هنگ کنگ رهبران می گویند مغلوب ساختن پیشی جستن "به طور کامل اشتباه است' برای مهار روابط

1 / 2هنگ کنگ رهبران می گویند مغلوب ساختن پیشی جستن "به طور کامل اشتباه است' برای مهار روابطرئیس جمهور ایالات م

توسط KETABKHOOOON در 10 خرداد 1399
1 / 2

هنگ کنگ رهبران می گویند مغلوب ساختن پیشی جستن "به طور کامل اشتباه است' برای مهار روابط

رئیس جمهور ایالات متحده تهمت می سازد اطلاعیه در مورد چین در کاخ سفید در واشنگتن

توسط Jessie اضطراب سخت و ناگهانی و گرگ Torode

هنگ کنگ (ایسنا) - ارشد هنگ کنگ مقامات دولتی شدت انتقاد کرد روز شنبه در حرکت رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به شهر از آن وضعیت خاص در یک پیشنهاد برای تنبیه چین برای تحمیل قوانین امنیت ملی در مالی جهانی hub.

صحبت کردن ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: شهرستان دیگر موجه اقتصادی و امتیازات و برخی از مقامات می تواند در صورت تحریم, امنیت, وزیر جان لی به خبرنگاران گفت که هنگ کنگ را دولت نمی تواند تهدید و فشار خواهد بود که با قوانین جدید.

"من فکر نمی کنم آنها موفق خواهد شد با استفاده از هر وسیله ای برای تهدید (هنگ کنگ) چرا که ما باور داریم آنچه ما انجام می دهند درست است" لی گفت.

وزیر دادگستری ترزا چنگ گفت: پایه و اساس برای مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات بود "کاملا غلط و اشتباه است" گفت: باید برای امنیت ملی قوانین حقوقی و ضروری است.

در برخی از سخت ترین و بلاغت و در عین حال تهمت گفت: پکن شکسته بود آن کلمه بیش از هنگ کنگ درجه بالایی از استقلال از پکن پیشنهاد امنیت ملی قوانین و قلمرو دیگر موجه اقتصادی ایالات متحده امتیازات.

"ما اقدام به لغو هنگ کنگ درمان ترجیحی به عنوان یک جدا آداب و رسوم و سفر خاک از بقیه چین" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:, و اضافه کرد که واشنگتن نیز از اعمال تحریم ها در افراد دیده می شود به عنوان مسئول "تان - کاملا تان - هنگ کنگ آزادی است."

مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید که چین را به حرکت در هنگ کنگ یک فاجعه برای جهان اما او به هیچ جدول زمانی برای حرکت ترک هنگ کنگ از ساکنان و کسب و کار و مقامات برای اندیشیدن فقط تا چه حد دولت او خواهد شد.

اتاق بازرگانی آمریکا در هنگ کنگ گفت: شنبه با علامت "یک روز غم انگیز" برای چین آزادترین شهر.

"این لحظه ای احساسی برای آمریکایی ها در هنگ کنگ و آن را به شرکت ها و خانواده ها در حالی که به هضم انشعابات" AmCham جمهور تارا یوسف در بیانیه ای گفت.

"بسیاری از ما ... باید پیوند های عمیق به این شهرستان و با هنگ کنگ مردم است. ما عشق هنگ کنگ و آن روز غم انگیز," او گفت:, و اضافه کرد که اتاق را به ادامه کار با اعضای آن برای حفظ هنگ کنگ وضعیت به عنوان یک کسب و کار حیاتی مرکز.

(برای یک, مبین, چگونه مهم هنگ کنگ به چین به عنوان یک رایگان سرمایه گذاری hub, لطفا کلیک کنید.)

چین پارلمان در این هفته تایید تصمیم به ایجاد قوانین برای هنگ کنگ برای جلوگیری از فتنه تجزیه طلبی و تروریسم و دخالت خارجی. سرزمین اصلی امنیتی و اطلاعاتی عوامل ممکن است مستقر در این شهر برای اولین بار - حرکت منتقدان می گویند قرار داده و شهر گسترده آزادی در خطر است.

مقامات در پکن و هنگ کنگ اصرار دارند قانون را به هدف تنها تعداد کمی از "مشکل" که تهدید چین امنیت ملی است. آنها می گویند چنین اقدامی است ضروری و مورد نیاز پس از ماه از گاهی خشونت آمیز تظاهرات ضد دولتی اخیر در این شهرستان در سال گذشته است.

تظاهرات نهفته دوباره به هنگ کنگ ظهور از آن coronavirus shutdown. تظاهر کنندگان انتظار می رود را به خیابان ها در روز یکشنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن نه نام هیچ یک از اهداف تحریم کرد و اعلام کرد "را تحت تاثیر قرار دهد طیف گسترده ای از موافقت نامه های ما با هنگ کنگ" از جمله ایالات متحده-دلار هنگ کنگ استرداد پیمان به کنترل صادرات در دو-استفاده از فن آوری و بیشتر "با چند مورد استثنا".

چین جهانی تایمز منتشر شده توسط افراد روزانه, روزنامه رسمی حزب کمونیست چین گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم گرفت یک "بی پروا خودسرانه" گام.

هنگ کنگ دولت تا به حال سابقه طولانی روابط ایالات متحده با همتایان متمایز از پکن با همکاری در مبارزه با تروریسم تجارت و پول شویی.

بیش از 1300 شرکت های ایالات متحده باید دفاتر در هنگ کنگ و ارائه حدود 100.000 شغل. در دهه گذشته در ایالات متحده مازاد تجاری با هنگ کنگ شده است بزرگترین در میان تمام آن شرکای تجاری در مجموع $297 میلیارد دلار از سال 2009 تا 2018.


(گزارش شده توسط جسی اضطراب سخت و ناگهانی و گرگ Torode; گزارش های اضافی توسط آنه ماری Roantree; ویرایش توسط Daniel والیس و ویلیام ملارد)tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب