ساعت پس از سنت لوئیس زن و شوهر اشاره کرد که اسلحه در تظاهرات داده شد به اتهام جنایت میسوری دادستان کل گفت که او را به پیوستن به این پرونده به اتهامات عنوان شده علیه خود را رد کرد

سنت لوئیس و شوهر علامت و پاتریشیا McCloskey متهم شدند توسط یک مدار دادستان روز دوشنبه با استفاده غیر قانونی از

توسط KETABKHOOOON در 31 تیر 1399
 • سنت لوئیس و شوهر علامت و پاتریشیا McCloskey متهم شدند توسط یک مدار دادستان روز دوشنبه با استفاده غیر قانونی از سلاح پس از آنها اشاره اسلحه در سیاه و سفید زندگی می کند ماده معترضان در اواخر ماه ژوئن.

 • ساعت پس از اتهامات عنوان شده علیه واصل شد میسوری دادستان کل اریک اشمیت در زمینه کوتاهی amicus پرسیدن که اتهامات عنوان شده بود را رد کرد.

 • اشمیت با اشاره به دولت "قلعه دکترین" که اجازه می دهد تا Missourians به استفاده از زور در برابر مزاحمان به عنوان یک دلیل در این مورد باید پرتاب کردن.

 • اگر محکوم زن و شوهر به چهار سال زندان و جریمه نقدی تا $10,000.

 • در مورد آنها شده است به لحاظ سیاسی تفرقه. رژیم صهیونیستی. مایک پرشن هفته گذشته گفت که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی شده به کمک "با این وضعیت."

 • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

FILE - In this June 28, 2020 file photo, armed homeowners Mark and Patricia McCloskey, standing in front their house along Portland Place confront protesters marching to St. Louis Mayor Lyda Krewson's house in the Central West End of St. Louis. Authorities executed a search warrant Friday evening, July 10, 2020, at the St. Louis mansion owned by the McCloskey's, a white couple whose armed defense of their home during a racial injustice protest last month made national headlines. said. Joel Schwartz, who is now representing the couple, confirmed on Saturday that a search warrant was served, and that the gun Mark McCloskey was seen holding during last month's protest was seized. (Laurie Skrivan/St. Louis Post-Dispatch via AP)
فایل - در این 28 ژوئن 2020 عکس فایل مسلح مالکان علامت و پاتریشیا McCloskey ایستاده در مقابل خانه خود را همراه پورتلند جای مقابله با تظاهرات و راهپیمایی به سنت لوئیس شهردار Lyda Krewson خانه در مرکزی, West End of St. Louis. مقامات اعدام یک جستجو در حکم شب جمعه, جولای 10, 2020, در سنت لوئیس عمارت متعلق به McCloskey را سفید زن و شوهر که مسلح به دفاع از خانه خود را در طول یک نژادی و بی عدالتی اعتراض در ماه گذشته ساخته شده سرفصل های ملی. گفت. جوئل شوارتز که در حال حاضر به نمایندگی از زن و شوهر در روز شنبه تایید کرد که یک جستجو در حکم خدمت کرده بود و این که تفنگ علامت McCloskey دیده شد برگزاری در طول ماه گذشته در اعتراض به کشف و ضبط شد. (لوری Skrivan/St. Louis Post-Dispatch از طریق AP)

علامت و پاتریشیا McCloskey با اشاره اسلحه در سیاه و سفید زندگی می کند ماده معترضان در سنت لوئیس محله در ژوئن 28.

لوری Skrivan/St. Louis Post-Dispatch از طریق AP

ساعت پس از یک سنت لوئیس زن و شوهر متهم شدند برای اشاره اسلحه در سیاه و سفید زندگی می کند ماده معترضان دادستان کل میزوری وزن در این مورد و استدلال کرد که باید آن را پرتاب.

علامت و پاتریشیا McCloskey متهم شدند دوشنبه با یک تعداد هر یک از استفاده غیر قانونی از سلاح.

اتهامات بنیادی از فیلم گرفته شده از جفت در ژوئن 28, که در آنها دیده می شد فریاد و با اشاره سلاح گرم در تظاهرکنندگان راهپیمایی خود را از طریق مجلل محله در راه به اعتراض در خارج شهردار Lyda Krewson ،

در اعلام اتهامات St. Louis مدار وکیل کیم گاردنر گفت: "ما باید حفاظت از حق اعتراض مسالمت آمیز و هر گونه تلاش برای خنک آن را از طریق ارعاب تحمل نخواهد شد."

در شب دوشنبه ساعت پس از اتهامات عنوان شده علیه واصل شد میسوری دادستان کل اریک اشمیت در زمینه کوتاهی amicus در مورد دفاع از McCloskeys که کار به عنوان شخصی آسیب وکلا.

در مصاحبه قبلی با KMOV علامت McCloskey گفت: "اراذل و اوباش از حداقل 100" شکست را در جامعه دردار و آمد با عجله به سمت خانه خود باعث او و همسرش را به ترس برای زندگی خود را.

اشمیت گفت: McCloskeys بودند و در حقوق خود را به بازوی خود را در برابر مزاحمان با استناد به دولت "قلعه دکترین" که اجازه می دهد تا صاحب خانه به استفاده از زور برای محافظت از اموال خود را.

"حق نگه داشتن و حمل سلاح داده شده است بالاترین سطح حفاظت در قانون اساسی ما و قوانین ما از جمله قلعه بوده است. این فراهم می کند و گسترده حقوق به Missourians که در حال حفاظت از اموال خود را و زندگی از کسانی که مایل به انجام آنها آسیب" اشمیت نوشت: در کوتاه خود را با توجه به KSDK.

او ادامه داد: "با وجود این مدار وکیل گاردنر در زمینه اتهامات عنوان شده علیه McCloskeys که با توجه به انتشار گزارش شد دفاع از اموال خود را و ایمنی.

"به عنوان میسوری ارشد مامور اجرای قانون من نمی ایستاده میسوری در حالی که قانون نادیده گرفته می شود — به همین دلیل من وارد این پرونده به دنبال آن اخراج برای حفاظت از حقوق Missourians به دفاع از اموال خود را تحت میسوری قلعه بوده است."

از آن خواهد شد به یک قاضی که آیا به اشمیت مشاوره و پرتاب این مورد ،

این McCloskeys' مورد ساخته شده است که سرفصل های ملی شده است به لحاظ سیاسی تفرقه.

اشمیت یک جمهوریخواه به نام مورد "انگیزه سیاسی دادستان است."

هفته گذشته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از این زن و شوهر گفتن محافظه کار Townhall که تلاش برای تعقیب زن و شوهر بودند "رسوایی" و اضافه کرد: "این مردم ایستاده بودند وجود دارد هرگز از آن استفاده می شود و آنها قانونی سلاح."

رژیم صهیونیستی. مایک پرشن یک جمهوری خواه نیز گفت: بعد از آن روز که تهمت برنامه ریزی شده به کمک "با این وضعیت."

 • ادامه مطلب:

 • سنت لوئیس زن و شوهر که با هدف اسلحه در سیاه و سفید زندگی می کند ماده معترضان ده ها تن از دریافت ارائه می دهد به جای یک اسلحه گرم که پلیس کشف و ضبط شده خود را وکیل می گوید:

 • ویدیو نشان می دهد یک وکیل زن و شوهر با اشاره اسلحه در سیاه و سفید زندگی می کند ماده معترضان از خود سنت لوئیس عمارت در طول ماه مارس از طریق خود جامعه دردار

 • سنت لوئیس زن و شوهر که تهدید Black Lives Matter معترضان با اسلحه یک بار ساخته شده, کودکان, گریه, پس از از بین بردن خود را خانه زنبور گزارش می گوید

 • سفید, سنت لوئیس, زن و شوهر اشاره کرد که اسلحه در سیاه و سفید زندگی می کند ماده معترضان خارج از عمارت می گویند که آنها در حمایت از جنبش

خواندن مقاله اصلی در خودیtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب