من در زمان یک نگاه دقیق تر در آزمون های شناختی تهمت و ادعا می کند که aced

عکس: فاکس نیوزمانند هر, هوشمند, down-to-earth فرد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است لاف زدن در مورد "acing"

توسط KETABKHOOOON در 1 مرداد 1399
عکس: فاکس نیوز

مانند هر, هوشمند, down-to-earth فرد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است لاف زدن در مورد "acing" ساده آزمون شناختی او به تازگی. او انجام شده است آن را برای مدتی در حال حاضر, اما آن را تا مصاحبه خود با فاکس نیوز کریس والاس در روز یکشنبه که او به چالش کشیده شد بیش از آن.

به عنوان رئیس جمهور آغاز مباهات در مورد نتایج خود را والاس خندید. "من در زمان این آزمون بیش از حد زمانی که من شنیده ام که شما تصویب آن" فاکس نیوز میزبان گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن. "این خوب نیست سخت ترین آزمون است. آنها یک تصویر و آن می گوید: "آنچه را که" و آن را یک فیل.'"

مرتبط با: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن v فاکس نیوز یکشنبه: لحظات فوق العاده از یک مصاحبه

با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن بود "نادرست". "بله اول چند سوال بسیار آسان است," او اذعان کرد. "اما من شرط می بندم شما حتی نمی تواند پاسخ پنج پرسش است. من شرط می بندم شما نمی تواند آنها بسیار سخت گذشته پنج پرسش است." او افزود: "من به شما تضمین می کنند که جو بایدن نمی تواند به این سوالات پاسخ دهد."

تصویری: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عصبانی است در نیویورک شهردار چالش های جو بایدن به شناختی آزمون

بنابراین آنچه که در این آزمون هستند و در آخرین پنج سوال به عنوان برگ برنده ادعا واقعا بسیار دشوار است ؟

این تست که به نام مونترال شناختی ارزیابی (MoCA) و ایجاد شد و توسط متخصص مغز و اعصاب Dr زیاد Nasreddine در سال 1996. صحبت کردن به MarketWatch در دوشنبه Nasreddine تاکید کرد که آزمایش "قرار است به آسان برای کسی که هیچ شناختی" و تأکید کرد که "این یک تست IQ یا سطح چگونه یک فرد بسیار ماهر یا نه. این آزمون قرار است برای کمک به پزشکان در تشخیص علائم اولیه آلزایمر است."

وجود دارد چند نسخه مختلف از آزمون با تغییرات کوچک (مانند کلمات به یاد داشته باشید و یا حیوانات به نام) اما این سوال به طور کلی همان است. ما نمی توانیم با اطمینان بگویم که نسخه مغلوب ساختن پیشی جستن گرفت اما به او گفت که او آن من گرفته ام آخرین مکا تست از وب سایت خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن حق را در مورد شروع آزمون بودن آسان است. اما وقتی که می آید به پنج سوال خود را ادعا می کنند که آنها "بسیار سخت" تکان دهنده است (اگر چه تعجب آور نیست) در آنچه در آن نشان می دهد در مورد رابطه اش با واقعیت است.

اما قبل از ما شیرجه که در اینجا چیزی است که از آزمون شامل:

رسم یک ساعت و یک مکعب

اول چند سوال در واقع "آسان" – اگر چه این می رود بدون گفت که هر کسی که دچار مشکلات شناختی قرار است به پیدا کردن آن سخت و نقطه ای از این تست برای کمک به تشخیص بیماری است.

شما باید برای رسم یک خط بین اعداد و معادل حروف (1 به 2 یا 2 به B و غیره). سپس شما باید به منظور جلب یک مکعب و یک ساعت در 10 گذشته 11. آن چه به شما خواهد شد – هزاره-itis, مستند مغز – اما این در واقع یک چالش اندکی به عنوان من می توانم به یاد داشته باشید آخرین باری نگاه کردم یک ساعت بود که روی گوشی من و یا لپ تاپ. بله من آن را در زمان یک ثانیه به یاد داشته باشید که دقیقه همه تقسیم عددی بر مضرب از پنج به 10 گذشته دست اشاره به دو. اما من آن را نمیفهمد در پایان و این همه که مهم است.

این 'فیل' سوال

اگر شما به اندازه کافی خوش شانس به هر گونه اختلال شناختی این بخش نیز آسان است. وجود دارد سه نقشه – شیر کرگدن و شتر. همانطور که ذکر شد وجود چند نسخه از این آزمون با تفاوت های جزئی – به عنوان مثال تست فاکس نیوز نشان داد در طول مصاحبه به حال یک فیل بر روی آن (شما می توانید آن را در اینجا ببینید) اما آخرین آزمون در یک کرگدن به جای. این باعث شده است که برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان به baselessly ادعا می کنند که او نمی تواند تفاوت بین این دو است.

تکرار بعد از من – و انجام برخی از ریاضی

هر دو از این بخش بسیار ساده است و شامل تکرار یک سری از اعداد به جلو و عقب و به خاطر سپردن یک رشته از پنج واژه های تصادفی. بخش نهایی که کریس والاس ذکر می پرسد شما را به حساب برگشت از 100 در تقسیم عددی بر مضرب هفت (100, 93, 86). مانند ساعت, در این زمان من کمی طولانی تر از من را دوست دارند – اما هیچ جا آن را می گویند این است که یک آزمون زمانبندی شده. من آن را در پایان به آرامی اما مطمئنا.

مشکلات شروع

این است که چیزهای کمی در مورد.

اگر شما به یاد داشته باشید مغلوب ساختن پیشی جستن شرط والاس که او "حتی نمی تواند پاسخ پنج پرسش" آزمون. اما برای یک ذهنی فرد سالم آخرین پنج سوال باید به عنوان ساده به عنوان بقیه.

پنجم-به-آخرین سوال در این آزمون می پرسد شما را به تکرار یک جمله را با صدای بلند قبل از نامگذاری به عنوان بسیاری از کلمات که شما می توانید شروع با F. در زیر "انتزاع" بخش شما باید به نقطه شباهت میان اشیاء مختلف مانند قطار و دوچرخه (حالت های حمل و نقل) و یا یک ساعت مچی و یک خط کش (دستگاه های اندازه گیری).

شما باید به یاد کلمات تصادفی که شامل زودتر بخش حافظه. این ممکن است بخشی است که ساده ترین راه برای سفر بیش از.

و در نهایت برای جهت بخشی از این آزمون شما باید به ... بگو چه تاریخ است.

برای مغلوب ساختن پیشی جستن به ادعای این سخت نگران کننده است چرا که برای هر شناختی فرد سالم آنها نباید بود. اما قبل از ما شروع هر صندلی تشخيص شما باید به وزن دو احتمال در برابر هر یک از دیگر. آیا واقعا احتمال دارد که او در بر داشت آخرین پنج سوال سخت ؟ و یا آن را بیشتر احتمال دارد که او را بد نمایش دادن در مورد چگونه سخت آنها به منظور نگاه "دقیق" از جو بایدن?

در همان مصاحبه با مغلوب ساختن پیشی جستن کردم تیم خود را به او منتقل می یک نمودار که نشان داد که ما تا به حال "یکی از بالاترین میزان مرگ و میر در جهان" هنگامی که آن را انجام نمی, و هر چیزی از مرتب کردن بر اساس. این تکان دهنده است اما تعجب آور نیست – مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر بیش از 20,000 نادرست یا گمراه کننده ادعا می کند پس از او ،

بنابراین به نظر می رسد بیشتر احتمال دارد که مغلوب ساختن پیشی جستن مشکلات در پایان تست به ما بگویید که چیزی که ما نمی دانیم در حال حاضر. او پرکار دروغ گفتن و خود aggrandisement دو چیز ما شواهد تجربی برای, باید به آنچه نگرانی ما است. برای شبیه به "پایدار نابغه" ادعا می کند شما را به خودتان بپرسید: چگونه بسیاری از مردم هوشمند لاف زدن در مورد خود تصور عقل است و در چنین غلط راه است ؟tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن