هند به جای آن hub بنگلور تحت مستند دوباره

مردم منتظر به هیئت مدیره اتوبوس و بازگشت به خانه خود شهرها در کارناتاکا-تامیل نادو مرز دولتی در حومه شهر بنگ

توسط KETABKHOOOON در 24 تیر 1399
مردم منتظر به هیئت مدیره اتوبوس و بازگشت به خانه خود شهرها در کارناتاکا-تامیل نادو مرز دولتی در حومه شهر بنگلور در 13 ژوئیه سال 2020 به عنوان یکی دیگر از مستند در حال انجام است در بنگلور در تلاش برای جلوگیری از افزایش COVID-19 coronavirus موارد است. عکس: AFP

بنگلور: دولت هند تصمیم گرفته است به جای کشور آن را hub بنگلور در یک مستند از روز سه شنبه به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در کشور رهبری نسبت به یک میلیون با حدود 500 نفر در حال مرگ روزانه.

پس از اعمال یکی از دقیقترین مستندات در اواخر ماه مارس هند شده است به طور پیوسته کاهش قوانین برای کاهش بزرگ اقتصادی.

اما عفونت را ادامه داد تا به اوج عبور 900,000 روز دوشنبه با تقریبا 24,000 مرگ و میر با توجه به وزارت بهداشت آمار و ارقام است که بسیاری از کارشناسان می گویند underplay شدت از این وضعیت است.

بمبئی و پایتخت آن دهلی نو شده اند بدترین آمار تا کنون اما شهر جنوبی بنگلور خانه به بیش از 13 میلیون نفر از مردم پدید آمده است به عنوان یک جدید کانون.

هفت روز مستند در این شهرستان تنظیم شده است برای شروع در 8:00 ب. ظ (1430 به وقت تهران) دولت اعلام کرد در اوایل. حمل و نقل ممنوع خواهد شد, به جز برای موارد اضطراری و تنها مغازه فروش اقلام ضروری مجاز به باز کردن.

شرکت در بنگلور حیاتی این بخش دست زدن به پشت در اتاق عملیات شرکت های جهانی عمل می کنند اما با تنها 50 درصد از کارکنان مجاز در محل در هر زمان.

یک مستند جدید نیز اعمال شده در غرب شهر پونا که در روز دوشنبه گزارش داد که یک رکورد 1,333 جدید عفونت با در نظر گرفتن مجموع به 40,000 با مرگ و میر 23.

کشورهای دیگر از جمله اوتار پرادش, هند پرجمعیت ترین با 200 میلیون نفر جمعیت تامیل نادو و آسام نیز معرفی محدودیت های جدید.

کرالا در جنوب که پیش از آن برنده ستایش دیگران برای دست زدن به آن از همه گیر نیز اجرا کنترل تنگ در حدود یک دوجین از مناطق از جمله دولت سرمایه تریواندروم تا ژوئیه 23.

دولت موارد دیده می شود شلیک کنید تا به بیش از 8000 پس از بازگشت مردم از کشورهای خلیج فارس که در آن Keralites را نسبت قابل توجهی از کارگران خارجی.

کرالا کمونیست به رهبری دولت در هفته گذشته افزایش یافته تا ژوئیه 2021 قوانین در پوشیدن ماسک های اجتماعی فاصله و محدود کردن تعداد از مردم در مراسم عروسی و مجالس ترحیم.

در روشنایی ضعیف تابیدن از امید دهلی نو که به غیر از چند "مهار مناطق" دیده می شود فعالیت های بازگشت به حالت عادی در روز دوشنبه گزارش داد 1,246 عفونت های جدید — بالاترین در 35 روز.

شلوغ megacity دولت که تلاش کرده است با پر بیمارستان ها و morgues شده در برنامه به نوبه خود استادیوم ورزشی به کروناویروس مراکز مراقبت.

"اگر یک نبرد موفق در برابر coronavirus شده است مبارزه در هر نقطه در جهان است در هند" صفحه اصلی وزیر Amit Shah گفت: در روز یکشنبه گفت: این کشور در یک "موقعیت خوب".tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب