در حرکت تاریخی, North Carolina شهرستان تصویب پرداخت غرامت به ساکنان سیاه

اشویل, N. C. – در فوق العاده ای حرکت اشویل شورای شهر عذرخواهی کرد برای کارولینای شمالی, شهرستان تاریخی, نقش در

توسط KETABKHOOOON در 27 تیر 1399

اشویل, N. C. – در فوق العاده ای حرکت اشویل شورای شهر عذرخواهی کرد برای کارولینای شمالی, شهرستان تاریخی, نقش در برده داری و تبعیض و محرومیت از آزادیهای اساسی برای ساکنان سیاه و رای به ارائه غرامت به آنها و فرزندان خود را.

این 7-0 رای آمد شب از ماه ژوئیه 14.

"صدها سال از خون های ریخته شده که اساسا پر جام ما نوشیدن از امروز" گفت: عضو شورای کیت جوان یکی از دو آمریکایی آفریقایی اعضای بدن و اندازه گیری رئیس طرفدار.

"این است که به سادگی به اندازه کافی برای حذف اساسنامه. مردم سیاه و سفید در این کشور در برخورد با مسائل است که در حال سیستمیک در طبیعت است.

شروع روز دقیق: دریافت ایالات متحده آمریکا امروز جلسه توجیهی روزانه در صندوق پستی خود را

که به اتفاق آرا تصویب قطعنامه نمی کند و دستور پرداخت های مستقیم. در عوض, آن را به سرمایه گذاری در مناطقی که ساکنان سیاه چهره و نابرابری.

"در نتیجه بودجه و برنامه ریزی, اولویت های ممکن است شامل اما نه محدود به افزایش اقلیت مالکیت خانه و دسترسی به دیگر مقرون به صرفه مسکن, افزایش اقلیت مالکیت کسب و کار و فرصت های شغلی, استراتژی به رشد سهام و ثروت نسل بسته شدن شکاف ها در مراقبت های بهداشتی و آموزش و پرورش, استخدام و پرداخت, محله ایمنی و انصاف در عدالت کیفری" به وضوح می خواند.

غرامت: چقدر خواهد ما مدیون فرزندان بردگی مردم است ؟

چه سیستمیک نژادپرستی? در اینجا آنچه در آن به معنی و چگونه شما می تواند کمک به از بین بردن آن

افزایش ثروت نسل باید تمرکز حامی می گوید:

این قطعنامه خواستار این شهرستان برای ایجاد جامعه غرامت کمیسیون دعوت از گروه های اجتماعی و دیگر دولت های محلی برای پیوستن به. آن خواهد بود که کمیسیون کار به بتن توصیه هایی برای برنامه ها و منابع مورد استفاده قرار گیرد.

Councilwoman Sheneika اسمیت که سیاه است گفت: این شورا بدست ایمیل از کسانی که "پرسیدن" چرا باید ما پرداخت برای آنچه که اتفاق افتاده در دوران برده داری?'"

"(برده داری) توسط این موسسه است که در خدمت به عنوان نقطه شروع برای ایجاد اقتصادی قوی طبقه برای سفید امریکا در حالی که تلاش برای نگه داشتن کون تابع برای همیشه به پیشرفت آن" اسمیت گفت.

عضو شورای Vijay کاپور که اغلب با تقسیم جوان و اسمیت در پلیس و مسائل بودجه گفت: "در پشتیبانی از این اقدام به دلایل اخلاقی. اما او گفت: بورس می تواند نگاه به "عقل عملی": داده ها نشان نشان دادن تفاوت بزرگ بین آمریکایی های آفریقایی تبار و دیگر اشویل ساکنان.

"ما نمی خواهیم به برگزار می شود این شکاف" کاپور گفت. "ما می خواهیم هر کس موفق شود."

شورای مجاز یک ساعت از اظهار نظر در مورد اندازه گیری. بسیاری از کسانی که قادر به صحبت می کنند قبل از رای گیری منتظر یکی دیگر از hourlong نظر دوره پس از هل دادن در این جلسه در اواخر شب. اکثر آنها در حمایت از.

Rob Thomas, جامعه, رابط برای نژاد عدالت ائتلاف که به رهبری فشار برای پرداخت غرامت تشکر شورای.

"این واقعا خوب ژست به عنوان دور به عنوان پایه و اساس آنچه که ما می توانیم ساخت" توماس گفت. "پتانسیل از آنچه که می تواند بیرون آمدن از این سند شگفت انگیز است."

افزایش ثروت نسل — چیزی آمریکایی های آفریقایی تبار بودند و محروم از طریق اقتصادی و نظارتی تبعیض — باید تمرکز او گفت:.

این نیز مهم است که شهرستان دولت پیوستن به توماس گفت: برای اطمینان از مسائل نبودند از دست رفته بین این شهرستان و شهرستان.

این Buncombe County هیئت کمیسیون به وضوح در پشت غرامت اندازه گیری چند آن را به یک 4-3 دموکراتیک اکثریت.

Reso حمایت از جامعه غرامت برای اشویل توسط Joel بورگس در Scribd

پیگیری خبرنگار Joel بورگس در توییتر: @AVLreporter

بسیاری از آمریکایی ها ممکن است یکی دیگر از محرک بررسی: در اینجا که در آن همه چیز ایستاده در یکی دیگر از COVID-19 لایحه

Tuberville تاپ جلسات:Takeaways از روز سه شنبه انتخابات

این مقاله در ابتدا در ظاهر اشویل شهروند نیوز: اشویل: غرامت برای ساکنان تایید شدهtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب