هنگ کنگ و نیم میلیون رای مردم در مقدماتی برگزار شده توسط طرفدار دموکراسی احزاب

یک زن (مرکز L) با استفاده از تلفن خود را در حالی که انتظار برای رای دادن در انتخابات مقدماتی در هنگ کنگ در 1

توسط KETABKHOOOON در 23 تیر 1399
یک زن (مرکز L) با استفاده از تلفن خود را در حالی که انتظار برای رای دادن در انتخابات مقدماتی در هنگ کنگ در 12 جولای سال 2020 است. — AFP/اسحاق لارنس

هنگ کنگ: بیش از نیم میلیون دلار هنگ کنگ و رأی مردم در مقدماتی برگزار شده توسط طرفدار دموکراسی احزاب برای انتخاب نامزدها برای انتخابات آتی مجلس برگزارکنندگان گفت: در روز یکشنبه.

این مشارکت بالا به صورت غیر رسمی نظرسنجی آمد با وجود هشدار دولت که از آن می تواند در نقض تدابیر جدید امنیتی در قانون اعمال شده در شهر پکن است.

ده ها هزار نفر در صف در شدت گرمای تابستان در بیش از 250 ایستگاه های رای گیری در سراسر شهر برای دو روز رای که باز ساعت پس از حمله پلیس به یک نظر ناظر انتخابات کمک به انجام مقدماتی.

پس از نظرسنجی بسته شده در 9 بعد از ظهر روز یکشنبه برگزارکنندگان گفت: بیش از 580,000 مردم در حال رأی گیری در, دیجیتال, سیستم رای گیری.

"تحت ابر, امنیت ملی, قانون تقریبا 600,000 مردم آمدند و رای دادند — این جایی است که ما می توانید ببینید شجاعت از هنگ کنگ مردم" سابق قانونگذار و سازمانده Au-Nok-هین گفت.

برنده نامزد شد و دوشنبه شب بعد از تمام آرا در حال شمارش و تایید شده برای اجرای کرسی ها در این شهر 70-عضو مجلس قانونگذاری در ماه سپتامبر.

روز پنج شنبه در قانون اساسی و سرزمین اصلی وزیر امور Erick Tsang هشدار داد که کسانی که "برنامه ریزی و شرکت" در اولیه ممکن است ارتکاب جرائم از جانشینی براندازی و تبانی با نیروهای خارجی تحت امنیتی جدید قانون, با توجه به مصاحبه با توجه به انتخاب چند pro-پکن روزنامه ها. با وجود هشدار صدها هزار نفر رفتند به پای صندوق های رأی رفتند.

"من واقعا دوست دارم هنگ کنگ," او گفت:. "هنگ کنگ مردم را دوباره ایجاد یک معجزه و دوباره گفت: جهانی که ما طرفدار دموکراتیک اردوگاه می تواند به جذب بسیاری برای رای دادن."

پکن اعمال امنیت و قانون در هنگ کنگ در هفته گذشته هدف اقدامات براندازی تجزیه طلبی تروریسم و خارجی و تبانی با حداکثر مجازات حبس ابد در پاسخ به بزرگ و اغلب خشونت آمیز دموکراسی تظاهرات که فوران سال گذشته است.

مشابه قوانین امنیت ملی استفاده می شود برای درهم شکستن مخالفان در سرزمین اصلی و پلیس در هنگ کنگ در حال حاضر بازداشت مردم ابراز برخی دیدگاه های سیاسی در حال حاضر غیر قانونی تلقی مانند دفاع از استقلال و یا خودمختاری بیشتر.

پلیس در اواخر جمعه شب در حمله به دفتر افکار عمومی موسسه تحقیقات (پوری) برجسته نظر ناظر انتخابات که شد کمک به دموکراسی اردوگاه به رفتار اولیه.

پلیس ادعا کرد که آنها در پاسخ به یک گزارش که پوری رایانه های هک شده بود و در نتیجه غیر قانونی نشت اطلاعات شخصی.

این حمله نگرانی های اولیه ولی پوری رئیس جمهور رابرت چانگ گفت: سیستم رای گیری امن بود و آن عملیات قانونی و شفاف است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب