چگونه Brian Austin Green پسر احساس می کند در مورد دبیرستان پایان در میان قرنطینه

در آینده نزدیک! Brian Austin Green's 18-سال-پسر Kassius است به پایان رساندن دبیرستان در حالی که quarantining م

توسط KETABKHOOOON در 7 خرداد 1399

در آینده نزدیک! Brian Austin Green's 18-سال-پسر Kassius است به پایان رساندن دبیرستان در حالی که quarantining میان coronavirus بیماری همه گیر.

"من احساس خیلی خوب است [اما] در مورد سال هنوز" نوجوان به پدرش گفت, 46 طول چهار شنبه, آوریل 22 قسمت از "...با برایان آستین گرین" پادکست. "این عجیب و غریب در این معنا دبیرستان به پایان رسیده است."

این دانش آموز شده است به شرح زیر در بازیگر پدر قدم به قدم با یک نقش در مدرسه خود را در تولید بی بند و بار — اما عملکرد نهایی نشان می دهد لغو شد شب.

Brian Austin Green Son Kash Feels Weird About High School Ending Amid Quarantine
Brian Austin Green MediaPunch/شاتر

Kassius توضیح داد به بورلی هیلز 90210 آلوم: "این بدترین قسمت! ... من قرار بود در آن و کشورهای' کرونا[ویروس] نرخ رفت و به 200 و آنها کشیده پلاگین."

خوشبختانه Kassius' دبیرستان کشیده با هم تمرین رئال به طوری که سبز و دیگر پدر و مادر می تواند به دانش آموزان نشان می دهد.

کالیفرنیا بومی استقبال پسر ارشد او در سال 2002 با سابق خود نامزد, Vanessa Marcil. سبز در ادامه به ازدواج مگان فاکسو بازیگر, 34, به هنگام تولد به نوح 7, Bodhi 6 و سفر, 3.

Brian Austin Green Son Kash Feels Weird About High School Ending Amid Quarantine
Kassius Marcil سبز حسن نیت ارائه میدهد از Kassius Marcil سبز/Instagram

این BH90210 استار تایید کرد در اوایل این ماه که او و روباه از هم جدا کرده بود پیش از آن در سال, پس از jennifer's Body ستاره و مسلسل کلی عکس گرفتند با هم. سابق زن و شوهر شده اند "تلاش برای مرتب کردن بر اساس از هم جدا می شود" پس از پایان 2019 سبز نشان داد در مارس 15 قسمت پادکست.

"من همیشه او را دوست دارم" تهیه کننده گفت: یک زمان است. "و من می دانم که او همیشه عشق من و من می دانم که به عنوان دور به عنوان یک خانواده آنچه که ما ساخته شده است واقعا سرد است و واقعا خاص است. ... من واقعا نمی خواهید مگان و من به بود در تضاد است. ... او شده است بهترین دوست من برای 15 سال و من نمی خواهم به از دست دادن آن است."

این مدیریت خشم آلوم "واقعا نه در یک جای خوب" یک منبع به تازگی گفت: ما هفته به طور انحصاری است. "[او] است ویران مورد طلاق است."

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب