Hayden Panettiere سابق برایان Hickerson حمله به اتهامات توضیح داد

Hayden Panettiere's ex-boyfriend برایان Hickerson می تواند به دنبال در جدی زندان زمان و پس از اینکه به اتهام چ

توسط KETABKHOOOON در 28 تیر 1399

Hayden Panettiere's ex-boyfriend برایان Hickerson می تواند به دنبال در جدی زندان زمان و پس از اینکه به اتهام چند فقره از خشونت و تجاوز است.

کارولینای جنوبی بومی, 31 بود به اتهام هشت فقره — هفت جنایات و یک بزه در دوشنبه, جولای 16, با توجه به اسناد دادگاه به دست آمده به طور انحصاری توسط ما هفتگی در پنج شنبه, جولای 17.

"اگر در همه محکوم به اتهامات Hickerson چهره حداکثر حبس از 10 سال و هشت ماه" لس آنجلس دفتر دادستان منطقه سخنگوی گرگ Rislingگفت ما.

Hayden Panettiere Ex Brian Hickerson Could Face Up to 10 Years in Prison
برایان Hickerson و Hayden Panettiere اریک Charbonneau/شاتر

اولین جنایت شمارش است برای مجروح شدن Panettiere در یک حادثه که گفته می شود محل در اطراف مارس 2019. شمارش دوم صورت گرفت نزدیک به شش ماه بعد در ماه دسامبر سال 2020 بزه باتری.

سوم و چهارم جنایت شمارش دوباره برای مجروح شدن خود را پس از آن-دختر که گفته شده است در دسامبر 2019 و ژانویه سال 2020 است.

تعداد پنج و شش و هفت همه مربوط به اتهام حادثه در ژانویه 2020; دو مورد اول برای "جنایت حمله با سلاح مرگبار" و سوم برای جنایت مجروح شدن Panettiere. "کف گاراژ" ذکر شده است به عنوان یک سلاح مرگبار استفاده می شود در حالی که دیگر لیست های "پله."

خود را نهایی شمارش برای "جنایت dissuading شاهد از رسیدگی به پرونده یک جنایت" در ماه ژوئن سال 2020 است.

با توجه به اسناد و مدارک دادستان ادعا که Hickerson غیرقانونی اقدام به "جلوگیری و منصرف کردن هیدن P. قربانی و شاهد یک جنایت از ایجاد یک شکایت کیفرخواست اطلاعات مشروط شدن و نقض آزادی مشروط به دنبال شود و تحت تعقیب قرار دادن و کمک در تعقیب آن است."

Hickerson که مورخ Panettiere از ماه اوت سال 2018 به فوریه سال 2020 به یک جلسه برای چهار شنبه, جولای 20. او در حال حاضر در L. A. زندان شهرستان پس از دستگیر شدن توسط پلیس لس آنجلس در 9 p. m. PT, در روز پنج شنبه. او به قید وثیقه تنظیم شده است در $320,000.

از اتهامات عنوان شده علیه Hickerson آمده پس از قهرمانان آلوم صحبت کردن در روز جمعه در مورد اتهام خشونت او مواجه شده در حالی که قدمت Hickerson.

"من آینده رو به جلو با حقیقت در مورد آنچه برای من اتفاق افتاد با این امید که داستان من را توانمند سازی دیگران در روابط سوء استفاده به کمک آنها نیاز و شایسته" بازیگر گفت: ما در یک بیانیه است. "من آماده ام برای انجام بخشی از من را به مطمئن شوید که این مرد هرگز لطمه می زند و هر کسی دوباره. ممنون میشم برای من پشتیبانی سیستم که به من کمک کرد پیدا کردن شجاعت برای به دست آوردن صدای من و زندگی من است."

پیش از آن در هفته نشویل آلوم زمینه برای خارج از کشور سفارش محافظ در برابر سابق او در خانه اش در ایالت کالیفرنیا است. او قبلا به دست آمده به ترتیب در جای دیگر پس از Hickerson دستگیر شد در وایومینگ در ماه فوریه به اتهام مشت Panettiere در صورت.

برای هر کسی که تحت تاثیر سوء استفاده و نیاز به پشتیبانی تماس بگیرید 1-800-799-7233 و یا اگر شما قادر به صحبت با خیال راحت شما می توانید ورود به سیستم بر روی thehotline.org و یا متن LOVEIS به 1-866-331-9474.

با گزارش Marjorie هرناندز

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب