چگونه "Law & Order: SVU' طرح جلد سیاه و سفید زندگی مهم جنبش

ایجاد تغییرات. این Law & Order: SVU اتاق نویسندگان شروع جلسات در مورد فصل 22 و سخت در تلاش است برای تغییر

توسط KETABKHOOOON در 17 خرداد 1399

ایجاد تغییرات. این Law & Order: SVU اتاق نویسندگان شروع جلسات در مورد فصل 22 و سخت در تلاش است برای تغییر نشان می دهد تا منعکس کننده عمده چیزهایی که اتفاق می افتد در دنیای واقعی از جمله بیماری همه گیر کوروناویروس و سیاه زندگی مهم جنبش است.

"ما تمام تمرکز برای اولین بار پنج روز [نویسندگان" اتاق باز بود] بود ما میخوایم منعکس نیویورک در این بیماری همه گیر. این تغییر چهره و پارچه و زمان و حس نیویورک به طور کامل برای همه ما" showrunner وارن Leight گفت: در جمعه, ژوئن 5 قسمت از "تلویزیون صفحه 5" پادکست." چهار روز بود که چگونه ما می رویم به رویکرد که؟"

در ابتدا خطوط داستان برای فصل آینده بودند گردان در اطراف این بیماری همه گیر. "ما شروع به فکر می کنم در مورد آنچه اتفاق می افتد به کسی که تجاوز جنسی در اوج این بیماری همه گیر کوروناویروس در نیویورک ؟ شما را به یک بیمارستان برای یک, تجاوز به عنف کیت? احتمالا نه" او گفت:. "ما فکر کردیم که وجود دارد بیشتر استفاده داخلی با مردم به دام افتاده در آپارتمان. ما مشغول به کار در یک سو ما می خواهم مشغول به کار در یک سریال شکارچی که طول می کشد استفاده از اپیدمی یا که قربانیان نمی آیند به جلو در طول بیماری همه گیر."

Mariska Hargitay and Ice T Law and Order Special Victims Unit SVU Black Lives Matter
Mariska Hargitay and Ice T در " Law & Order: Special Victims Unit.' ویرجینیا شروود/NBC

پس از جورج فلوید's مارس 25 قتل در مینیاپولیس همه چیز تغییر کرده است. Black Lives Matter تظاهرات در زمان بیش در سراسر جهان — و Leight بود که سری showrunner از فصل 13 تا 17 سپس دوباره در 21 می داند که نباید نادیده گرفته شود در تلویزیون به خصوص در پلیس درام.

"مثل همه ما whiplashing به آنچه که در نیویورک و چگونه می توانم به شما منعکس کننده در میان همه گیری یک قیام سیستمیک ناشی از نژادپرستی و خشونت پلیس? وجود دارد مقدار زیادی در رفتن ما وضعیتی وخیم" او گفت:. "ما تغییر تیزر امروز به کسی که تصور می شود گناه به خاطر او و او را در محل اشتباه است. ما اضافه شده اضافی ضرب و شتم که آنها می تواند او را بازداشت در نقطه ای که او دستگیر شده در تظاهرات و او را نشان نمی دهد برای یک میز ظاهر می شوند و یک حکم را برای او. که امروز علاوه بر. خدا به من کمک کند آنچه را هفته آینده؟"

در طول 46 دقیقه مصاحبه دیرین تولید کننده خطاب تغییرات او در این نویسندگان " اتاق قبل از فصل 21 آغاز شد و در حال حاضر رسیده است را به یک نماینده از رنگ تغییر به صحبت می کنند به این گروه است.

"من ساخته شده یک تلاش آگاهانه را در صدای جدید, تازه, صدای, صدای مختلف و کاملا متفاوت نویسندگان" اتاق از ما تا به حال دیده می شود و حتی از آنهایی که من را با هم سال قبل است. این تمایل وجود دارد و من فکر می کنم همه ما در حال تبدیل شدن به آگاهی بیشتری از مسئولیت های ما در مورد آن به استخدام مردم شما می دانید" سابق جنایی قصد showrunner گفت: در طول پادکست. "من فکر می کنم ما واقعا سخت تلاش کرده ایم در سال گذشته نشان می دهد که چگونه کلاس و مسابقه تاثیر نتایج عدالت در جامعه است اما من شروع به شک واقعا سخت' کافی نیست. این است که یک لحظه که در آن مردم خود را ناراحت کننده که در آن مردم در قدرت را به خود ناراحت کننده است."

Leight همچنین اشاره کرد که او "نمی توانید هر قسمت در مورد یک پلیس بد" به خصوص نشان می دهد که با این نسخهها کار بر روی "تلاش برای به تصویر کشیدن چگونه عدالت باید به کار گرفته شود برای قربانیان و برای perps." در حالی که اولیویا (Mariska Hargitay) باعث می شود اشتباهات نویسنده توضیح داد که "او همدلانه است که من فکر می کنم آنچه جدا پولیس در تلویزیون ما نشان می دهد از بسیاری از آنچه ما می بینیم این روزها بر ما livestreams."

وی افزود: "احتمالا ما پلیس هنوز در حال رفتن به تلاش برای انجام کار درست است, اما آن را می شود سخت تر برای آنها و آنها در حال رفتن به درک و چرا از آن سخت تر است."

برای اطلاعات بیشتر Blacklivesmatter.com.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de