال یکی دیگر از خشونت خانگی اختلاف با سابق نشویل ستاره در مارس 2019 و Hickerson التماس کرد گناه نیست به هر دو اتهام. در حال حاضر Panettiere امیدوار است او سابق خواهد بود و به عدالت به ارمغان آورد.

"من آینده رو به جلو با حقیقت در مورد آنچه برای من اتفاق افتاد با این امید که داستان من را توانمند سازی دیگران در روابط سوء استفاده به کمک آنها نیاز و شایسته" او گفت: ما هفته در بیانیه ای در روز جمعه, جولای 17. "من آماده ام برای انجام بخشی از من را به مطمئن شوید که این مرد هرگز لطمه می زند و هر کسی دوباره. ممنون میشم برای من پشتیبانی سیستم که به من کمک کرد پیدا کردن شجاعت برای به دست آوردن صدای من و زندگی من است."

Hayden Panettiere Hopes Ex Brian Hickerson Never Hurts Anyone Again
Hayden Panettiere و برایان Hickerson اوان Agostini/تالار گفتگو/AP/شاتر ; Broadimage/شاتر

یک منبع نزدیک با روند قانونی می گوید ما که Hickerson متهم شده بود در روز پنج شنبه, جولای 16, "در هشت تعداد جنایت شکایت وی از سوی مامورین خشونت و حمله." دستگیری پس از Panettiere "اخیرا گزارش به Teton county sheriff در وایومینگ پلیس لس آنجلس و سانتا مونیکا اداره پلیس چندین جدی در موارد شدید خشونت مرتکب شده Hickerson در برابر هیدن در طول سال و نیم رابطه طولانی" منبع می افزاید.

اخبار زیر از Hickerson بازداشت و آن را در آورد: همه یا هیچ ستاره ضابط سفارش خود را وکیل Alan Jackson, اذعان بازیگر' قدرت و شجاعت به عنوان یک بازمانده از سوء استفاده.

"پس از تحمل سال ها به عنوان قربانی روحی و روانی و عاطفی و جسمی شدید, سوء استفاده, Hayden Panettiere آغاز روند بازگشت به زندگی" جکسون گفت: آمریکا در بیانیه ای در روز جمعه. "هیدن پیدا کرده است قدرت و شجاعت برای به اشتراک گذاشتن حقیقت در مورد سوء استفاده و آزار دهنده و او در نظر دارد برای کمک به دادستان برای دیدن است که در خدمت عدالت است. به عنوان یک بازمانده او به رسمیت می شناسد که او دشوار سفر از شفا به تازگی آغاز شده است."

در اوایل سال جاری یک خودی نشان داد که Panettiere بود "در یک جای خوب" پس از او و Hickerson به نام عاشقانه خود را. پس از او تقسیم شده است به دنبال حمایت از خانواده و دوستان از جمله سابق نامزد از طرف Wladimir Klitschkoکه قبلا "بسیار نگران" برای Panettiere ایمنی. که قبلا زن و شوهر درگیر تقسیم در ماه اوت سال 2018 پس از استقبال از آنها دختر کایا چهار سال پیش از آن.

در حال حاضر جداگانه منبع نزدیک به Panettiere می گوید که به یاد داشته باشید تیتان بازیگر است که در ادامه مسیر خود را به شفا پس از پایان دادن به رابطه او با Hickerson.

"او برای گرفتن این مرحله به عنوان بخشی از بهبود روند" خودی می افزاید. "او شده است تحت درمان موفق برای سوء استفاده از الکل مسائل است و با تمرکز بر بهبود هوشیاری و بازیابی. این یک نقطه عطف برای او به عنوان او می ایستد تا برای خودش و خانواده اش و بسیاری از مردم دیگر تحت تاثیر شریک صمیمی خشونت است."

برای هر کسی که تحت تاثیر سوء استفاده و نیاز به پشتیبانی تماس بگیرید 1-800-799-7233 و یا اگر شما قادر به صحبت با خیال راحت شما می توانید ورود به سیستم بر روی thehotline.org و یا متن LOVEIS به 1-866-331-9474.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب