'حادثه' خسارت های ساخت و ساز در نزدیکی ایران سایت های هسته ای

این عکس منتشر شده Nov. 5, 2019, توسط سازمان انرژی اتمی ایران نشان می دهد ماشین های سانتریفیوژ در نطنز اورانیوم

توسط KETABKHOOOON در 12 تیر 1399
این عکس منتشر شده Nov. 5, 2019, توسط سازمان انرژی اتمی ایران نشان می دهد ماشین های سانتریفیوژ در نطنز اورانیوم غنی سازی تسهیلات در مرکز ایران است. بهروز Kamalvandi سخنگوی در یک گزارش منتشر شده پنج شنبه, جولای 2, 2020 توسط دولت-اجرای خبرگزاری ایرنا گفت: یک "حادثه" است آسیب دیده و تحت ساخت و ساز ساختمان در نزدیکی ایران سایت های هسته ای نطنز بود, اما هیچ آسیب به آن سانتریفیوژ تاسیسات. Kamalvandi گفت: مقامات بررسی آنچه اتفاق افتاده است. (سازمان انرژی اتمی ایران از طریق AP فایل)

تهران (AP) — یک "حادثه" آسیب دیده تحت ساخت و ساز ساختمان روز شنبه در نزدیکی ایران زیرزمینی نطنز هسته ای غنی سازی تسهیلات هر چند آن تاثیر نمی گذارد آن سانتریفیوژ عملیات و یا هر علت انتشار تابش سخنگوی گفت.

ساختمان را تحت تاثیر قرار به عنوان یک "صنعتی ریختن" بود و بالاتر از زمین و نه بخشی از تاسیسات غنی سازی خود گفت: بهروز Kamalvandi سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران. دولتی ایرنا به نقل از خبرگزاری Kamalvandi عنوان کرد و گفت وجود دارد "بدون نیاز به نگرانی" بیش از این حادثه.

"فیزیکی وجود دارد و خسارت مالی و ما در حال بررسی برای ارزیابی" Kamalvandi بعد گفته تلویزیون دولتی ایران. "علاوه بر این شده است وجود دارد بدون وقفه در کار غنی سازی سایت. با تشکر از خدا, سایت ادامه کار خود را به عنوان قبل از."

با اين وجود که قبلا اعلام کرد کار ساخت و ساز در نطنز اورانیوم غنی سازی مرکز برخی از 250 کیلومتر (155 مایل) در جنوب پایتخت, تهران. نطنز شامل امکانات زیر زمین دفن شده در زیر برخی از 7.6 متر (25 فوت) از بتن, که ارائه می دهد حفاظت از حملات هوایی. این حادثه همچنین به نظر می رسد به اندازه کافی جدی برای هر دو Kamalvandi و رییس سازمان علی اکبر صالحی به عجله به نطنز.

Ramazanali فردوسی فرماندار شهر نطنز بعد از توصیف این حادثه به عنوان یک "آتش". فردوسی گفت: هر دو آتش نشانان و تیم های امداد و نجات مستقر به سایت رسیدگی به این حادثه. او ارائه هیچ دلیلی برای فروغ در اظهارات خود گزارش شده توسط semiofficial خبرگزاری تسنیم.

نطنز, همچنین شناخته شده به عنوان خلبان سوخت کارخانه غنی سازی در میان سایت های در حال حاضر تحت نظارت آژانس بین المللی انرژی اتمی پس از ایران 2015 هسته ای ایران با قدرت های جهان. آژانس بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر بیش از این حادثه.

واقع در مرکزی ایران در استان اصفهان در نطنز میزبان اصلی این کشور به غنی سازی اورانیوم تسهیلات. وجود دارد سانتریفیوژ به سرعت در حال چرخش اورانیوم هگزا فلوراید گاز به غنی سازی اورانیوم. در حال حاضر آژانس بینالمللی انرژی اتمی می گوید ایران غنی اورانیوم به حدود 4.5 درصد خلوص بالا از نظر هسته ای اما بسیار پایین تر از سلاح های درجه سطح 90%. همچنین انجام تست های پیشرفته سانتریفیوژ با توجه به آژانس.

آمریکا تحت ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک جانبه خارج از ایران در ماه مه سال 2018 راه اندازی ماه از تنش میان تهران و واشنگتن است. ایران در حال حاضر در حال شکستن تمام تولید محدودیت های تعیین شده توسط معامله اما هنوز هم اجازه می دهد تا بازرسان آژانس و دوربین به تماشای آن خبر.

اما نطنز را تبدیل به یک نقطه از جنجال سال گذشته به عنوان مقامات ایرانی حاضر اجازه می دهد تا یک بازرس آژانس به این تاسیسات در ماه اکتبر پس از گفته تست مثبت مشکوک اثری از مواد منفجره نیترات. نیترات رایج کود. اما زمانی که مخلوط با مقادیر مناسب از سوخت این مواد می تواند تبدیل به یک انفجاری را به عنوان قدرتمند به عنوان TNT. سواب آزمون مشترک در فرودگاه ها و دیگر امکانات امن می تواند تشخیص حضور آن بر روی پوست و یا اشیاء.

نطنز همچنان از نگرانی های خاص در تهران عنوان شده است هدفمند برای خرابکاری قبل از. استاکس نت ویروس های کامپیوتری به طور گسترده ای اعتقاد بر این آمریکا و اسرائیل ایجاد اختلال و تخریب سانتریفیوژ در نطنز در میان ارتفاع غربی نگرانی خود را از برنامه هسته ای ایران.

تصاویر ماهوارهای نشان می دهد یک انفجار جمعه گذشته که لرزاند, ایران پایتخت آمد از یک منطقه در شرق آن کوه که تحلیلگران بر این باورند پنهان یک سیستم تونل زیرزمینی و موشکی تولید سایت. ایران را مقصر این انفجار در یک نشت گاز در آنچه در آن به توصیف یک "منطقه عمومی."

___

آسوشیتد پرس نویسنده Jon Gambrell در دبی, امارات متحده عربی کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب