چگونه Tamra Judge احساس می کند در مورد شانون Beador دوستی با کلی داد

Unfollowed! Tamra Judge نشان داد دلیل او unfollowed شانون Beador در Instagram و آن را با او نوظهور دوستی با کل

توسط KETABKHOOOON در 10 خرداد 1399

Unfollowed! Tamra Judge نشان داد دلیل او unfollowed شانون Beador در Instagram و آن را با او نوظهور دوستی با کلی داد.

 

"من نمی خواهم به آن را ببینید. من می دانستم که او احتمالا خواهید برای تبدیل شدن به دوستان با او در برخی از راه و یا فرم" طمرة, 52 می گوید: در قسمت جدید از ما هفتگی "گرفتن واقعی با زنان خانه دار" پادکست. "من فقط نمی خواهم به آن را ببینید. او به من گفت که زمانی که آنها برای اولین بار شروع به فیلمبرداری, 'آره چیز عجیب و غریب است که من فقط یک اتصال با کلی. تنها به خاطر او شده است در نشان دادن طولانی ترین با من.'"

Tamra Judge Reacts to Shannon Beador Friendship with Kelly Dodd
Tamra Judge, Shannon Beador و کلی داد. Broadimage/شاتر; راجر وانگ/INSTARimages.com; گرگوری پک/شاتر

 طمرة, Shannon, 56 و Vicki Gunvalson نزدیک بگیرید و یاد دهید و لقب خود را از ترس Amigas در زنان خانه دار واقعی اورنج کانتی. اما در ماه مارس طرفداران خود را مورد سوال دوستی وضعیت پس از شانون posted a photo on Instagram با کلی 44 که feuded با طمرة و ویکی, 58, در طول فصل 14 براوو ضربه سری.

 

"به طور معمول ما صحبت می هر روز چند بار در روز" طمرة گفت ما. "و اگر من با او تماس بگیرید یا او را به حق دور او را مانند 'که در آن شما هستند ؟ چطور شما در میانهی شب به نام من?' و سپس همه ناگهانی این بود که من اصلا از شما بشنوم."

 

در ماه مه بومی کالیفرنیا نشان داد که او و شانون دیگر دوستان نزدیک و پس از او خارج RHOC در ماه ژانویه پس از 12 فصل است.

 "من گفت:" من احساس صادقانه من قصد دارم از طریق سخت ترین زمان در زندگی من در حال حاضر. تغییرات بسیاری در یک بار. و من نمی توانم دریافت نگه دارید از شما. شما در حال تماس با من و یا شما در حال تماس با من و یا شما در حال گرفتن نیست من تماس'" از Vena CBD مالک گفت ما. "این چیزی است که لطمه می زند این است که من فقط می خواهم دوست من وجود دارد."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب