هوستون کنسولگری یکی از بدترین مجرم در جاسوسی چینی می گویند مقامات ایالات متحده

توسط دیوید Brunnstrom و دافنه Psaledakisواشنگتن (العالم) - چین هوستون کنسولگری است که با توجه به بسته شده در ر

توسط KETABKHOOOON در 5 مرداد 1399

توسط دیوید Brunnstrom و دافنه Psaledakis

واشنگتن (العالم) - چین هوستون کنسولگری است که با توجه به بسته شده در روز جمعه شده است یکی از بدترین مجرم در نظر جاسوسی چینی در ایالات متحده و اقدامات خود رفت و در طول خط از آنچه قابل قبول بود ارشد مقامات ایالات متحده روز جمعه گفت.

ایالات متحده دستور داد که کنسولگری تعطیل این هفته, چین پیشرو به مقابله به مثل در روز جمعه با گفتن واشنگتن به تعطیل کنسولگری خود را در شهر چنگدو به عنوان روابط بین دو کشور اقتصاد رو به زوال.

در یک جلسه مطبوعاتی برای خبرنگاران یک مقام وزارت خارجه مربوط به جاسوسی در فعالیت های در هوستون کنسولگری چین پیگیری تحقیقات به یک واکسن جدید کروناویروس.

این مقام گفت: چین شده بود بسیار روشن در مورد قصد خود را برای اولین بار به بازار با یک coronavirus واکسن.

"پزشکی اتصالات در اینجا نمی داد و ... پزشکی اتصال در هوستون نیز بسیار خاص" این مقام گفت.

در حالی که این مقام به هیچ جزئیات از آنچه جنبه های تحقیقات واکسن ممکن است هدف قرار گرفته اند و یا جایی که تگزاس به گلوستون آزمایشگاه ملی یک لنگر آزمایشگاه موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی Biodefense آزمایشگاه شبکه است که پشتیبانی از دولت بودجه تحقیقات است.

آزمایشگاه واقع در پردیس دانشگاه پزشکی تگزاس شعبه که در آن محققان با انجام COVID-19 واکسن پژوهش است. مسئولان دانشگاه کاهش یافته است به نظر.

چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه وانگ Wenbin توصیف کرده است ایالات متحده اتهامات عنوان "مخرب تهمت" و کنسولگری های فولادی به عنوان "غیر منطقی است."

یک مقام ارشد ایالات متحده آمریکا وزارت دادگستری گفت: این پذیرفته شد که کنسولگری از همه کشورها پایگاه های عملیات اطلاعاتی خارجی خدمات.

"این قابل درک است که وجود خواهد داشت برخی از فعالیت در اینجا با کسانی که خدمات" او گفت:. اما او افزود: "مجموع هوستون کنسولگری فعالیت های رفت و در طول خط از آنچه که ما در حال حاضر به پذیرفتن."

"در برخی از نقطه شما می گویند 'به اندازه کافی به اندازه کافی است و شما تصمیم می گیرید که یکی از بدترین مجرمین" او گفت:.

وزارت دادگستری گفت که در حالی که غیر قانونی فعالیت بودند "لزوما متمایل به اتهامات جنایی" با توجه به مصونیت دیپلماتیک است که کنسولگری مقامات لذت ببرید.

این مقام وزارت خارجه گفت: با وجود اختلاف نظر میان دو کشور و دیپلمات های ایالات متحده که خارج از چین در اوایل سال جاری به دلیل شیوع کروناویروس وجود دارد که در ادامه به بازگشت.

"طرف چینی همکاری کرده است که در آنها درک نیاز به بازگشت به تعادل است."

یک پرواز عازم شانگهای حمل دیپلمات های ایالات متحده در سمت چپ ایالات متحده روز چهارشنبه به واشنگتن فشرده پیش رو با برنامه ریزی به restaff ماموریت خود در چین است.

با توجه به تاریخ 17 ژوئیه داخلی وزارت ایمیل دیده می شود رویترز بیشتر چنین پروازهای برنامه ریزی شده است.

آن گفت: این افراد شامل آزمایشی جولای 29 پرواز به تیانجین و پکن که در برنامه ریزی اولیه مراحل در حالی که یک تاریخ هدف برای پرواز دیگر به گوانگژو هنوز به تعیین خواهد شد.


(گزارش شده توسط دیوید Brunnstrom و دافنه Psaledakis اضافی گزارش توسط جولی Steenhuysen; ویرایش توسط Rosalba اوبراین و اعطای McCool)tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن