Iggy Azalea اعلام نوزاد پسر نام

مطابق monikers! Iggy Azalea معرفی پسرش به عنوان مرمر از طریق رسانه های اجتماعی یک ماه پس از اعلام ورود خود را.

توسط KETABKHOOOON در 25 تیر 1399

مطابق monikers! Iggy Azalea معرفی پسرش به عنوان مرمر از طریق رسانه های اجتماعی یک ماه پس از اعلام ورود خود را.

این خواننده رپ که نام واقعی است یاقوت کلی, رونمایی پسر نوزاد خود را در سنگ های قیمتی-الهام نام در روز سه شنبه, جولای 14, via Instagram. Azalea, 30, مشترک, ضبط صدا از خودش با او صحبت یک کمی که او سهام با Playboi Cartiو زیر نویس آن "کودک boyyyyyyy 🥺."

"بالماسکه" خواننده پست تا به حال علامت, "یاقوت & عقیق" بیش از این کلیپ که منجر به طرفداران فکر می کنم او اعلام پسرش به نام عقیق.

Iggy Azalea Reveals Her Baby Boy Name 1 Month After Confirming She Welcomed Her 1st Child
Iggy Azalea Broadimage/شاتر

یک کاربر اظهار نظر در شیرین مکالمه نوشتن "نام خود را به خوبی با هم" که Azalea پاسخ داد: "ما بهترین دوستانمان برای همیشه."

در این کلیپ طرفداران می توانید شنیدن استرالیا بومی را صدا گفت: "نوزاد پسر شما در حال رفتن به می گویند چیزی به من ؟" قبل از عقیق شروع می شود oohing و aahing در مادر خود را از کلمات.

نام کودک را آشکار آمد یک ماه پس از Azalea باز کرد تا در مورد استقبال از اولین فرزند او پیش از آن در سال.

"من یک پسر," او نوشت و از طریق او Instagram داستان در 10 ژوئن. "من نگه داشته در حال انتظار برای زمان مناسب به چیزی می گویند اما آن را احساس می کند مانند زمان بیشتر می گذرد بیشتر متوجه شدم من همیشه رفتن به احساس اضطراب برای به اشتراک گذاشتن اخبار است که غول با جهان است."

گرمی نامزد اشاره کرد که اگر چه او می خواهد به "زندگی خصوصی" خود را بسته نرم افزاری از شادی "یک راز است و من او را دوست دارم فراتر از کلمات است."

Azaela نمی گویند که او به هنگام تولد اما او اعلام شد دو ماه پس از تعطیل شایعات که او و Carti که او شده است قدمت پس از 2018 بود, استقبال از اولین فرزند خود را.

"این امر می تواند بزرگ اگر شما را متوقف از پرداخت هر گونه ذهن به صورت تصادفی چای صفحات" در "Kream" خواننده توییتی در ماه آوریل است.

قبل از آشنایی Carti, 23, که نام واقعی است اردن کارتر Azalea مشغول بود به بازیکن NBA نیک جوان قبل از آنها تقسیم در سال 2016 پس از او گفته و فریب خورده ، او بعدها مرتبط با French Montana و Odell بکهام Jr.

در ماه نوامبر سال 2019 آزالیا انکار کرد که Carti به او پیشنهاد حلقه الماس به سرقت رفته بود در جریان یک سرقت.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب